Please wait...
HomeForumPosts by admirado_1991

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by admirado_1991

Ako moze odgovor za pocetnika » Post #129

Sun Aug 06, 2017 07:20 in Ex-Yugoslavia

Svaka vama čast kada ste voljni pomoći i izdvojiti vrijeme za novajlije.

E sad još jedno samo pitanje, pošto tamo na listi taskova svi su isti, postoji li bilo kakva naznaka koji task ulazi u Level stats?

Ako moze odgovor za pocetnika » Post #127

Sun Aug 06, 2017 07:02 in Ex-Yugoslavia

Hvala za pomoć :D

Problem je što sam kao početnik ja klikao sve taskove koji su mi se otvorili, nisam ni znao da pojedini ne rade ili koji se taskovi ubrajaju u level stats. Sad zbog tog jednog jedinog koji se ubrajao u level stats imam procenat od samo 42%, sad me zanima šta je sa onim ostalim taskovima koje sam dobro uradio, oni se ne broje zar ne?

Što se tiče ovog taska sa linkedinom, čačkao sam po forumu na engleskom i vidio sam da su svi naišli na isti problem. Pa valjda se riješi.

Ako moze odgovor za pocetnika » Post #124

Sat Aug 05, 2017 13:42 in Ex-Yugoslavia

Molim pomoć.

1032583 Help Us Find Linkedin Url, Employee Info, And Company Age - B

Radio sam 3 ovakva taska, uradio sve kako treba ali na svakom sam dobio expelled i 0%. Šta da radim?

Ako moze odgovor za pocetnika » Post #123

Sat Aug 05, 2017 13:42 in Ex-Yugoslavia

Pozdrav!

Prvi puta nakon registracije došla mi kiša taskova i sinoć te danas odradim dosta, 0,65 dolara stiglo. E sad problem je što sam najlošije uradio baš onaj za koji piše da se ubraja u level stats (42% usoješnost bila). Koliko sam shvatio narednog nivao nema bez 70% uspješnosti?

Hvvala.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 26, 2021 23:33:54 EST