Please wait...
HomeForumPosts by SonGoku92

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by SonGoku92

Duza Zmiana » Post #208

Yesterday, 14:25 in Polish

Odnośnie Paypal ja nie mam konta Paypal połączonego z kontem w banku a jakoś udało mi się zlecić wypłatę 10 dolarów na konto Paypal . Zleciłem wczoraj także powinno być pieniądze w poniedziałek .

Duza Zmiana » Post #168

Mon Aug 12, 2019 11:23 in Polish

Witam znowu nie ma Polskich znaków ale przez jakiś czas były także ja nie wiem o co to chodzi. Mam 25 dolarów zarobionych i chcę wypłacić także może warto poczekać aż znaki Polskie przywrócą .

Payoner » Post #27

Fri Sep 28, 2018 15:41 in Polish

Napisałem do obsługi Payoneer czy istnieje taka możliwość bo potrzebuję za season passa do gry zapłacić na allegro i jest tam alternatywna opcja zapłaty poprzez konto Paypal a konta w banku swojego nie mam żeby zapłacić a za to Paypal mam i Payoneer też ale połączone z kontem w banku kogoś z rodziny ale nie chcę żeby posiadacz tego konta w banku wiedział o tej transakcji bo to ma być niespodzianka . Także jeżeli istnieje jakaś możliwość przelania pieniędzy z Payoneer na Paypal to proszę o pomoc. A Pyoneerem to chyba nie za bardzo na allegro idzie zapłacić .

Procesor płatniczy » Post #13

Fri Sep 28, 2018 12:03 in Polish

Da się wysłać pieniądze z konta Payoneer na konto Paypal ?

Payoner » Post #25

Fri Sep 28, 2018 12:02 in Polish

Da się wysłać pieniądze z konta Payoneer na konto Paypal ?

Payoner » Post #4

Mon Feb 26, 2018 11:34 in Polish

Czyli Payoneer automatycznie przewalutowuje pieniądze przy wysyłce na konto bankowe ?

Wypłaty » Post #1245

Fri Feb 16, 2018 18:12 in Polish

Witam chciałbym wypłacić pieniądze mam 58 dolarów i nie wiem z której opcji skorzystać podobno gdy się ma ponad 50 dolarów to można wypłacić pieniądze z payoner na konto bankowe i nie pobierają za to żadnej prowizji a traci się tylko na prowizji za przesłanie z clixsense na payoner coś około 2 dolarów.

Proszę o pomoc i pozdrawiam :)

Payoner » Post #1

Fri Feb 16, 2018 18:12 in Polish

Witam podobno gdy się ma 50 dolarów na clixsense to można to wypłacić na payoner i wtedy tylko clixsense pobiera prowizję za przesłanie na payoner 2 dolary a za przesłanie z payoner na konto bankowe nic kasy nie pobierają czy to prawda bo chcę wypłacić pieniądze mam 58 dolarów i nie wiem którą opcje z tych 4 dostępnych wybrać żeby wypłacić i jak najmniej przy tym stracić na prowizji. Proszę o pomoc i pozdrawiam.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Aug 18, 2019 19:13:22 EST