Please wait...
HomeForumPosts by modaeditor

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by modaeditor

cep telefonundan samplicious anketlerine giremiyor » Post #11

Thu Oct 11, 2018 09:31 in Turkish

Hatibi derken telefon hattını değiştirmekten bahsediyorlar sanırım wireless tan girerken mobil internetten girmiyor, giremiyen arkadaşların ortak noktası ne? Hatlar vadafonmu, telefonlar iphone mu benim öyle?

cep telefonundan samplicious anketlerine giremiyor » Post #1

Thu Oct 04, 2018 13:30 in Turkish

cep telefonundan samplicious un anketlerine giremiyorum hat vadafon telefon iphone bu sorunu yaşayan veya cözümü bilen varmı

site güvenirliğini yitiriyormu? » Post #49

Thu May 31, 2018 05:54 in Turkish

FIRAT7 wrote: Forum birilerinin birilerine birşeyler oğrettiği yer demedim, forumun amacı bu olsa gerek dedim.


Kompleksim yok hocam hiçbir konuda, fakat sende garip kompleksler seziyorum bana karsi yazdiğin yazilardan. Kırıcı olmama gayretime ragmen limitleri zorluyorsun. Sebebini bu komplekslerine bagliyor affini istiyorum.


bol kazançlar.

önce kabadayı bir tavırla limitleri zorluyorsun ( zorlarsam ne olacak olurdu bu uslubun eşdegeri )
sonra kibar olmaya çalışarak son bir tokat atma girişimi karşı tarafın komplexli oldugu iddiası.
en sonrada son tokatı ben attım artık cevap verme tarzıyla affını istiyorum..

evet bir arkadaşın dediği gibi uslup herşeydir, haklı olunsa bile insanı haksız gösterir,
birşeyi diğerlerinden daha uzun yapıyor olma o şeyi diğer herkezden daha iyi analiz edilebileceği anlamına gelmez, karşı görüşleri cürütmek için doğmatik bir tavır göstermek, karşı görüş ne kadar yanlış olsa bile tavrın görüşten daha yanlış oldugu sonucunu doğurur..insanların deneyimlerinin tamamen yanlış oldugu ve tek doğrunun kendi deneyimleri doğrultusunda oldugu düşüncesi ciddi bir sorundur...

site güvenirliğini yitiriyormu? » Post #43

Wed May 30, 2018 18:03 in Turkish

FIRAT7 wrote: seninle sistem hakkında daha detayli konusmak gibi bir derdim yok ,niyetimde yok.

Öğretici tavır sergiliyorsam ne mutlu..Forumun amacı da birilerinin birilerine birseyler ogretmesini sağlamak olsa gerek.

peki sistemi pas gecelim :)
forumun ne oldugunu yanlış anlamışsın sen, forum birilerinin birilerine birşey öğrettiği yer değil karşılıklı görüşlerin tartışıldığı bir platform..roma ya dayanan bu kelime " Eski romalılar zamanında, roma'da ve diğer kentlerde kamu işlerini konuşmak için halkın toplandığı alan" olarak tanımlanır.
öğretici olma konusunda komplexli olsan gerek..

site güvenirliğini yitiriyormu? » Post #41

Wed May 30, 2018 17:23 in Turkish

FIRAT7 wrote: Kimse kimseyle dalga gecmiyor arkadasim.

sen kendi savını savunursun ben kendiminkini. senin gibi dusunmek sana arka çıkmak zorunda da değilim.

FIRAT7 seni benim gibi düşünmeye zorladığım için özür dilerim, bilmeden yaptım sanırım..

figure eight ile olan sorunlarını foruma yansıtmamış olsaydın sistemde ortaklığın oldugun düşüncesi bile oluşabilirdi bende :)..insanlar ne güzel dertleşiyor, anket yaptım sonunda attı, anket yaptım paramı vermedi, belirli bir miktara ulaştım artık anket yollamıyor gibisinden..insanların deneyimlerini atomu parçalarına ayırmış bilim adamı tavrıyla cevaplamıyor olsan seninde savın dikkate alınabilir.. bu öğretici tavır içinde olma cesaretini nerden alıyorsun bilinmez, ama emin ol sitedeki diğer üyelerde en az senin kadar zeki...öğretici tavrını bir tarafa bırakıp tartışmacı bir tavır aldıgın zaman seninle sistem hakkında daha detaylı konuşulabilir..

site güvenirliğini yitiriyormu? » Post #38

Wed May 30, 2018 17:00 in Turkish

gksl-cnclr wrote:
FIRAT7 wrote:
Snorlax16 wrote:
FIRAT7 wrote: Clixte odeme yontemini skrill olarak degistirin.bol bol anket task gelir o vakit.
Netcede skrill de 52 dolar siniri yok. (Hos clixsensede de yok.10 olunca cekiliyor payoneer e )
52 oluncada hoop payoneere donus yaparsiniz.


