Please wait...
HomeForumPosts by mandalina1071

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by mandalina1071

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #853

Sun Aug 13, 2017 09:20 in Turkish

pbalkaya wrote:
mandalina1071 wrote:
pbalkaya wrote:
mandalina1071 wrote: Arkadaşlar skril konusunda deneme yaptım.Payzaya göre farklılıkları sunuyorum.

Güncel dolar kuru 3.53.
100 dolara göre hesap.353 TL.
Payza dolar kurunu 3.45 alıyor.345-30 çekme parası-18.5 tl swift=296.5 TL eline geçen para.
Skrill dolar kurunu 3.38 alıyor.338-23 tl swift=315 TL eline geçen para.

Payzaya göre her 100 dolarda 18.5 TL daha karlı.

Eğer payza çekme parasını 10.5 tl bıraksaydı.Payza daha karlı olurdu kendi kaybetti.Skrili çektim bankaya gelmesini beklicem kaç günde gelicek bakalım.Forumda bir arkadaşın 3 günde gelmiş.Ve skrillin mobil uygulaması banka hesabı yönetiyormuşsun gibi güzel.

sağolsun skrilden gönderilen paradan 17 lirada banka kesti.bankadan bankaya bu tutar artıyor.yani ikiside birbirinden beter

Swifte ek para kestiyse 17 lira çık sıkıntı.Hiç kullanılmaz o zaman.

aynen 23 tl skrill kesiyor 17 tl kuveyttürk kesti.Diğer bankalarıda daha fazla bu kesinti

Saçmalık o zaman onuda koyalım hesaba zaten swift diye alıyor skrill 23 tlyi.2 kere neyin swiftini ödicez.Hepsi soyguncunun dibi olmuş.Vala para kasasım gitti şu siteler yüzünden paypal olsada keşke hükümet değişsede gelse 2019 a kalırsa iş sıkıntı yıllarca gene paramızı dağıtıcaz.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #851

Sun Aug 13, 2017 09:04 in Turkish

pbalkaya wrote:
mandalina1071 wrote: Arkadaşlar skril konusunda deneme yaptım.Payzaya göre farklılıkları sunuyorum.

Güncel dolar kuru 3.53.
Payza dolar kurunu 3.45 alıyor.345-30 çekme parası-18.5 tl swift=296.5 TL eline geçen para.

Eğer payza çekme parasını 10.5 tl bıraksaydı.Payza daha karlı olurdu kendi kaybetti.Skrili çektim bankaya gelmesini beklicem kaç günde gelicek bakalım.Forumda bir arkadaşın 3 günde gelmiş.Ve skrillin mobil uygulaması banka hesabı yönetiyormuşsun gibi güzel.

sağolsun skrilden gönderilen paradan 17 lirada banka kesti.bankadan bankaya bu tutar artıyor.yani ikiside birbirinden beter

Swifte ek para kestiyse 17 lira çık sıkıntı.Hiç kullanılmaz o zaman.

Kapanabilir. » Post #3

Sun Aug 13, 2017 02:29 in Turkish

Hoop. Sakin.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #845

Sat Aug 12, 2017 09:35 in Turkish

Arkadaşlar skril konusunda deneme yaptım.Payzaya göre farklılıkları sunuyorum.

Güncel dolar kuru 3.53.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #840

Fri Aug 11, 2017 04:04 in Turkish

buras68800 wrote: Pek inanasım gelmiyor.

Bence parayı kumarda yediler cfden ödeme alana kadar bize dağıtmazlar.Skrille istedim ondada yollamadılar daha.Yani öbür sistemler düzgün çalışıyor demesi mavra.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #834

Wed Aug 09, 2017 03:52 in Turkish

deno123 wrote: Şu ara Payza ya ödeme alamıyoruz. 2. hafta oldu. Ödeme yok.

son bi 34 dolarım kaldı burada. neoya geçtim.Neodan 3 kez ödeme aldım burada hala yollamadılar 34 dolarcığı.

TASK (GÜNCEL) » Post #16847

Sun Aug 06, 2017 06:25 in Turkish

emreptt wrote: 1030433 Image Classification And Miscategorization- Dresses

günü kurtarır

ya 12 max ya da 15 saniyeden önce yollamayın :D

TASK (GÜNCEL) » Post #16841

Sat Aug 05, 2017 10:12 in Turkish

EvangelFromSky wrote: Araba görevi 39 tane verdi.

Verilen sürede 50 yapılırdı da linkler delaylı açılıyor.Ben de 32 yaptım.

Payza hesabı kaldırıldımı » Post #5

Sat Aug 05, 2017 01:14 in Turkish

yıllardır öyle gibi de.Kapatmazlar ful taska döndürdüler işi siteyide yenilediler daha 5-10 yılları vardır.

task gelirlerini alamıyorum » Post #6

Fri Aug 04, 2017 07:06 in Turkish

karslan29 wrote:
mandalina1071 wrote: Sen task yapma zaten bırak siz yaptıkça bzm hakkımız düşüyor kim bilir kaç tane lvl almayı bekleyen bilgili insanın taskını aldın.

sen ilk başladığında hepsini fulluyordun değil mi? kusura bakma

evet fulluyordum.O anlatımı boşa koymamışlar.direk %90 la 3 lvl oldum.5 yıl önce!!!

