Please wait...
HomeForumPosts by cgtyeskc

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by cgtyeskc

GÜNCEL UYGULAMA TEKLİFLERİ » Post #1189

Thu Oct 07, 2021 04:24 in Turkish

ojoooturkey wrote: Yakında evleri kaplayacaklar. Doğal et yemek yasaklanabilir. Sığır inek dana tarihe karışabilir. Küresel iklim değişikliği yoktur bu oyuna düşmeyin arkadaşlar. Onların amacı insanların iyiliğini değil kötülüğünü istemektir.

Samimi söylüyorum vazgeç kanka manyak olursun bak

Opinion World Fiyat Düşüşü » Post #20

Wed Aug 25, 2021 02:29 in Turkish

anemongolf wrote:
anemongolf wrote:
F_Freeloader wrote:
anemongolf wrote: bende opinion surveys düşmüş. 0.39 olmuş. opinion world hala 0.58 duruyor.

Benimki de 0.58 olmuş, herhalde herkeste değişti. Umarım tekrar düşmez. Diğerine bakmıyorum bile, en son ne zaman anket yaptım bilmiyorum.

opinion surveys fiyat düşüşü ondan anket yapma olasılığını artıracak gibi. çok zamandır 0.64 dü ve anket yapamıyordum. biraz önce 0.39 dan anket yaptım. sürdürebilirlik devam etsin de önemli olan bu.

opinion surveys tekrar 0.64 oldu bende. opinionworld da 0.58. eski haline döndüler.

:D :thumbup:

Opinion World Fiyat Düşüşü » Post #1

Thu Aug 19, 2021 17:11 in Turkish

Opinion World yönlendirici fiyatı yıllar içinde düşe düşe 0.35 dolarlara kadar düştü :)
Artık yönlendirici 0.35 dolar verecek, benim gibi sitede eski arkadaşların yıllar içindeki bu düşüşü nasıl yorumlayacağını merak ediyorum :D :oops:

KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN! » Post #1

Mon Jul 19, 2021 23:20 in Turkish

Ysense Ailesi, Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, aileniz ve sevdiklerinizle sağlık, huzur ve mutluluk içinde bir bayram geçirmenizi dilerim.

Anket paylaşımları » Post #1378

Thu Jul 15, 2021 18:04 in Turkish

YigitArk wrote: 2,276,657,492 Completed 15 July 2021 16:50:21 PST 20m Samplicio.us 32200904 $6.03 ilk kez 6 dolarlık bir anket yaptım.

selam dostum, konusu nedir acaba?

YSENSE YARDIM » Post #219

Thu Jul 15, 2021 10:15 in Turkish

prensessece123 wrote: Merhaba,benim hesabima 2 haftadir cok az anket geliyor.Anketlere erisimim kisitlanmistir.Sadece masaustu anketler geliyor ve hic birisi ankete almiyor.Kalitem 72 suan.iki tane -20 var redd edilen anketlerden dolayi.Bu sorun icin ayin 1de bilet attim.Boyle bir sorun yasayan varmi lutfen yardimci olun kazanamiyorum baya zaman oldu.Gelen anketlere de girmiyor.Samplicio disinda hic bir anket sirketi anket gondermiyor ve kazanamiyorum.

merhaba, anketlere girerken en başta sizlere bilgi toplamak amaçlı bazı demografik bilgilerinizi alacak sorular sorar, bunlara fazlaca tutarsız cevaplar vermişsiniz muhtemelen, siteye kayıt olurken verdiğiniz bilgileri vermelisiniz örnek olarak (yaş,meslek,medeni hal,eğitim durumu,çocuk sayısı) vs gibi.

King of Avolon görevi » Post #57

Mon Dec 21, 2020 05:54 in Turkish

hdturkey45 wrote: Parasını alamayan olmuştur. Yeniden yapmak istiyorsan telefonu fabrika ayarlarına getirip yeni mail Google hesabı alıp telefonu bastan başlamalısın.

kankam en az 2hafta sürüyor 17 levele kasmak, zaten dedikleri her şartı da yerine getirdim normalde yatardı böyle offerlar anında neden böyle oldu anlayamadım

King of Avolon görevi » Post #55

Mon Dec 21, 2020 04:58 in Turkish

cgtyeskc wrote:
cgtyeskc wrote:
cgtyeskc wrote:
sems-i wrote: rise of kingdoms 17.50 oyununu ben ilk indirdiğimde 30 günde bitirdim para vermedi.tekrar indirdim oyunda mail onaylattım eski hesap geri geldi.Ne yapmak gerekli bu oyundan para kazanmak için? para kazanma şansı kalmadı mı artık

Hem lord levelini hem kale levelini 18 yaptım fakat 240 cent ödeme hâlâ yapılmadı 24 saat geçmesine rağmen, neyapmalıyım?

