Please wait...
HomeForumPosts by flythron

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by flythron

Papara Eklenmesi İçin Ticket Atalım. » Post #8

Tue Oct 01, 2019 15:48 in Turkish

Bende gönderdim bakalım neler olacak.Umarım dikkate alırlar.

ANKETLER » Post #4506

Tue Jul 16, 2019 07:31 in Turkish

joshsmith96 wrote: 534,638,986
16 Jul 2019 09:50
Started Samplicio.us
2520634
$1.20
Çamaşır makinesi anketi
Sonunda hata verdi

Aynı ankette ne yazık ki aynı saçmalığı bende yaşadım ve bunla ilgili bir ticket gönderdim bakalım ne diyecekler.

ANKETLER » Post #4002

Thu Jun 27, 2019 09:37 in Turkish

Swerdlov wrote: Arkadaşlar wannads ve personaly uçtu mu sizde de? Pending'deki kuruşların üstüne mi yattılar demek oluyor bu? :/

Ticket attım ve yakında düzeleceğini söylediler.

TASK GÜNCEL! » Post #1975

Sat Jun 22, 2019 08:27 in Turkish

mcelik12 wrote: Herkeste öyle. Ö görevin ücreti 0.01 değil aslında. 0.005 ama sistem sıfırdan sonra 3 hane göstermediğinden yukarıya yuvarlayınca 0.01 gibi gözüküyor.

Eyvallah Kardeşim anladım çok teşekkürler.

TASK GÜNCEL! » Post #1973

Sat Jun 22, 2019 06:30 in Turkish

Bir şey sormak istiyorum.Bu görevlerde yaptığım her görev için para vermiyorlar, mesela 1 tane yapıyorum normalde 0.01 cent vermesi gerekiyor fakat 2 tane görev yaptıktan sonra o parayı veriyor.Fakat figure eight job history kısmında 2 sini de yapmış gözüküyorum fakat verdiği para sadece 1 görev için.Daha sonra yine 2 görevde bir veriyor.Bu sadece tek bir işte değil farklı işlerde de oluyor.Acaba sorun bende mi yoksa herkes de mi böyle?

Taskı yaptım sonuna geldim ama gönderme butonu yok » Post #4

Sat Jun 22, 2019 06:29 in Turkish

.

ANKETLER » Post #3779

Tue Jun 18, 2019 09:48 in Turkish

Maalesef biraz önce aynı problemi ben yaşadım.Artık Sıkmaya başladı...

ANKETLER » Post #3587

Mon Jun 10, 2019 09:02 in Turkish

Bir cint anketi geldi ankete girdim anketiniz hazırlanıyor dedi ve öyle kaldı bu daha öncede bir kaç kez başıma gelmişti sebebi nedir acaba?

Yeni başlayanlar için Task Rehberi » Post #58

Sun Nov 12, 2017 08:24 in Turkish

simurgg wrote:
flythron wrote:
simurgg wrote:
flythron wrote: Ya arkdaşlar ben daha clixsens e başlayalı 2 gün falan oldu.Ben task yapmak istiyorum ama bu tasklara tıkladığımda şöyle bir hata veriyor ''You don't have permission to work on this job'' Neden böyle bir hata veriyor acaba.Lütfen birisi cevaplasın anlamadım ben bu task işini.

Şimdiden Teşekkürler

daha level almadığınız için ve levelli tasklara girdiğiniz için bu uyarıyı alıyorsunuz

1 level olan biri 2 level taskına giriş yaptığındada aynı uyarıyı alır leveliniz neyse onu yapacaksınız

0 level olduğunuz için 0 level tasklara izniniz var

Hocam Available Jobs başlığı altındaki görevlere tıklıyorum böyle oluyor.Ve level yazan yerde level gözükmüyor o kısım boş.Fakat Show Potential Jobs yazan yere tıkladığımda level 1-2-3 Olan görevler çıkıyor.Onlara tıkladığıma ise There is no work currently available in this task Böyle bir hata alıyorum.Ben mi yanlış yapıyorum yoksa başka bir sıkıntı mı var acaba?

öncelikle crowdflover sitesine task yapabilmen için üye olmalısın AVAİLABLE JOBS kısmında gördüklerin 0 level tasklar üye olmadığından dolayı yapamazsın

SHOW POTENTİAL JOBS kısmında ki taskları level almadan yapamazsın level aldığında hagi level isen AVAİLABLE JOBS
kısmında belirecektir

levele etki eden taskları hatasız expelled olmadan tamamlamalısın 1 tane ex olman level almana engel olur crowdflower uye alıyor ama ilk level alma şartlarına hatasız 5 ayrı task istiyor

Hocam ben zaten CF ye üyeyim.Bi tane arkadaş mesaj atmıştı bana kaybettim bugün ismini.Eğer bu mesajı görüyorsa mesaj atsın lütfen tekrar.Abi şimdi ben zaten CF ye üyeyim.Fakat anladığım kadarıyla yani bi arkadaşın attığı mesaja göre benim CF ye üye olduğum mail adresimle facebook adresim yanlışmış.Ben sonradan kontrol ettim ve doğru olan hesabı girdim cf ye.Facebook ve mail adresi aynı ama yine de kabul etmiyor aynı hatayı alıyorum.Acaba CF ye 1 den fazla hesap açtığım için mi yoksa clixsense de ki mail adresimle cf deki mail adresim aynı olmadığı için mi bu hatayı alıyorum.Yoksa ben zaten CF ye üyeyim.Buraya üye olduğumdan beri şu task sorununu çözmeye çalışıyorum bir türlü çözemedim.

Yeni başlayanlar için Task Rehberi » Post #55

Sat Nov 11, 2017 22:55 in Turkish

simurgg wrote:
flythron wrote: Ya arkdaşlar ben daha clixsens e başlayalı 2 gün falan oldu.Ben task yapmak istiyorum ama bu tasklara tıkladığımda şöyle bir hata veriyor ''You don't have permission to work on this job'' Neden böyle bir hata veriyor acaba.Lütfen birisi cevaplasın anlamadım ben bu task işini.

Şimdiden Teşekkürler

daha level almadığınız için ve levelli tasklara girdiğiniz için bu uyarıyı alıyorsunuz

1 level olan biri 2 level taskına giriş yaptığındada aynı uyarıyı alır leveliniz neyse onu yapacaksınız

0 level olduğunuz için 0 level tasklara izniniz var

Hocam Available Jobs başlığı altındaki görevlere tıklıyorum böyle oluyor.Ve level yazan yerde level gözükmüyor o kısım boş.Fakat Show Potential Jobs yazan yere tıkladığımda level 1-2-3 Olan görevler çıkıyor.Onlara tıkladığıma ise There is no work currently available in this task Böyle bir hata alıyorum.Ben mi yanlış yapıyorum yoksa başka bir sıkıntı mı var acaba?

Yeni başlayanlar için Task Rehberi » Post #53

Sat Nov 11, 2017 07:13 in Turkish

Ya arkdaşlar ben daha clixsens e başlayalı 2 gün falan oldu.Ben task yapmak istiyorum ama bu tasklara tıkladığımda şöyle bir hata veriyor ''You don't have permission to work on this job'' Neden böyle bir hata veriyor acaba.Lütfen birisi cevaplasın anlamadım ben bu task işini.

Şimdiden Teşekkürler
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 22, 2021 22:37:59 EST