Please wait...
HomeForumPosts by mandalina1071

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by mandalina1071

TASK SON GUNCEL » Post #55

Sat Feb 03, 2018 06:17 in Turkish

MKAtaturkTc wrote:
mandalina1071 wrote:
MKAtaturkTc wrote: lookları yapsan ne fayda bu sekılde accuracy ıcıne edıyor busefer.look yazarı ıyıce salmış kendını Allah canımı alsada kurtulsam dıyor galıba.

Bence de o durumda benim o kadar kayıtlı cevabım vardı bakıyorum alayı yanlış çıkıyor zar zor 50lerde felan exp yiyorum.

şu ara looklarda hep yuzde 50 ıle atıyor tanıdık bıldık reklam cevaplarda var ama nafıle lookcu gerızeka sanırım look tasklarının yenı versıyonunu sunmuş pıyasaya da bızım haberımız yok sanırım yanı listesiz.bu sekılde belkı yapmamızı ıstıyordur cücük beyınlı.kımse yanasmaz zaten accuracy ıcın.

Ben 50. 70. task arası exp yiyorum.

Look at Advertisements - Yapabilen var mı ? » Post #2

Sat Feb 03, 2018 06:14 in Turkish

Datası kapalı önceden bolca yapıp not alman ve aklında tutman gerekiyordu(Yazar coğu şeyin cevabını değiştirse de gene de işe yarıyor).İkinci olarak flag riski var onu nasıl halladeceğini bilmen lazım.Ve 166 limit veriyor.ocak ayı 240 kastım sayelerinde ama bu ay cevapların biraz değişmesi beni de sekteye uğrattı.

TASK SON GUNCEL » Post #47

Fri Feb 02, 2018 01:34 in Turkish

MKAtaturkTc wrote: lookları yapsan ne fayda bu sekılde accuracy ıcıne edıyor busefer.look yazarı ıyıce salmış kendını Allah canımı alsada kurtulsam dıyor galıba.

Bence de o durumda benim o kadar kayıtlı cevabım vardı bakıyorum alayı yanlış çıkıyor zar zor 50lerde felan exp yiyorum.

TASK (GÜNCEL) » Post #17494

Tue Jan 23, 2018 13:15 in Turkish

sakin küfür yok

TASK (GÜNCEL) » Post #17490

Tue Jan 23, 2018 09:26 in Turkish

sakin

TASK (GÜNCEL) » Post #17488

Tue Jan 23, 2018 09:13 in Turkish

Tm.

TASK (GÜNCEL) » Post #17486

Tue Jan 23, 2018 08:57 in Turkish

konuyla alakalı paylaşım yapın

TASK (GÜNCEL) » Post #17484

Tue Jan 23, 2018 08:06 in Turkish

.

TASK (GÜNCEL) » Post #17481

Tue Jan 23, 2018 05:18 in Turkish

.

para çekimi yardım!! » Post #7

Tue Jan 23, 2018 05:07 in Turkish

sgbkrcgl wrote:
EvangelFromSky wrote: : D Kardeş senin son gelişmelerden haberin yok galiba...

benimde 64 dolarlık bitcoinim kayboldu güya yollamışlar koinime kaç kere yazdım payzaya üstlerine bile alınmıyorlar nereye şikayet etmem lazım para uçtu resmen

kardeş payza 12-13 dolar çekme ücreti alıyor üstüne kur farkı alıyor üstüne trans ücreti gidiyor.Paran büyük ihtimal bitcoinin çok oynamasından dolayı eridi.

TASK (GÜNCEL) » Post #17479

Tue Jan 23, 2018 00:56 in Turkish

Mb62Ht wrote: kaç sendir kazanıyorum diyen kişilerin profillerinin altında kazanç miktarına bakınca,mesela 3 yıldır üyeliği var,aldığı 3000$
aylık ortalaması 3000/36 ay= 80$ civarı...

kısacası profil altlarına ve üyelik tarihlerine bakıp iyi kazanıyorum diyen 30-40 kişinin ortalamasına bakınca aşağı yukarı çıkarıyorsun...
kendi emeğini-zorluklarıda katınca sonuç çıkıyor zaten=iyi gözlem-istatistik=çok yakın tahmin.

Ben temmuz ayından beri neoda yapıyorum orada son paramıda çekersem 1000 dolar olacak.bu clix hesabımda anket ve haziran ayında task yaptım 467(1 aylık değil bu hesabın genel hala anket yapıyorum) çekmişim. 1467 doları hazirandan itibaren hesaplarsan 1467/9=163 dolar.
günlük baza alırsan 5.4 dolar.

alışırsanız tasklara genel olarak kazanıyorsunuz.

cansuyum beni biliyorsun look yapıyorum çoğunluklu bu kazancın %70 %80ini look oluşturuyor.

Mesala neoda lelouch diye biri var her gün gelen lookların limitlerini bitiryor datası olmasa bile ben anca reklamlar tanıdık gelirse şans varsa limit yapabiliyorum.Adam bu ay look kazancını paylaştı 400 dolardan fazla.Ama büyük ihtimal grupça yapılıyordur çünkü bir insanın o kadar dayanabilceğini hiç sanmıyorum.Kendimden biliyorum 1 günde en fazla 3 limit bitirirsin sonraki günler yapamazsın boynun ağrır başın ağrır zor yani

TASK (GÜNCEL) » Post #17472

Mon Jan 22, 2018 10:05 in Turkish

EvangelFromSky wrote: Kolay task ben yapıyorum.

