Please wait...
HomeForumPosts by salcile

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by salcile

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #5240

Mon Feb 04, 2019 10:10 in Ex-Yugoslavia

1345552 Is The Conclusion True Or Not Always True? max 1+2 submit 10min+

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1288

Mon Oct 08, 2018 17:06 in Ex-Yugoslavia

Nakon pauze od 15 minuta, obaveza oko dece, doceka me lose iznenadjenje

Your Figure Eight account is deactivated. Please contact accountreview@figure-eight.com if you are interested in reactivating your account.

molim za pomoc, u pisanju i savet, sta ciniti dalje?! :shock:

Klinika za Tehnicke Probleme » Post #774

Sat Aug 04, 2018 00:11 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav svima! Interesuje me da li je moguće, promeniti PayPal nalog/emal na F8? Naime, jedan moj prijatelj je tek nakon tri meseca, nakon aktiviranja naloga na PP pokusao da prebaci/povukao novac, ali je dobio obaveštenje od PP, da mu je nalog ugasen. U witdraw history mu stoji da je transakcija completed, ali novca nigde nema. Dopisivao se sa PP, ali su oni ostali pri svome i rekli mu da otvori novi nalog. Hvala unapred, za bilo kakvu informaciju!

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1079

Wed May 16, 2018 02:32 in Ex-Yugoslavia

Jutros me sacekala poruka
major flag na 1264203
Web Search Based Question Answering 2018-05-07

Oko ponoći sam završio, tako da se nadam da ću doći na red za skidanje flaga.
Nisam još pisao dispute, da li ste vi kojima je skinut flag slali?

Kafana » Post #2739

Tue Mar 13, 2018 15:03 in Ex-Yugoslavia

Izvinjavam se unapred, ukoliko sam promašio temu, ali me interesuje ima li ko informaciju sta se desava sa Crowdflowerom??? Naime, niti jedan task za 0 nivo ne ulazi u GA, kako stići do levela???? Ukoliko neko ima bilo kakvu informaciju, neka je podeli! Hvala, unapred!

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #760

Thu Oct 19, 2017 07:10 in Ex-Yugoslavia

Jesam radio sam dispute, ali samo sam kliknuo na ono, i bila je prazna stranica, kad sam odradio refresh, pisalo mi je disputed

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #757

Thu Oct 19, 2017 06:18 in Ex-Yugoslavia

Ja sam na nekim klikao linkove na nekima nisam, ali sam vodio racuna bas na vreme i nisam isao ispod minuta, i na kraju sam jutros popio major flag?! I to nakon samo 9 taskova?!

ID-ovi taskova koji ne ulaze u GA » Post #784

Sat Sep 16, 2017 00:29 in Ex-Yugoslavia

1188161 Help Us Find Linkedin Url, Employee Info, And Company Age - E ne ulazi u prosek, s'tim sto je quiz totalno out, odradim sve, nadjem sve i on me EXppel...., vodite racuna, nisu teski i dobro su placeni, za razliku od drugih

Tasks za level 0 » Post #2173

Thu Sep 07, 2017 17:06 in Ex-Yugoslavia

1189618 Road Sign Validation, jos jedan lak zadatak, koji ulazi u statistiku

Tasks za level 0 » Post #2172

Thu Sep 07, 2017 12:38 in Ex-Yugoslavia

Task sa ID 1189562 Find a URL, jako prost zadatak, brz i ulazi u statistiku, malo koci, ali na refresh se okrece.
i jos jedan ID 1189638 Road Sign Validation . Oba ulaze u statistiku, tako da onaj ko juri lvl-e kao ja, neka navali dok traju, bas su laki.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 18, 2019 13:31:07 EST