-)

bu kesin bilgi midir sürekli olarak ödeme yöntemini değiştirebiliyor muyuz ve bunun bir etkisi var mı çünkü son 1 haftadır adam akıllı bir task yok :)

Şimdi yukarida yazilan teze istinaden yazdim bunu.

evet ödeme yöntemini istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.


arkadaslarin iddiası şu yonde...Payoneer'den cekim limiti 50 usd ya..+2 de clixten çekimdeki masraf.Total 52 usd olmasi lazim hesapta.
yanlış anlamadımsa , iddia o ki Clixsense 40 kusurdan sonra task ve anket olayini yavaslatiyormuş çekim yapilamaması için.

Bende o zaman skrill yapin odeme aracını 52 yi gecince tekrar payoneere gecer duvarlari yıkarsınız diyorum)

Şunu da belirteyim Clixsense'de yaptığınız hiçbir işte clixsense'nin dahli yok..Clixsense komisyon alır..Ne tasklarda ne anketlerde söz hakkı yoktur.Mudahil olmaz,oralı da olmaz) Buda benim iddiam.

Tesaduf mu yoksa gercekten de iddianizda hakli misiniz bilmiyorum fakat dediginiz gibi yaptim ve yapar yapmaz yeni anket daveti var mi diye kontrol ettigimde $0.29 degerinde yeni bir davet vardi, her zaman ki gibi baglanti kurulmaz kurulsa da atar dusuncesiyle tikladim ve ilginctir ki dondurma anketiydi ve tamamladim odemeyi de verdi. Interesting. :$ :lol:


arkadaş aklınca dalga geçmiş.. ve hala clixsense in anket yollama konusunda notr davrandığını savunuyor, clixsense anket ısmarlayan her firmadan yaptırdığı anket kadar parayı bir kez kendi havuzuna alıyor, ve o para kullanıcıların para cekme anına clixsense in havuzunda duruyor, ne kadar cok kalırsa o para, clixsense in o kadar yararına..ayrıca 3-5 anket yapıp sisteme bir daha girmeyen o kadar cok kullanıcı varki,oda ayrı bir kazanç site için..

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #1204

Tue May 22, 2018 14:33 in Turkish

YigitArk wrote: Ben de yaklaşık 5 aydır Opinion world'de anket yapamıyorum.halbuki çok güzel anketler yakalıyordum.

yüksek ihtimal ben haftada 2-3 tane rahat yapıyorum..3 ayda 25 tane opiniom dan yapmışlığım var

cnn-bbc anketi ödemeyi yaptı iyimi » Post #1

Fri May 04, 2018 14:10 in Turkish

4 May 2018 02:03 pm
Rate/review this reply
We have just credited you an extra $13.54 reward for completing OpinionWorld Project #ORD-320582-Y7R0 as requested by the research company responsible for this survey. Thank you.

site güvenirliğini yitiriyormu? » Post #17

Sat Apr 28, 2018 07:53 in Turkish

divane77 wrote:
modaeditor wrote: 3 senede 400 anket yapmışsın..ben 3 ayda 100 tane..olay şuki fırat sen anket olayında zaten yoksun..asıl kazancın figure eight (crowdflower) ve refarans olayı.. bu şartlar altında anketlerle ilgili bir eleştiriyi bu derece sert tepki vermen cokda doğru olmamış.. tasklarla ilgili bir eleştiri yapmadım bende tasklardan iyi kazandım..eleştirel bir havanın hakim olması refaranslarla ilgili kazancına negatif bir etkide bulunacagını düşünüyorsan oda ayrı bir konu tabi..
cok basit eleştirel bir düşünceye bu şekilde saldırılmasıda sosyolojinin alanına giriyor heralde...


Arkadaşım bence sen eleştiri yapmadan önce düşüncelerini netleştir!