Helal la sana

imdat payzadan payoneera para aktarma » Post #11

Sat Jan 20, 2018 03:06 in Turkish

EvangelFromSky wrote: Bazı gereksizler şikayet ediyor, link vermek yasak buradan...

Tm.

Bitcoin düşer mi çıkar mı? » Post #19

Wed Jan 17, 2018 11:31 in Turkish

TheObserver34 wrote: Bitcoin düştüğüne göre yatırımcılar evlenmiş desenize :))))

Ya klasik borsa oyunu.Şişir şişir şişir şiştiğini görenler daha artar diye para yatırsın sonra bi patlat bom.Coin ölü.

Bitcoin düşer mi çıkar mı? » Post #17

Wed Jan 17, 2018 00:33 in Turkish

moneymakingways wrote:
mandalina1071 wrote:
TheObserver34 wrote: Bütün criptolar diplerde..
Çok acayip bir düşüş.
Bakalım neler olacak.

Millet yatırım yaptı yaptı yaptı.Sonra yeni yatırım gelmeyince satmaya başladılar.Yaza doğru ya da yazın gene artar bence.

Bekar olsam, evi barkı satıp üstüne kredi çekip bitcoin alırdım:)
Parasızlığın gözü kör olsun. ^^

Aynen :D

Bitcoin düşer mi çıkar mı? » Post #15

Tue Jan 16, 2018 23:46 in Turkish

TheObserver34 wrote: Bütün criptolar diplerde..
Çok acayip bir düşüş.
Bakalım neler olacak.

Millet yatırım yaptı yaptı yaptı.Sonra yeni yatırım gelmeyince satmaya başladılar.Yaza doğru ya da yazın gene artar bence.

TASK (GÜNCEL) » Post #17461

Tue Jan 16, 2018 14:24 in Turkish

RtaX wrote: Referanssız her gün 10 dolar hikaye. 5 bile çok zor.

Bugunlerde mümkünde,look taskları sayesinde günde 1 limit bitirince bonusla 13 dolar civarı kazandırıyor.
Ancak lookun olmadığı günlerde ayrıca güzel bir task gelmezse dediğiniz gibi zor.

Bitcoin düşer mi çıkar mı? » Post #12

Tue Jan 16, 2018 02:39 in Turkish

mert79 wrote:
mandalina1071 wrote:
deno123 wrote: o değil de payza fena kesinti yapıyor :x

insan değiiler ya altcoine bakıyorum.Bi 189 dolar çekeyim dedim.9 dolar site fee kesti.Sonra kur farkından 180 dolarlık şey 163 dolar oldu.Ne fark atıyorlarsa kurda.
17+9=26 dolar insafsızlar.

Bugun aşırı düşüşte altcoinler fark o yüzden bu kadar fazla olabilir.Sakinleşince çekmek en mantıklsıı.

2017'nin son haftasında Payza bir hata yapt.Ortalama 1 saat kadar btc kuru 850 USD'de seyretti ve bu kurdan çekim emri verip işlemi onaylananlar da oldu bildiğim kadarıyla. Payzanın masraf artışı bundan kaynaklanıyor.

aynen haberim var baya zarar etti ordan.Bize gömmeye çalışıyorlar.

Bitcoin düşer mi çıkar mı? » Post #10

Tue Jan 16, 2018 02:00 in Turkish

deno123 wrote: o değil de payza fena kesinti yapıyor :x

insan değiiler ya altcoine bakıyorum.Bi 189 dolar çekeyim dedim.9 dolar site fee kesti.Sonra kur farkından 180 dolarlık şey 163 dolar oldu.Ne fark atıyorlarsa kurda.
17+9=26 dolar insafsızlar.

Bugun aşırı düşüşte altcoinler fark o yüzden bu kadar fazla olabilir.Sakinleşince çekmek en mantıklsıı.

TASK (GÜNCEL) » Post #17450

Sun Jan 14, 2018 22:57 in Turkish

cansuyum34 wrote:
usi1905 wrote: task sponsoru arıyorum evde iki bilgisayar var bu yüzden diğerinden de hesap açacağım ama task konusunda uzman birinin refi olup task kazançlarımı arttırmalıyım bu yüzden sponsorumda bir takım şartlar arıyorum bunlar; facebookda aktif olması ve günlük task kazancının 5$ üzerinde olması(buna özellikle bakacağım) bu şartları sağlayan bir sponsorsan senin refin olmayı çok isterim hemen benimle iletişime geç ve birlikte kazanalım

arkadaşlar sponsor her taskı anlamalı diye birşey yok . ama size anladığı kadarıyla yardımcı olmalı task yapmak için neler gerekir anket yapmak için gerekli kriterler nedir öğretmeli . birilerinin dediği gibi günde 10 dolar kazanıyorum 30 dolar kazanıyorum palavralarına inanmayın tek hesapla referanssız böyle bir kazanç mümkün değil boş teneke ancak lakırdar her duyduğunuza kanmayın .

Katılıyorum cansuyumun34e. Ben yıllardır task yaparım ama her taskı yapmam.Örneğin ayın 15 günü boş geçer 20-30 dolar anca yapmışımdır.Sonra look gelir toxic gelir 1-2 günde 100 dolar çıkartırım.

Günlük sınırlar koymayı denedim ama oda stres yaptı.Yapamayacağım bile bile exp yiyeceğim taskları yapmaya başladım.Günlük limit işi hem pcden kaldırmıyor hemde zihinsel olarak yoruyor.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 10, 2021 18:21:17 EST