Please wait...
HomeForumPosts by aylinalsac75

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by aylinalsac75

115 tllik canlı görüşme » Post #19

Thu Feb 20, 2020 07:16 in Turkish

hdturkey45 wrote: Nasıl kullandın geçersiz diyor
Normal kartı ekler gibi ekledim ödeme kısmında ve sorunsuz alışveriş yaptım. 75 dolar varsa ben 74. 5 dolarlık alışveriş yaptım. Bi sorun çıkmadı.

115 tllik canlı görüşme » Post #17

Thu Feb 20, 2020 07:04 in Turkish

Bana gönderdikleri 75 doları amazon Tr de kullandım. Lcw ve amazon tr de sorunsuz şekilde harcadım.

115 tllik canlı görüşme » Post #7

Wed Feb 19, 2020 07:09 in Turkish

murat163 wrote:
sems-i wrote:
murat163 wrote: arkadaşlar daha önce katıldım diyen arkadaşlar olmuştu buradan gelen bir anketin sonunda maile gelen yönlendirmeyle birlikte 115 tl puan değerinde bir görüşmeye davet edilmiştik deterjanlar hakkında. Omo markası ile ilgiliydi. Ödeme alan hakkında bilgi sahibi olan var mı nereye yatırılacak ne zaman yatırılacak gibi. Burada toplanalım vadettikleri zaman geçmek üzere olmazsa bir muhatap bulmaya çalışırız birlikte.

4-6 hafta içinde yazıyor

siz de mi katıldınız hocam? evet mailde öyle yazıyor ama platform olarak nereye yatıracaklar hiçbir bilgi yok
mailinize link gönderiyorlar, sanal kart olarak kullanıyorsunuz. mesela geçen hafta bana saç bakımla alakalı sohbetten 75 dolar gönderdiler sanal kart olarak .

Visa debit kart (tango kart) hakkında yardım » Post #14

Fri Feb 14, 2020 06:08 in Turkish

sems-i wrote:
aylinalsac75 wrote:
sems-i wrote: sanal kartın içindeki kadar alışveriş yapabilirsin, üzerine kredi kartıyla ekleme yapip alışveriş yapamazsın diye biliyorum.lwc kullan
LCW da kullanmak için normal banka kartı gibi ekliyoruz dimi kartımızı, sanal kart seçeneği yok zaten.

aynen normal kart gibi
Denedim ve oldu, çok teşekkür ederim.

Visa debit kart (tango kart) hakkında yardım » Post #12

Fri Feb 14, 2020 01:20 in Turkish

sems-i wrote: sanal kartın içindeki kadar alışveriş yapabilirsin, üzerine kredi kartıyla ekleme yapip alışveriş yapamazsın diye biliyorum.lwc kullan
LCW da kullanmak için normal banka kartı gibi ekliyoruz dimi kartımızı, sanal kart seçeneği yok zaten.

Visa debit kart (tango kart) hakkında yardım » Post #11

Fri Feb 14, 2020 00:47 in Turkish

Rhmtr wrote: amazon tr de geçmiyor daha önce çok denedim hatta amazon destek ekibiyle görüştüm tr de geçmiyor yabancı kart dediler.
amazontr yi arayın isterseniz yad mail atın

Aradım karta ait son fatura ödemesi vb herhangi bi bilgi istiyorlar. Normal banka kartı ya da kredi kartı sanıyorlar galiba. Durumu açıkladım ama bloke olayı hâlâ aynı durumda. 75 dolar da şuan eksi 75 dolar. Durum çok karıştı.