Payza hesabı kaldırıldımı » Post #3

Fri Aug 04, 2017 03:33 in Turkish

Bence mavra da parayı ellerinde tutup değerlendiriyorlar.Yoksa neo nasıl anında ödüyor yıllardır.Clix bir şeyler çeviriyor ama kader.

task gelirlerini alamıyorum » Post #3

Thu Aug 03, 2017 23:15 in Turkish

Sen task yapma zaten bırak siz yaptıkça bzm hakkımız düşüyor kim bilir kaç tane lvl almayı bekleyen bilgili insanın taskını aldın.

HIRSIZ PAYZA » Post #34

Thu Aug 03, 2017 09:58 in Turkish

saharalisa73 wrote:
yusufsag wrote:
saharalisa73 wrote: Bende 2 kere para çekimi yaptım ilkini skrillden çekmiştim çok kesinti yapmıştı. 2.sini payzadan istedim 1 ay boyunca param gelmedi çok uğraştım ziraat ile hesabım kesinti bendede çok oldu. Nihayetinde param geldi ama artık korkar oldum. Nereden çekicem bilmiyorum. Clixsense de rapor etmiştim sorunumu onlarda oralı olmadılar. Kesinlikle bu durumla ilgilide yeni bir anlaşma yapmalılar bence. Direk bitcoin üzerinden çekim yapıyor birçok para kazanma siteleri. Payza yani benim için kabus gibi. Bununla ilgili hep birden bir çalışma istek yaparsak bence şartları zorlayabiliriz.

merhaba, skrillden para çektiğinizde ne kadarlık bir kesinti olmuştu ve kaç günde banka hesabınızaulaştı? Bilgi verebilir misiniz? Bende oradan para çekmeyi düşünüyordum da bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler

10 nisanda hesabıma 90 lira gelmiş clixsenseden. 13 nisanda bankama 70 lira olarak gelmiş.

az keşmiş bende deneyim bakalım.inceledimde skrilli sadece swift kesiyor 18.5 tl.payza 48 kesiyor skrile geçme zamanı.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #821

Tue Aug 01, 2017 02:07 in Turkish

ufkk1 wrote:
anketorramiz wrote: sizin soruların yanında benim soru komik kalacak ama 12dolar biriken parayı nasıl çekmemi önerirsiniz? komik biliyorum ama benimkini de gariban sorusu olarak kabul edin :)

o para çok düşük bekle biraz artsın zaten 10 dolar altı olunca payzada çekim yapılmıyor bide kesintilerle o para uçup gider ;)

zaten artık imkansız.30 lira çekme bedeli+18 lira swift bedeli kesip yolluyorlar.yani 48 liraya çekme parası veriyoruz soyguncu itler.Neyse artık btc çekicez onunda kurunu 200 farktan aşşağı yapmaz oh.

HIRSIZ PAYZA » Post #23

Tue Aug 01, 2017 01:41 in Turkish

yaw abi şimdi o 10.5 ide 30 lira yaptılar.48 lira alıcaklar adi şirket kurdanda alıyor tam bir soyguncu köpek it ahlaksız herifler şirkete bak ya ben 250 dolar çeviriyorum kurdan yiyorlar 30-50 lira arası birde 48 lira alıyorlar.Ben burada payzaya çalışıyorum delirecem ya.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #809

Fri Jul 28, 2017 01:10 in Turkish

güzel soygun

TASK (GÜNCEL) » Post #16753

Tue Jul 25, 2017 10:49 in Turkish

Huxi wrote: 1032505 Does The Article Refer To The Owner Of The Linkedin Profile? [Jul...

Şu güzel bir iş ama 3. görevde expelled oldum. Task içerisinde gösterdikleri bölüm/ düzeltme olarak gösterdikleri bölümde farklılık var yani taskta bir yazı yayınlamışlar sadece twitter içerikleri var ve çok alakasız.. genel olarak istenilen kişi ile alakası yok.. siz Hayır alakalı değili seçince size düzeltme olarak.. koca bir makale gösteriyorlar ve orada aranılan kişi hakkında detaylı bilgi var. eğer böyle saçmalıklara rastlamazsanız 40 50 adet yaparsınız..

%100 le geçtim ama çok zaman alıyor bakmak ve verdiği paraya değmiyor.Eskiden 20 cent civarlarındaydı.Şimdi yapılmaz.

TASK (GÜNCEL) » Post #16750

Tue Jul 25, 2017 07:39 in Turkish

Huxi wrote: 968046 Identify These Famous And Not-So Famous People

Şu taskı yapan oldu mu? aylardır duruyor listemde.. basit gibi görünüyor ama sürekli quizi doldurup kapatıyorum denemeye cesaret edemedim :)

Çok özenerek yaptım ama %60 ile quizi geçebildim. belki anlamadığım noktalar vardı bilemiyorum... 0.16 cent denemek isteyen denesin.. doğruluk etkilemiyor.

çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook uğraştırıyor superstar taskı gibi.

TASK (GÜNCEL) » Post #16714

Mon Jul 24, 2017 11:34 in Turkish

FIRAT7 wrote: actirtacaksiniz profili he :D

Knk sorun genel task sayısı değil bu kişinin yalan beyanda bulunması ve bunu kanıtlamak yerine bnm yeni açtığım hesabım tarihine odaklanması.Zaten buradan anlaşılıyor yalan olduğu.

TASK (GÜNCEL) » Post #16713

Mon Jul 24, 2017 11:33 in Turkish

Tanıma bu yeter.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 12, 2021 12:12:34 EST