Please wait...
HomeForumPosts by cansuyum34

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by cansuyum34

Yeni başlayanlar için Task Rehberi » Post #84

Tue Mar 06, 2018 16:35 in Turkish

Bilmeyen arkadaşlar task yaptıktan sonra sağ tarafta eksi işaretini görürseniz bu level istatisliğini etkilemiyor anlamına gelir . ne öldürür , ne güldürür :)))

. » Post #13

Sun Mar 04, 2018 13:53 in Turkish

simenacity wrote:
BerAd1 wrote: farklı görüşler elbet olmalı,olacakta...ref avcılığının önüne geçemiyoruz madem..ve madem bu olay çok doğpal birşey..ve clixsense yönetimi bunların olacağını bildiği halde chati açmışsa..ozaman sponsoru değiştirmek içinde gerekli ayar ve bizlere seçim ve değiştirme hakkı verilmeli...

ben çokta ref avcılığı demezdim (hatta kaba buluyorum) çünkü bu sektörün gereği bir şekilde ref yapılmalı ama tabiki işe hakim yol gösteren deneyimlileri bu yolla kendimiz seçip sonrada azledebilmemiz gerekir bunu ben isterim şahsen

teşekkür ediyorum simenacity tam olarak benimde düşüncem bu yönde daha 1 task yapmayı bilmiyen arkadaşlar var . formdan medet umuyorlar . taskları insanlara öğretmek zaman işidir .kimsede karşılığını almacağı fayda görmeyeceği bir işe de zaman ayırmak istemez . referans yapmak bu sitenin doğal oluşumlarından biridir insanların sahtekarmış gibi lanse edilmesine karşıyım . ref avcılığı kelimesi çok kaba bir davranış o zaman referansı olan bütün arkadaşlara referans avcılığı yapmış demek istiyorsunuz .bununla birlikte keşke cliksense aktif olmayan üyelerine destek vermeyen sponsorlara değişim izni verebilse .

. » Post #7

Sun Mar 04, 2018 13:02 in Turkish

adam sana face ve telefon numarasını yollamış bunda art niyet araman gereksiz referans yapmak istemesi de gayet doğal bir olay . sponsorunuz aktif değilse veya yoksa kendinize iyi bir sponsor bulun arkadaşlar bu işi iyi bir şekilde yapan kişiler var sadece anketlerden takılırsanız ayda 10 - 15 dolar ancak geliriniz olur . ve şunu bilin formda kimse kimseyle ilgilenmez ilgilenmek zorundada değil .

Crowdflower Login Sorunu » Post #2

Fri Feb 23, 2018 13:31 in Turkish

özelden mesaj at

facebook sorunu yaşayan varmı » Post #5

Fri Feb 23, 2018 13:28 in Turkish

bende baska türlü girebildim sorun yaşayanlar özelden yazsın .

*** kadiraydemir *** » Post #21

Thu Feb 22, 2018 17:17 in Turkish

tebrikler kadir bey . adam zamanını ayırıp ve taskları atılmadan sonuna kadar götürmüş helal olsun demek düşer . eleştiren arkadaşlar bu o kadar kolay bir başarı değil oturun sizde yapın . inşallah ödülü alırsın güle güle harca şimdiden.

facebook sorunu yaşayan varmı » Post #2

Thu Feb 22, 2018 15:42 in Turkish

bendede bıraz once oyle oldu cf den direk acmıstım hesabı şimdi sadece face ile giriş kabul ediyor ve ben face ile açmamıştım ne yapacagız benimde fikrim yok inan.çözebilen varsa yardımcı olsun lütfen..

YourSurveys'da sıkıntı çekenler? » Post #6

Fri Feb 16, 2018 14:09 in Turkish

bugun 25 civarı 0,59 luk anket geldi toplamdada 42 anket geldi ama hepsi almadan attı .

TASK SON GUNCEL » Post #109

Mon Feb 12, 2018 07:33 in Turkish

EvangelFromSky wrote: Valla benim bir tane küfür hakaret kötü sözüm yok, istersen bana face den yazdığın küfürleri de atayım buraya ismailkck.
küfür dolu olmasada aşalayıcı kaba bir hitap tarzın var yapmayı bileceksin bilmem ne yapcaksın istersen 1m task yap kimin umurunda ben akıllıyım siz aptalsınız gibi bir şeklin var.ayriyeten mandalinanın yazdığı o küfür de normal şartlarda hangi formda olursa olsun admin tarafından banlanırdı ettiği o küfür sana değil bütün forumaydı ayıp etti bu konuda herkese .bütün kavgalar ikiniz aranızda çıkıyor derdiniz nedir bilmiyorum ama adminin uyarmasına rağmen bu kavgaya bir türlü son vermiyorsunuz

TASK SON GUNCEL » Post #89

Sun Feb 11, 2018 16:30 in Turkish

ee452010 wrote: Bak yazısmaları hep ıtıcı sen gıt bı tedavı ol tamam mı sana tavsıye o ılerı kafanı !her yazılana cevap vermek zorunda kalmasın burası babanın cıftlıgı deıl aksam aksam sınırlerımı zıplatma yuru gıt ısıne terbıyesız hadsız olmayan kafanı gıt kendıne sakla

katılıyorum size beyfendi uslubu yanlış bu EvangelFromSky mıdır nedir. forum babasının çifliği sanki .admin bey son uyarınızı yapmıştınız lütfen kurtarın bizi bu EvangelFromSky danda formdaki bu kargaşa bitsin artık.