3 4 gün oldu maile cevap da yok, parasını alamayan daha sonra alan arkadaşlar yok mu?

arkadaş, koca forumda şu konuyla ilgili bilgisi olan bir kişiyi bulamadık iyi mi? :( adamlar yattı paranın üstüne

King of Avolon görevi » Post #54

Sat Dec 19, 2020 05:09 in Turkish

cgtyeskc wrote:
cgtyeskc wrote:
sems-i wrote: rise of kingdoms 17.50 oyununu ben ilk indirdiğimde 30 günde bitirdim para vermedi.tekrar indirdim oyunda mail onaylattım eski hesap geri geldi.Ne yapmak gerekli bu oyundan para kazanmak için? para kazanma şansı kalmadı mı artık

Hem lord levelini hem kale levelini 18 yaptım fakat 240 cent ödeme hâlâ yapılmadı 24 saat geçmesine rağmen, neyapmalıyım?

3 4 gün oldu maile cevap da yok, parasını alamayan daha sonra alan arkadaşlar yok mu?

arkadaş, koca forumda şu konuyla ilgili bilgisi olan bir kişiyi bulamadık iyi mi? :( adamlar yattı paranın üstüne

King of Avolon görevi » Post #53

Sat Dec 19, 2020 04:58 in Turkish

cgtyeskc wrote:

King of Avolon görevi » Post #52

Thu Dec 17, 2020 16:20 in Turkish

Anket paylaşımları » Post #139

Fri Dec 11, 2020 04:29 in Turkish

11 Dec 2020 03:09 PST Survey Complete $0.5800
11 Dec 2020 03:06 PST Survey Complete $0.7900
11 Dec 2020 02:49 PSTSurvey Complete $0.9300

markalar (facebook instagram vs)
havayolu şirketleri
estetik operasyonlar

Anket paylaşımları » Post #138

Fri Dec 11, 2020 04:26 in Turkish

xbeyza5 wrote: burdan biri her ysense girdiğinde tarayıcı çerezlerini sil gir demişti nedenini açıklayabilecek var mı ?

tekrardan bilgilerini girmekten başka bir numarası yok, tavsiye etmiyorum.

Anket paylaşımları » Post #51

Fri Dec 04, 2020 00:57 in Turkish

tulnux wrote: hiç nolsun.Ysense çöl olmuş biz içinde su arayan ama serap bulan işçiler.. :D

ben uzun zamandır yoktum, ne durumda site? :)

Anket paylaşımları » Post #49

Fri Dec 04, 2020 00:43 in Turkish

04 Dec 2020 00:40 PST Survey Surveys - T37094811 - Complete $1.1600

ARABA LASTİKLERİ ANKETİ.

bu arada uzun zaman oldu görüşmeyeli eskilerden kim var kim yok nasılsınız? :)

ANKETLER » Post #8576

Fri Apr 17, 2020 01:27 in Turkish

gisil wrote: clixsense zamanlarında herkesin kazandığı para profilinin altında yazardı. chatte vardı. daha burda 1 senemi doldurmadan, msn nostaljisi gibi, clixsense nostaljisi yapıyorum ama çok bozdular :lol:

aah ahh eskilerden kim kaldı....

ANKETLER » Post #8052

Tue Mar 24, 2020 05:24 in Turkish

simgetxxt wrote: 1.16 lık toluna ev aletleri anketi geldi. Yaş,cinsiyet, en son aldığınız ürünler gibi bilgileri aldıktan sonra anket hakkında bilgi verip anketi başlatın dedi ve başlat tuşuna bastığım anda anketten atıldım. Bu olay o kadar yordu ki artık :thumbdown:

4$ sample cumbe corona virus anketi

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #178

Tue Nov 19, 2019 08:50 in Turkish

cgtyeskc wrote:
galiba wrote:
cgtyeskc wrote:
Suleberil wrote: Bir arkdasin da gecmedi mailde gelmeis dogrulama kisminda kimlik istemisti atmisti yeniden girip bakin payonere

Şimdi baktım para refund olmuş yani tekrardan buraya gelmiş. Payoneer hesabım 2 yıldır kimlik onaylı zaten, anlayamadım ilginç bir durum. Tekrardan çektim bekleyelim bakalım ;)

ilk çekiminiz mi site yenilendikten sonra eşleştirme maili geliyor

evet site güncellendikten sonra ilk çekimim bu

mail sanki özellikle saklanmış gibi :) şimdi gördüm ve eşleştirdim tekrardan şöyle bir mail geldi;

Artık Prodege doğrudan Payoneer hesabınızdaki USD bakiyesine. Şimdi Payoneer banka hesabınızda oturum açarak işlemlerinizi ve para kaynaklarınızı görüntüleyebilir veya diğer küresel ödeme hizmetlerimizi kullanabilirsiniz.

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #177

Tue Nov 19, 2019 08:45 in Turkish

galiba wrote:
cgtyeskc wrote:
Suleberil wrote: Bir arkdasin da gecmedi mailde gelmeis dogrulama kisminda kimlik istemisti atmisti yeniden girip bakin payonere

Şimdi baktım para refund olmuş yani tekrardan buraya gelmiş. Payoneer hesabım 2 yıldır kimlik onaylı zaten, anlayamadım ilginç bir durum. Tekrardan çektim bekleyelim bakalım ;)

ilk çekiminiz mi site yenilendikten sonra eşleştirme maili geliyor

evet site güncellendikten sonra ilk çekimim bu

Payoneer & Skrill Güncelleme » Post #173

Mon Nov 18, 2019 22:48 in Turkish

From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 20, 2021 03:50:44 EST