Please wait...
HomeForumPosts by Stingu666

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Stingu666

Skrill - wypłata » Post #62

Sun Jun 03, 2018 04:50 in Polish

Atargatis wrote:
iron12 wrote: Dobrze że napisałeś "Stingus666" o problemie z wypłatą ze Skrilla do Nest Bank,bo to kolejny powód dla mnie,aby zerwać z tym bankiem umowę.Weryfikacja konta w Payza-nie nie przeszła,w Payneer-nie przeszła,a teraz jeszcze i problem ze Skrillem.Dodam,że po dwóch dniach od uaktywnienia konta w tym banku ,nie mogłem się na nie zalogować,ale wiadomo co znaczy "darmowe".

Absolutnie się z tym nie zgadzam. Mam konto w tym banku od poczatku jego istnienia, jeszcze jak nazywał się Smart Bank. Przez tyle lat nie miałam najmniejszych problemów z niczym. Nie dopłaciłam ani złotówki, bankowość internetowa działa bardzo dobrze. Co więcej korzystam z konta w euro i karty płatniczej V PAY do Nest Konta Waluta. Podczas pobytu w Niemczech używałam tego konta i karty bezpłatnie, bez potrzeby przewalutowania. Również z wpłatą ze Skrilla na konto w Nest Banku, nie ma najmniejszego problemu. Natomiast z wpłatą na karte Visa będą problemy chyba we wszystkich bankach, bo to nie są przepisy bankowe, tylko Visy.

Czyli dobrze rozumiem że to polityka Visy a skrila? Wczesniej nie miałem problemów z wypłatą na kartę dopiero w poprzednim miesiacu nie mogłem zrobic transferu na kartę.
z Mastercard jest podobnie czy przelewu na kartę działaja normalnie?

Edit. nie mogę nawet połączyć karty Mastercard z getinbanku. No trudno. Bede musial skorzystać z przelewu bankowego.

Skrill - wypłata » Post #59

Wed May 30, 2018 16:05 in Polish

Ja mam takie pytanie, posiadam konto w Nestbanku i mam problem z wypłatą na kartę. Kontaktowałem się z obsługą skrilla gdyż moje zlecenia wypłaty zostały cofane i dostałem taką odpowiedz

Uprzejmie informujemy, że zmieniliśmy sposób w jaki przetwarzane są wypłaty na kartę Visa.

Zachęcamy do kontaktu z wystawcą karty/bankiem,by upewnić się czy obsługuje płatności typu Pierwotna transakcja kredytowa ( Original Credit Transaction).

Oczywiście kontaktowałem się z Nestbankiem, otrzymałem negatywna odpowiedz,
Więc,
Czy ktoś miał podobny problem i znalazl jakies rozwiazanie?
A może ktoś w ciągu ostatniego miesiąca wypłacał na kartę do np Getin banku?

Pozdrawiam.

Skrill - wypłata » Post #37

Tue Apr 03, 2018 06:56 in Polish

Ja mam w nestbanku i wszystko bez problemowo. Weryfikacja co prawda trwa 2-3 dni, ale opłaty sa jakies groszowe przy transferze na kartę.

Ankiety » Post #11213

Mon Mar 26, 2018 06:03 in Polish

monia777 wrote:
rafmen77 wrote:
horkos wrote:
radogol wrote: Samplicio za 1,33$ alkohole pod koniec out :(
OW zdjęcie małpy a potem wybrać co widziałeś a na liście brak małpy i out
Od rana jakaś masakra

Ja tą z OW - miałem podobną sytuację.. zdjęcie małpy (szympans lub goryl..) i potem dalej co widziałem.. Oczywiście nie było małpiszona tylko koń, słoń, lew, ptak itd opcji "inne" NIE BYŁO , a ankieta wymagała jakieś zaznaczenie. Wybrałem Lwa, BO COS MUSIAŁEM WYBRAĆ i out. Sadzę, że to jakiś błąd w ankiecie. Pierwszy raz takie coś miałem.

U mnie był słoń i szczekanie i udało się, zaliczona :) Dostałem chyba już naprawioną.

Ja miałam małpe i niestety nie było jej na liście, także wygląda na to że nie naprawili jej jeszcze przynajmniej nie dla wszystkich.

Również goryl i nie było na liscie :/

W speakupie1 z routera, po ostatnim pytaniu juz o opinie podczas ankiety wyskoczyl komunikat ze sie nie zakwalifikowalem. Nacisnalem na clixsence ze sie zakwalifikowalem i zapłacili.
Dziwne ;p

Skrill - wypłata » Post #16

Wed Jan 31, 2018 13:46 in Polish

Nie ma takiej opcji.

Tylko konto bankowe lub na kartę.

Ankiety » Post #10791

Mon Jan 29, 2018 18:14 in Polish

Mireya84 wrote:
sladar68 wrote:
monia777 wrote:
sladar68 wrote: Ankieta i Quiz (40 pytań)- :thumbup:

29 Jan 2018 07:59 EST Complete TrialPay Offerwall - Easy English Spelling Bee! - Quiz - $0.10
29 Jan 2018 05:43 EST Complete Persona.ly Offerwall $0.25 - płatności online

Od ilu procent zaliczają w tym teście z 40 pytaniami ja miałam 83% i nic nie widze:

Ja miałem 100 % i prawdopodobnie zaliczają tylko jeżeli są wszystkie prawidłowe odpowiedzi. Ten mial wyjątkowo dużo pytań przeważnie jest 20 lub nawet 10. :ugeek:

Ja miałam 88% i mi zaliczyło ale dopiero po kilku minutach.

Ja wyciagnałem 95 % i nie zaliczyło. Moze coś źle zrobiłem, sam nie wiem.

Ankiety » Post #10764

Sun Jan 28, 2018 05:00 in Polish

Ja dopiero dzisiaj miałem z OW metody płatnosci paypal/blik.

Ankiety » Post #10674

Mon Jan 15, 2018 11:18 in Polish

Toluna Kawa Reward $0.76

Skrill - wypłata » Post #7

Wed Dec 20, 2017 16:48 in Polish

Dokładnie tak. podajesz email na ktory logujesz sie na konto skrilla.

Skrill - wypłata » Post #4

Tue Dec 19, 2017 14:44 in Polish

Chyba ze tak jak ja zweryfikujesz karte visa/mastercard i wtedy prowizja jest , 7.5 % Prowizja od kwoty i przy mniejszych sumach bardziej korzystna.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 21, 2019 04:45:59 EST