TASK SON GUNCEL » Post #51

Fri Feb 02, 2018 12:01 in Turkish

zcserdar wrote: öylesine Validate Product Name Simplifications yapıyordum major flag geldi anlayamadım ne olduki?niye merak ettiysem o saçma görevi:oops:
bu taskı yapmayın flag verıyor herkese

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #761

Wed Jan 31, 2018 12:59 in Turkish

banada aynısnı yaptılar

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #749

Tue Jan 30, 2018 14:59 in Turkish

gkayaa7 wrote: arkadaşlar kusura bakmayın konu açmayı bilmediğim için buradan yazıyorum. referansım 5 doları geçti fakat bana 2 dolar komisyon gelmedi sebebi nedir? şimdiden teşekkürler.
yeni üyeyse muhakak gelir dbüyük ihtimal 5 dolarlık iş olmamıştır .cheklistten aldıgı komısyonlarla 5 dolar olmustur biraz daha bekleyeceksin.

Ödeme Zaman ve Yöntemleri Hakkında » Post #939

Mon Jan 29, 2018 16:00 in Turkish

payonerden ödemem geldi bugun sadece cliksensenın yaptıgı 2 dolarlık kesıntı var dolar kuru 3,64 den kabul etmiş .şuan en iyi payoner payza yoluyor haberiniz olsun . ama payzada oldugu gibi payonerdede 50 dolar limiti var .

Yeni başlayanlar için Task Rehberi » Post #76

Sat Jan 27, 2018 16:17 in Turkish

arkadaşlar tanımadıgınız kimseye paranızı göndermeyin . paranızı kaptırırsanız daha gerı alma şansınız olmaz . yok bukadar kesınti ile paranızı gönderirim falan fıstık hepsi hikaye akıllı olun formu inceleyin ödeme yöntelerı kesintiler hepsi paylasılıyor zaten hiçbiryerde paranız kalmaz alırsınız birtürlü ama çok kesinti ama az kesintiyle ..

Bitcoin düşer mi çıkar mı? » Post #21

Fri Jan 26, 2018 13:25 in Turkish

melaike86 wrote: Bende Bitcoine cevırdım param erıyor cekemıyorumda 200 tl sonradan farkettım 1000 tl altında bankaya odeme yapmıyor mu delırıcem ???? ACİİİİLLLL CEVAP
koinimde ise yatırımınız istediğiniz kadar miktarı 3 tl komisyon ile banka hesabınıza transfer edebilirsin . ama nacizhane fikrim kriz anında yatırım yapılır akıllı yatırıcımlar düşükken alır yükselince satar , acemi yatırımcılar da yüksekten alır düşükken satar . borsa mantığı misali

Ödeme Zaman ve Yöntemleri Hakkında » Post #935

Fri Jan 26, 2018 13:14 in Turkish

Can1966Ks wrote: payzadan türkiyeye ödeme yok bakiyem ne olacak
ya 50 dolar yapıp payonerden banka hesabına çekeceksin . yada 50 dolar yapıp payzadan alt coin alacaksın .. diğer ödeme yöntemlerini denemedim

Clixsense Yardım » Post #1880

Fri Jan 26, 2018 13:05 in Turkish

Bedaka wrote: Oyun gibi oynuyorlar benim profilimle. Dün geri verilen level 1 im ben yine ne zaman 2 ye geçecek diye beklerken 0'a geri çekildi. Çok fazla para da kazanmadım ki uğraşsınlar benimle. :)

Sonuç olarak %81.3 oldum ve hala level 0 ım. Bu arada çok fazla expel dolayısıyla böyleyse bile expel olduğum çoğu görev unfair ve onlar için de ayrıca mesajlar yazdım ancak ne geri dönüş oldu ne de yüzde değişimi. Expel sin sen expel kal diyor resmen adamlar! :D

Kolay gelsin herkese. Bol levelli günler dilerim...
level cok zor alırsın ..cok fazla expel olmussun

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #705

Wed Jan 24, 2018 15:10 in Turkish

PocahontaZ17 wrote: Opinionworld'te hata alan var mi?
Tiklayinca 24 saat icinde benden baska birinin ayni ip ile anket yaptigi mesajini aliyorum :shock:
Bendede aynısı oldu en sonunda bu ıp den anket alınmış yazısı geldi . sanırım aynı anketı daha once yapmısız veya bizi kekliyorlar :D

TASK (GÜNCEL) » Post #17474

Mon Jan 22, 2018 14:42 in Turkish

Mb62Ht .doğru diyorsun sosyal alemde çok fazla reklam göruyoruz günlük 10 dolar bilmem 20 dolar bende bu kişilere imreniyordum sonra işin içine girince bakımki anlatılanlar tamamen yalan hiçbir üyeme bu şekilde kandırmaca yalanlar söylemedim . cf den alabileceğiniz taskların zaten çogu sabit ve limitli bunun yanında cok iyi yapsanızda flag alma ve hatalı sorulardan expel olma riskini herzamn taşıyorsunuz . bu formdada bu tür vaatler verip kendine ref. yaptıktan sonra üyelerin yüzüne bakmayan böyle simsarlar mevcut . tasklardan alacagınız istisna tasklar hariç gunluk en fazla 3-4 dolar olur bazen yarım dolar bile çıkaramassınız . aylık max kazancınızda 100-200 dolar arası değişir performansınıza bağlı olarak bu yuzden sizi aldatanlara inanmayın öyle bir kazanç yok .
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 21, 2019 17:55:57 EST