Visa debit kart (tango kart) hakkında yardım » Post #10

Fri Feb 14, 2020 00:45 in Turkish

sems-i wrote:
aylinalsac75 wrote:
sems-i wrote:
aylinalsac75 wrote:
sems-i wrote: o zaman amazon tr mail at , onlar bikaç güne geri yatırır
Amazon TR de geçmiyor dediler TL ile çalışıyoruz dediler. Burda forumda geçiyor diyorlar, ya ben de sorun var ya da onlarda

bazen geçer dedikleri siteler güncel olmuyor ,bazende aldiğin ürünün fiyatı sanal kartındaki bakiye ile eşitse hata veriyor . ben her zaman 1 tl sanal kartta bırakıyorum.Bu aralar hediye kartlarıyla çok alışveriş yapiyorum başıma gelen şeyler bunlar sende öyle yapabilirsin.
Bize gönderdikleri kartın para birimi dolar amazon tr de geçmiyor mu geçiyor mu bunu merak ediyorum. Herşey bloke edildi şuan erişemiyorum açılırsa daha uygun şeyler alcam kartın bakiyesinde 5 TL kadar bırakıcam dediğiniz bakalım o zaman olacak mı, bir de kur farkı oluyor mu bu sitelerde

ben sadece lwc kullanıyorum,bir kaç siteyi denedim ama olmadı . amazon tr de hiç deneme yapmadım , para geri yatınca lwc kullan garanti geciyor.kur farkı aslında yok ama ben her zaman 1tl bırakıyorum

Teşekkür ederim

Visa debit kart (tango kart) hakkında yardım » Post #7

Fri Feb 14, 2020 00:29 in Turkish

sems-i wrote:
aylinalsac75 wrote:
Amazon TR de geçmiyor dediler TL ile çalışıyoruz dediler. Burda forumda geçiyor diyorlar, ya ben de sorun var ya da onlarda

bazen geçer dedikleri siteler güncel olmuyor ,bazende aldiğin ürünün fiyatı sanal kartındaki bakiye ile eşitse hata veriyor . ben her zaman 1 tl sanal kartta bırakıyorum.Bu aralar hediye kartlarıyla çok alışveriş yapiyorum başıma gelen şeyler bunlar sende öyle yapabilirsin.
Bize gönderdikleri kartın para birimi dolar amazon tr de geçmiyor mu geçiyor mu bunu merak ediyorum. Herşey bloke edildi şuan erişemiyorum açılırsa daha uygun şeyler alcam kartın bakiyesinde 5 TL kadar bırakıcam dediğiniz gibi bakalım o zaman olacak mı, bir de kur farkı oluyor mu bu sitelerde

Visa debit kart (tango kart) hakkında yardım » Post #5

Fri Feb 14, 2020 00:05 in Turkish

Visa debit kart (tango kart) hakkında yardım » Post #3

Thu Feb 13, 2020 23:58 in Turkish

Kartın bakiyesi eksi olarak gözüküyor şuan, kullanamıyorum

Visa debit kart (tango kart) hakkında yardım » Post #1

Thu Feb 13, 2020 23:28 in Turkish

75 dolar değerinde bir sanal kart gönderdiler geçen gün ki katıldığım saç bakım canlı sohbetinden sonra. Amazon TR de geçtiğini duydum ve kullanmak istedim ancak 75 dolar yerine 83 dolarlık bi alışveriş yaptım ve kalanını kendi kredi kartımdan öderim diye düşündüm. Düşündüğüm gibi olmadı, ödeme de hata verdi bende siparişleri iptal ettim. Onlar da benim siteye girmemi engellediler güvenlik sorunu var diye. Napmam lazım yardımcı olacak biri var mı

Amazon Hediye Karı hk » Post #14

Thu Feb 13, 2020 13:26 in Turkish

75 dolar değerinde kazandığım sanal hediye kartını amazon da kullanmak istedim ancak amazon hesabım siparişi verdikten sonra kapatıldı. Kartın hesabı ise eksiye düşmüş gözüküyor. Amazon da geçmiyor mu artık gift kartlar, bilgisi olan var mı???

TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER » Post #336

Thu Feb 13, 2020 10:18 in Turkish

Arkadaşlar 75 abd doları değerinde sanal kart gönderdiler bana bugün. Bu kart amazon da geçiyor mu, geçiyorsa 75 dolarlık mı ürün almam gerek, örneğin 80 dolarlık ürün alsam kalan 5 doları da normal kartımdan versem olur mu lütfen yardımcı olur musunuz

ANKETLER » Post #7557

Thu Feb 13, 2020 00:53 in Turkish

Saç başımla alakalı girdiğim canlı sohbetten mail geldi, 75 abd doları değerinde. Bunu nasıl kullanıcaz arkadaşlar bilgisi olan var mı?

