Please wait...
HomeForumPosts by Bizmark959

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Bizmark959

Klinika za Tehnicke Probleme » Post #717

Fri Jun 15, 2018 07:05 in Ex-Yugoslavia

Duka93 wrote: Da se i ja oglasim, ne ulazim vise toliko na CS jer nemam razloga, ponekad prelistam forum radi reda. Necu da podrzavam teorije zavere ali kao kolega sam imao apsolutno istu situaciju, odnosno prebacio sam u trenutku deaktivacije (bila je sreda 16. Maj, dan za transfer novca na PP sa E) 90$ . Sumnjam da njima taj moj novac mng znaci ali nekako mi je prevelika koincidencija.

Upravo o tome pricam, ocigledno da nisam ni prvi, a ni poslednju.

Klinika za Tehnicke Probleme » Post #715

Fri Jun 15, 2018 06:04 in Ex-Yugoslavia

Neka se vidi na forumu sta god, ne zanima me stvarno ko moze da vidi i sta ce ko da kaze i uradi, ja svoje misljenje imam i imam puno pravo da ga iskazem. Nisam ih nazivao lopovima ni u jednom postu, vec sam rekao da je kradja, a ako se oni nadju u tome to je vec druga stvar, ja ih tako nisam nazvao :D Sok je prosao odavno, jer sam deaktiviran pre skoro mesec dana. Pisacu uredno sve dok mi ne vrate nalog, a i kada me vrate necu raditi iz principa, zasto bih se mucio i trazio informacije za njih kada nisu zasluzili.

Klinika za Tehnicke Probleme » Post #714

Fri Jun 15, 2018 05:57 in Ex-Yugoslavia

Ja se isto logujem na account, mogu da vidim taskove, udjem u task i onda izbacuje poruku da sam deaktiviran. Imam novac na accountu, ali ne smem da prebacim, je rje moj komsija prebacio novac u trenutku deaktivacije, tj prebacio i nakon par sati je deaktiviran, i novac nikada nije legao na pypal, vec lebdi negde u vazduhu i niko kao na zna gde je. Nalog mu je vracen ali novac nije ni dan danas. Ista situacija sa mojim referalom, prebacio novac deaktiviran je, novac lebdeo u vazduhu neko vreme ali je legao posle nekog vremena na paypal i to direktno on nekog njihovog kontributora, ne F8

Klinika za Tehnicke Probleme » Post #708

Fri Jun 15, 2018 03:17 in Ex-Yugoslavia

Ni u jednom trenutku nisam rekao da sam bio bezobrazan prema njima. Obzirom da imam dva fakulteta i radno iskustvo preko 30 godina, naravno da znam kako se obraca poslodavcu. Sebi sam dao za dozvolu da ovde napisem post i moje iskreno misljenje, a mailove koje sam njima slao su sasvim nesto drugo. Ne zanima me nalog kao nalog, jer ima i drugih platformi na kojima moze da se radi i hvala im za deaktivaciju jer ne bih ni znao da postoje mnogo bolji i korektniji poslodavci od njih. Meni ovo nije primaran posao, vec dodatna zarada, tako da za novac koji je ostao na accountu ja necu da se osiromasim, a ako ce se oni obogatiti neka im. Samo se pitam sta je sa onima koji su u mojoj situacoiji a ovo im je primaran posao. Upravo zato ovako i reagujem, jer znam da se ovde na tezi nacin zradjuje novac. Ako je prosek po tasku 0.05$, treba uraditi 1000 taskova za 50$, a to uopste nije malo.
Jesam registracijom potpisao njihove uslove, ali znam, tvrdim, da nista lose nisam uradio, i niko ne moze da tvrdi suprotno. Moja deaktivacija naloga je samo njihova neprofesionalnost i nista vise, a mzd i strah jer sam dosta zaradjivao pa im se ne isplati da me isplacuju. Vase misljenje postujem i hvala vam na savetima, ali da je CF platforma bila bolja, korektnija, jeste i niko ne moze da me razuveri u suprotno. CF nije masovno gasio naloge, nije preko noci skidao lvl vracao iste, nije smanjivao cenu zadataka za vise od 50%,jednostavno nije bilo gresaka koje F8 pravi.
Npr, da je neko od vas radio na kiosu, pumpi, kaficu, nbt, i nakon prestanka radnog odnosa nije vam isplacena zarada za poslednji mesec sigurno ne bi cutali vec bi se izborili za istu. Narocito ako znate da ste bili korektni i dali sve od sebe da radite. Koja je razlika izmedju toga, i ovoga ovde? Nikakva. Sam primer njihove neprofesionalnosti je to sto ne dozvoljavaju ragistraciju novih clanova, tj dozvoljavaju ali ljud ne mogu da napreduju jer svi taskovi za 0 lvl ne ulaze u konacne %. Ako zele da smanje broj kontributora to se drukacije radi. Ali naravno svako vodi posao kako zna i ume, i ne treba se mesati.
Jesam ja za njih samo broj, i sigurno imaju dosta posla, ali to nije moj problem, ako su se upustili u takav posao, moraju naci vremena za sve i da rade kako valja. Bitno da na tikete odgovaraju posle dve nedelje jer kao nrmaju vremena, acim im se pomene novac odgovor se dobija nakon pola sata. Kakod a ne.
Hvala mojoj sponzorki koja mi je pomogla u sastavljanju mailova, i hvala ljudima od kojih imam podrsku, i svima vama koji dajete savete.