Anketler neden atıyor ona bir cevap alıyorsun, yine konuyu başka bir yere çekiyorsun.Para ödememekte mi sıkıntı diyorsun, sana 330 dolar alındığından bahsediliyor,anketmişte oymuşlta buymuşta...Ben senin olayını anladım.

Haklısın arkadaşım!Söylenmeye devam et!Anket sayını,toplam gelirini bu arttırsa bize de haber ver:Boşa kürek çekmeyelim!

gayet acık yazmışım okudugunu anlama konusunda sıkıntı varsa bu konuda yapabileceğim birşey yok..

ve fırat:)..eleştirilerimi bu kadar içselleştirme..ya sev ya terk et tavrına girecek kadar içselleştirmişsin siteyi:)..evet iyi para kazanmışsın..
ha birde eminim sitenin ortağı falan cıksaydı sizin kadar radikal bir savunma yapmazdı:)..evet bazı aksaklıklar var ama düzeltmeye çalışıyoruz falan derdi:)..
cevap yazanlar hayır herşey harika mükemmel tavrıyla cevap veriyorlar..kimse kusura bakmasın ama sitenin haksızlıklarını görmekten gelmek kimseye birşey kazandırmaz. daha iyisini istemezseniz daha iyisini kimse size vermez...

site güvenirliğini yitiriyormu? » Post #14

Sat Apr 28, 2018 07:31 in Turkish

3 senede 400 anket yapmışsın..ben 3 ayda 100 tane..olay şuki fırat sen anket olayında zaten yoksun..asıl kazancın figure eight (crowdflower) ve refarans olayı.. bu şartlar altında anketlerle ilgili bir eleştiriyi bu derece sert tepki vermen cokda doğru olmamış.. tasklarla ilgili bir eleştiri yapmadım bende tasklardan iyi kazandım..eleştirel bir havanın hakim olması refaranslarla ilgili kazancına negatif bir etkide bulunacagını düşünüyorsan oda ayrı bir konu tabi..
cok basit eleştirel bir düşünceye bu şekilde saldırılmasıda sosyolojinin alanına giriyor heralde...

site güvenirliğini yitiriyormu? » Post #12

Sat Apr 28, 2018 07:18 in Turkish

:) para ödememektemi güvenilirliği sarsmıyor sende fırat sadece kişisel görüşünü söle

site güvenirliğini yitiriyormu? » Post #10

Sat Apr 28, 2018 06:59 in Turkish

site güvenirliğini yitiriyormu?
yorum yapmadan önce şu başlığa bir bakın..ortada bir soru var? ha siz site hep böyleydi yapılan anketlere zaman zaman ödeme yapmazdı.. ödemeya yakın anketleri azaltırdı..atılan ticketlara sallama cevap verirdi falan diyorsanız eyvallah derim:) ben ozaman yanlış anlamışım bu siteyi..cevreme artık yeni şekliyle anlatayım ozaman..

site güvenirliğini yitiriyormu? » Post #8

Sat Apr 28, 2018 06:53 in Turkish

Başlığın sonundaki soru işareti nin anlamı sistemin içindeki diğer üyelerinin görüşlerini almak..sistemin çalışanlarının değil...
Müşteri memnuniyetine yönelik yapılan çalışmaların odagında olan bir firmanın çalışanının cıkıp işinize gelirse tavrıyla yazmasıda ayrı bir ironi olmuş..

site güvenirliğini yitiriyormu? » Post #5

Sat Apr 28, 2018 05:33 in Turkish

soğuk füzyonu acıkladıgın için tşkler :)..sistemin nasıl çalıştıgını emin ol üyelerin büyük cogunluğu az cok biliyordur.. bunu anlamak için 3-5 seneye gerek yok..

olayı anlamamakta ısrar ediyorsun, bende söyle anlatayım:)

diyelimki yapılan anketlere ödenmiyen paraların sorumlusu clixsense değil, peki clixsense bu durumda anket kitlesi ile anket firmalarını buluşturması acısından bir çeşit denetleme görevine sahip olmuyormu, üyelerinin durmadan dolandırılmalarında sorumlu değilmi, yourservey gibi durmadan anket yaptırıp ödeme yapmıyan bir firmaya arkadaş sen ne yapıyorsun benim güvenilirliği sarsıyorsun demesi gerekmiyormu..biz müşterilerinin muhatabı yoursurvey, toluna vs.. değil neticede biz clixsense üyeyiz ve birinci muhatabımız clixsense..
ayrıca clixsense in sadece komisyonlarla ayakta kalmadığını biliyoruz sisteme girip birkaç anket yaptıktan sonra sistemde bıraktıkları birkaç doların toplamda nasıl bir büyüklüğe vardıgı konusunda pek bir fikrin yok sanırım..