ANKETLER » Post #7541

Tue Feb 11, 2020 14:33 in Turkish

clix_38 wrote:
aylinalsac75 wrote: Cint 0.35 centlik bi anket geldi, dondurma anketi. Anketin asıl amacı canlı sohbete davet etmek dedi, pazar günü canlı sohbete katılın ve 100 TL kazanın dedi. Ücreti ödemedi ama. Bakalım sohbet için mail gönderecekler mi

aynen şimdi banada düştü yaptim bakalım katılırım :D banada para vermedi mail büyük ihtimal gelecektir :D
İnşallah. Saç başımla ilgili katıldığım canlı sohbetten ses çıkmadı daha. 75 dolardı ödül umarım yatırırlar.

ANKETLER » Post #7538

Tue Feb 11, 2020 14:14 in Turkish

Cint 0.35 centlik bi anket geldi, dondurma anketi. Anketin asıl amacı canlı sohbete davet etmek dedi, pazar günü canlı sohbete katılın ve 100 TL kazanın dedi. Ücreti ödemedi ama. Bakalım sohbet için mail gönderecekler mi

ANKETLER » Post #7536

Tue Feb 11, 2020 11:50 in Turkish

murat163 wrote: poolfish ödeme yapıyor mu anketler için bilen var mı 10 centlik bir tane doldurdum ama ödemedi ama doldurduğumu yazıyor kendiside yukarıda bilgisi olan var mı?
Bi kaç gün önce doldurdum ben ordan 10 centlik bi anket ve ödemeyi yaptı anında.

ANKETLER » Post #7514

Mon Feb 10, 2020 05:48 in Turkish

hdturkey45 wrote: Kars-ı tarafta birileri varmıydı yoksa sadece sorular geliyor siz sadece cevaplamıyormusunuz
Karşı tarafta bi erkek vardı sanırım koreliydi o sorular sordu bi de tercüman vardı, onun söylediklerini çevirdi. Ben ve bi arkadaş daha vardı. İkimize sorular sordu. Bizde yanıtladık.

ANKETLER » Post #7511

Mon Feb 10, 2020 04:56 in Turkish

tulayabaci33 wrote: merhaba. sanak kart seklinde kullanabileceksiniz sanırım. daha önceki cay anketinde oyle olmustu. ancak her yerde kullanılmıyor. ben lcw de kullanmıstım. sanırım amazon da da gecerli
3 iş günü içinde detaylı mail gelecek dediler, kullanırız ya amazon da bende öyle düşünüyorum. Sonuçta az para değil. Ve bi saat canlı yayında soru cevapladık.

ANKETLER » Post #7506

Mon Feb 10, 2020 03:46 in Turkish

gullerbilisim wrote:
aylinalsac75 wrote:
gullerbilisim wrote:
aylinalsac75 wrote: Saç ve saç bakım ürünleriyle alakalı, yaklaşık bir saat süren bir canlı sohbete katıldım. Bakalım ödülü ne zaman verecekler 75 Abd doları fena para değil. Canlı Sohbet çok güzeldi. Umarım size de gelir.

Bende katıldım fakat 75 abd doları vermiyorlar.75ABD Doları değerinde bir amerikan mağazasından hediye çeki veriyorlar yani bizim işimize yaramıyor.
Nasıl yaramıyor, internet üzerinden alışveriş yapamıyor muyuz?

Amerikan siteleri oldugu için yani buraya kargo gönderimdi filan zor oluyor.
Aysun hanım siz misiniz, neyse para bi yatsın da bakalım buluruz bi yolunu. Çinden bile alışveriş yapıyorum Amerikadan mı yapamıycaz.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 26, 2021 23:31:20 EST