Klinika za Tehnicke Probleme » Post #700

Thu Jun 14, 2018 09:19 in Ex-Yugoslavia

E ovako. Deaktiviran sam pre mesec dana, na mail radi ovog problema nisam dobio nikakv odgovor do pre ned dana. Odgovor je bio da sam ili pogreso radio na poslovima ili prekrsio neko drugo pravilo. Znaci konkretnog razloga nema vec je odgovor bio ili ili. Odgovorio sam veoma kulturno na mail, gde sam ih zamolimo da mi obrazloze deaktivaciju, nista nisam napinjao, lepo sam zamolio, i takodje sam zamolio da me isplate jer u trenutku deaktivacije imao sam para na accounut. Odgovora nije bilo nedelju dana, danas dobijam odgovor kako kontributor nije duzan da obrazlaze gasenje mog naloga, i da sam trajno ugasen, naravno novac ne pominju. Uzvratio sam mail, da im se zahvaljujem na saradnji i naravno opet postavljam pitaje za moj novac. I zamislite odgovor dobijam posle 10 minuta, naravno kada je novac u pitanju, a odgovor glasi da necu dobiti svoj novac jer nisu duzni da me isplate na osnovu pravila 13. A pravilo 13 glasi da ne isplacuju novac ukoliko je zloupotreba u pitanju.
Mogu samo na sve ovo da kazem da je ovo kradja najgora moguca. Nije u pitanju novac, ali je moj i nemam nikakvog razloga da ga poklonim nekom tamo levom narocito jer sam stvarno radio sve kako treba, bez brzog submita, tacnop, i korektno, sve govori moj accuracy koji je bio 95%! Zloupotrebe nije bilo i ovo je bezobrazluk najgori moguci!
Sada mi je sa jedne strane drago jer nisam deo tima, jer ovo sto oni rade nema ni kod nas. Ionako od kako su oni preuzeli platformu,posla nema, nekorektnost sve veca, smanjena cena svih zadataka, ljudi koji su na dnevnoj listi bili prvi sa 1000 taskova dnevno, sada su prvi ali sa 200. Ovo je stvarno sramota!
Jedino mi je krivo jer sam stv bio posten i korektan ali se na kraju to nije isplatilo!
Icicu do kraja, i vraticu svoj novac, jer je to moj novac koji je posteno zaradjen i a koji su oni ukrali!!!

Klinika za Tehnicke Probleme » Post #636

Mon May 14, 2018 17:07 in Ex-Yugoslavia

TamaraRakovic wrote:
Bizmark959 wrote: Pozdrav svima, verovatno sam i ja dosao na red, upravo mi je nalog deaktiviran :(
Da li moze pomoc? Da li pisem tiket, sta raditi sada?
Unapred hvala

Mnogo mi je zao stvarno!!!
Bizmark959 da li si verifikovao nalog?