Firmalar ödemeleri clixsense e yapar her anketten sonra clixsense bu paraları alıp evindeki kasaya koymuyor neticede..bankacılık ve sigortacılık sisteminin nasıl çalıştıgı konusunda biraz bilgin varsa eğer anket firmalarından alınan paraların müsteri ödemesine kadar olan sürecte sözkonusu siteye ne kadar büyük kazançlar getireceği konusunda fikrin olur. tesadüfü aşacak şekilde ödeme zamanları yaklaşan üyelere düşen anketlerin sayısının azalması veya hiç olmaması bu durumda clixsense in sistemden para cekmeyi geciktirmek istemesinden başka bir sebeb olmadıgı sonucunu doğuruyor..hali hazırda 10-15 dolara sahip o kadar insan varken bu anket davetlerini 40-45 doları olana göndermek sitenin pekde işine gelmez..2-3 ay sonra para ödemek ile 2-3 gün sonra para ödemek arasında elbetteki maddi anlamda cok ciddi farklar vardır..tek amacı para kazanmak olan bir oluşumun bu konularda tamamen tarafsız olamıyacagını tahmin edebilecek kadar zeki insanlarız...

site güvenirliğini yitiriyormu? » Post #3

Sat Apr 28, 2018 04:36 in Turkish

anketleri yaptırıp sonunda hata vermesi ve biten anketlere ödememe yapmamasının anlamı ne olabilir sence? anket yaptıran firmadan parayı alıp ödememesi olabilirmi sence? ayrıca sistemden para cekmem sitenin işine gelirmi sence? mantık hatası içinde olan sensin bence

site güvenirliğini yitiriyormu? » Post #1

Sat Apr 28, 2018 04:24 in Turkish

son 3-4 gündür anketlerde ilginç şeyler oluyor..anketin sonunda hata verip atıyor, anket bittikten sonra kota doldu diyor. para cekmeye yakın olduğumdanmıdır bilinmez onlarca davet gelmesine rağmen almıyor.. alanlarda ödememek için ilginç şeyler yapıyor.. özellikle yoursurvey iyice dolandırmaya başladı.. biten anketleri ödemiyor.. ticket atınca site bize ödeme yapılmadıgından ödeme olmadı diyor..veya bekleyin ödenir diyor..özellikle bbc-cnn anketi için attığım ticketa verdikleri cevap sacma sapandı..böyle birşeyden haberimiz yok..bekleyin belki bugun yarın ödenir.. aradan 15 gün gecmiş böyle cevap veriyorlar..

BBC-CNN anketleri için ticket oluşturmalımıyız? » Post #2

Wed Apr 11, 2018 05:58 in Turkish

şimdiye kadar hiçbir ticket ıma sen haklısın demediler..bu bbc anketinde baştan beri olabilirliğine inanmamıştım.. cok kolay şekilde günlük doldururuyorsun 55 lira alıyorsun..ayrıca 8. gün doldurmam gereken günlüğün daveti gelmedi..yani vaat edilen 55 lira şimdiden mefta oldu benim için..

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #1021

Wed Apr 11, 2018 05:33 in Turkish

55 tl vereceğini söylüyen anket 7 gün doldurmak için daveti geldi, 8. gün daveti gelmedi..ses soluk yok:)..iyi keklediler velhasıl..

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #992

Sun Apr 08, 2018 16:11 in Turkish

55 tl vereceğiz demişlerdi görev başından kasıt ne? her günü bir görev olarak düşünürsek 8*0.65- 5.2 ediyor oda 20 lira gibi bir tutar..bende merak ediyorum nasıl ödeyeceklerini, tl olarak clixsense yatıramazlar ya dolar kuruna cevirmeleri lazım yada direk banka hesabına yatırlamaları..bekliyip görelim..

TASK SON GUNCEL » Post #59

Mon Feb 05, 2018 15:49 in Turkish

durmadan look lardan bahsediliyor bu look dediğiniz şey ne?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 21, 2019 11:12:47 EST