Ne razumem sta se ovo desava,zasto ovoliko deaktiviraju naloge ljudima,a da ne daju konkretan odgovor zasto se to desava.Prosla sam kroz ovo,srecom sa reaktivacijom,tako da znam kakav je sok i stres!!

Svaki put kad treba da se ulogujem ovde,srce mi zaigra da mi nalog nije slucajno deaktiviran u ovom moru deaktivacija.

Sta se desava sa kolegom buchevskim?Ima neke vesti oko njegovog naloga?

Jako veliki sok. Napisao sam mail sa koga sam registrovan jer nigde ne mogu da se ulogujem. Tokom taska samo mi je izbacilo onu njihovu platformu za logovanje, ja na sign in kada u donjem desnom uglu dobijem sledece obavestenje:Your Figure Eight account is deactivated. Please contact accountreview@figure-eight.com if you are interested in reactivating your account. Nikakav mail nisam dobio, nista.
Stvarno mi nije jasno zasto, pazio sam na submit uvek, a poslednjih mesec dana kada je krenuo sav ovaj haos, cak ni na gomilu nepravednih korekcija tokom rada nisam stvarno pisao nikakvu zalbu, ma nista, skroz sam bio korektan u svakom smislu.
Poslao sam mail, sada cekam pa cemo videti, nikakv odgovor nisam dobio jos uvek.

Klinika za Tehnicke Probleme » Post #632

Mon May 14, 2018 15:34 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav svima, verovatno sam i ja dosao na red, upravo mi je nalog deaktiviran :(
Da li moze pomoc? Da li pisem tiket, sta raditi sada?
Unapred hvala

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3273

Mon May 14, 2018 08:56 in Ex-Yugoslavia

TamaraRakovic wrote: 1267212 Baseline Evaluation Coats & Jackets 11-Feb-2018 (Potential Explic... lvl3

Moze submit na 30 sec

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3269

Mon May 14, 2018 04:59 in Ex-Yugoslavia

1267173 Creator Country Segmentation - 2018-05-14, lvl 3, lagan

Tasks za level 0 » Post #2188

Wed May 09, 2018 03:50 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: koki1983, ubacila sam im i ovde tvoj post, hvala za info. :xsmile:

koki1983 wrote: evo posla ko u priči ekipo,za lv.0 :-D :

1218677 * Categorize Popular Product Names * $0.03
1214913 Find Earning Release Date $0.03
1218876 Is The Clients Issue Solved? $0.03
1215161 Match Food Items To The Usda Database $0.01
1217342 Paste The Executive Information From Linkedin? - Linkedin Login R... $0.01
1214788 Verify Ingredients/Food Items Names $0.01
1219212 Verify Whether The Person Still Works At The Given Company At Giv... $0.01

...ko voli nek izvoli,moram pohvaliti CF glede lv.0taskova-prije cca.6-8mj.bih čekao i do 2mj.da mi dade ovoliko poslova,a sada stoje stalno njih 6-8kom. :-) (idealno za nove,za hvatanje prve značke...pa novi članovi-šta čekate-napadajte)!
l.p.svima. :-)

Samo ne znam sta je za pohvalu jer su svi taskovi za 0lvl izbaceni iz ukupnih procenata vec dva meseca, ja imam clana od marta i ne moze da izbije na lvl jer nista ne ulazi u ukupne %. Cak su i svi nasi koje smo mi radili izbaceni iz ukupnih %, sto moze da se proveri u job history ko je radio neki. Nista nisi uradili, bezveze su nas juce ostavili bez lvla kada je bilo posla, dashboard i dalje ne radi, a sve to mi lici da ce situacija sa ukidanjem lvla da se ponovlja.

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3224

Tue May 08, 2018 11:50 in Ex-Yugoslavia

smota9 wrote: Ne brini, noćas se to isto desilo. ;)
Gledam one postove gore od sinoć... I po vremenu postova se vidi da su delu članova vratili levele za 60ak minuta.

Videcemo ja se nadam, a i nadam se da ce biti ovaj za lvl 3 na listi da na brzinu odradimo 900x :D

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3218

Tue May 08, 2018 11:09 in Ex-Yugoslavia

mickeygrb wrote:
Berikai wrote:
Bizmark959 wrote: 1264552 Named Entity Recognition: Nominal Products In Product Titles, lvl 3, lagan ne ulazi u statistiku

Može submit na 30 sec. Javite jel može ispod ako je netko probao.

Hvala na predlogu za ovaj task, uradio sam 20-tak komada a onda mi odjednom uzeše sve levele :D

Hahahaha istooo :D Ja sam uspeo 30 :D

Klinika za Tehnicke Probleme » Post #609

Tue May 08, 2018 11:07 in Ex-Yugoslavia

TamaraRakovic wrote:
eufrat wrote: ja sam jutros bila bez treceg levela, pa je vracen i malopre u sred taska ostala bez sva tri levela :mrgreen: :thumbdown:
popravljaju majstori :lol:

Takodje!
Kakav raspad sistema...

Zasto ne zatvore sajt,poprave sve bugove i onda da lepo radimo kao ljudi.Ovo je smesno!

Upravo i ja ostao bez sva 3 lvl :D Taman na submit i nemaaa :D

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3215

Tue May 08, 2018 10:42 in Ex-Yugoslavia

1264552 Named Entity Recognition: Nominal Products In Product Titles, lvl 3, lagan ne ulazi u statistiku

Klinika za Tehnicke Probleme » Post #602

Tue May 08, 2018 08:05 in Ex-Yugoslavia

TamaraRakovic wrote: A kako ste uopste sigurni u acc kada statistika ne radi vec nedeljama?

Ma i kada je bilo sve ok sa dashboardom uopste nije bila realna statistika, meni se desavalo da odradim nove ID, prodjem i radim i ne popnem se ni za 0.1%, a sutradan omanem na svaki novi oni me podignu za 0.1-0.3%. Od kako ne radi, nista nisam novo radio sto nisam siguran bas iz tog razloga jer nisu ni malo realni, pogotovu kada je krenulo masovno deljenje flagova i deaktivaacije naloga

Klinika za Tehnicke Probleme » Post #599

Tue May 08, 2018 05:44 in Ex-Yugoslavia

ljilja8888 wrote: I meni su skinuli sve nivoe,,,sta savetujete da se samo ceka ili da im se pise nesto..

Jednom mom referalu su nocas oko 2 skinuli sve lvl, ali sada kada je pogledao sve mu je vraceno, nije pisao, cekao je. Kod njih i dalje nije pocelo radno vreme, za nekih 1-2h mozda se desi neka promena. Mozda treba sacekati. Drugo bi bilo da si samo ti u pitanju, ali masovno su skidani leveli, dodati novi, neka vrsta problema se manje vise javlja kod svakog

Klinika za Tehnicke Probleme » Post #596

Tue May 08, 2018 04:30 in Ex-Yugoslavia

Moj referal, je na 84.5%, i jutros je dobio lvl 3, normalno na listi ceo spisak taskova za lvl 3. Sta raditi sada? Jel imate neki savet? Da li raditi te taskove ili ne? Davno sam na forumu procitao da su se nekima pojavljivali taskovi za lvl 3 na listi, iako nisu bili lvl 3, da su radili i banovani su zbog toga jer se to smatra da nije posteno raditi. Ne znam da li je u toku sredjivanje dashboarda pa da nisu stigli sve da odrade obzirom da skoro 2 meseca nije sredjivan.

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3035

Wed Apr 11, 2018 07:02 in Ex-Yugoslavia

Ko je radio 1256330 Product Data Validation lvl 3, i ispao, proverite %, meni su ispravili

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3032

Wed Apr 11, 2018 06:26 in Ex-Yugoslavia

maxikiki wrote: 1256331 Product Metadata Validation lvl 3
Deluje prosto ,pogledajte bolje nego ja,ispadoh sa 60%

1256330 Product Data Validation lvl 3, ja sam ovaj ispao sa 60%, a taj prosao sa 100%, oba deluju veoma lako, ali treba da se obrati paznja

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3018

Mon Apr 09, 2018 13:39 in Ex-Yugoslavia

1255689 Youtube Sponsors Segmentation (En) - 2018-04-09
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 21, 2019 11:11:43 EST