Please wait...
HomeForumPosts by demdem85

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by demdem85

TASK (GÜNCEL) » Post #16638

Thu Jul 20, 2017 13:23 in Turkish

demdem85 wrote: * Validate Product Name Simplifications *

Çok ön yargılı yaklaşmışım.10 tane yaptım. Burda halen açık ama neo da kalktı.

Tekrar coşmaya kaldı 1 görev!

Bişey yazdık ya :D

Neo'da Major flag aldım. Vay arkadaş vay arkadaş ya, ben böyle bahtın!

TASK (GÜNCEL) » Post #16635

Thu Jul 20, 2017 13:18 in Turkish

* Validate Product Name Simplifications *

Çok ön yargılı yaklaşmışım.10 tane yaptım. Burda halen açık ama neo da kalktı.

Tekrar coşmaya kaldı 1 görev!

Payza Bitcoin Exchange » Post #5

Thu Jul 20, 2017 03:17 in Turkish

simurgg wrote:
mstkmstk85 wrote: neden bu kadar korkuyorsunuz kimlik bilgilerinizi vermekten. kimlik bilgisini vermeden hiçbir işlem yapamazsınız paranız çöp olur payzada gider.

payza 2. eklendiğinden beri bu onay muhabbeti dönüyo forumda ve bu soruyu soranların hepsi hesaplarını onaylatmak zorunda kaldı

Aynen üstat.

Bir arkadaşımız da kimliğin sadece ön yüzüyle onaylatmış. Bende kabul etmediler.Ön-arka yüz birleştirip tekrar onaya gönderdim.

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #94

Wed Jul 19, 2017 16:16 in Turkish

Huxi wrote: Bugün geldiği gibi mobil anketler gelirse gayet güzel gerçekten. mobil için kısa ve kolay anket gönderiyorlar..

proxy ya da VPN kullanma uyarısı verdiğinden cepten anket çözemedim. Nasıl düzeltebilirim

ANKET PAYLAŞIMLARI » Post #91

Wed Jul 19, 2017 13:06 in Turkish

Huxi wrote: 2 dakikalık 2 sayfalık bir anket vardı 0.23 bedeli..
opinion Surveys de gsm operatörleri anketi var yaptım.. 10 dakika 0.75 bir kontrol edin.

Opinion Surveys halen açık. Bilgi için teşekkürler...

TASK (GÜNCEL) » Post #16622

Wed Jul 19, 2017 10:10 in Turkish

simurgg wrote:
jumpinjack22 wrote: 1031243 Find The Url For Car's Detail Page

Geldi ama iki tane hatalı düzeltmeden gümledim 2.'de. Her zaman boş çıkan Subaru sitesinde doğru cevap Yes diye düzeltiyor. Madem doğru cevap Yes, url'yi koyun da görelim. Birkaç gün gelmedi saçma sapan yalan yanlış düzeltmeler eklemişler, yakında look gibi flag dağıtmaya başlarsa şaşırmam.

hiçbirşekilde vin numarası olmayan siteler ras geldi 9 da ex oldum hayretler içindeyim

yok ne yaparsam neresinden ararsam arayayım yok arkadaş var diyo yinede

Para veren adam gibi bir task ya, illa cılkı çıkacak...

PAYZA'DAN BİTCOİN TALEP ETME ---RESİMLİ--- » Post #26

Wed Jul 19, 2017 05:39 in Turkish

Huxi wrote:
demdem85 wrote: Arkadaşlar, kimliği önlü arkalı olarak sisteme nasıl ekleyebilirim? Ayrı ayrı resimlerini çektim ama birleştiremiyorum.

Paint kullanarak yapabilirsin.

Paint'Le 2 Tane Resmi Birleştirme ? - YouTube

1.58 den sonra sana lazım olan şeyi gösteriyor.

İnsanoğlu hazıra konmayı ne çok seviyor :)

Mesajı attıktan sonra aklıma geldi benim de PAint. Desteğin için yine de teşekkür ederim.

PAYZA'DAN BİTCOİN TALEP ETME ---RESİMLİ--- » Post #24

Wed Jul 19, 2017 05:18 in Turkish

Arkadaşlar, kimliği önlü arkalı olarak sisteme nasıl ekleyebilirim? Ayrı ayrı resimlerini çektim ama birleştiremiyorum.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #789

Tue Jul 18, 2017 14:46 in Turkish

yusufsag wrote: arkadaşlar payzadaki hesaptaki parayı çekerken bankaya göre kesinti farkı oluyormu? ben de garanti ve yapıkredi hesapları var. ikisinden birini seçince kesintiler farkedermi?

bankaların internet sitelerinde hizmet ücretleri gibi bir bölüm var. Oradan swift oranlarına bakın, hangisi daha düşükse ona göre hareket edersiniz.

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #787

Tue Jul 18, 2017 13:20 in Turkish

Tardiser wrote:
demdem85 wrote:
Tardiser wrote:
demdem85 wrote: *Ödemeler sıra ile mi yapılıyor?Manuel mi gerçekleşiyor?

*Sıra ile yapılıyor ise forumda farklı dillerde başlıkları incelediğimde benden sonra yapılan benzer bakiyeli para transferleri soınuçlanmışken ben neden halen beklemekteyim?

Yıldım yıldım :D

Geçen çarşamba ya da perşembe istediğim para dün Payza'ya geldi. Sizinki biraz acayipmiş cidden.

Bu mesajı yazdıktan ortalama 6 dakika sonra param geldi. Sizce de enteresan değil mi?

Jim'e söyledim, o yatırmıştır. :P

Neodan para istedim az önce gönderdiğim an hesaba geçti.

Premium iadeden kalan bakiyemi de buradan aldığım an Clixsense ile işim bitmiştir!

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #785

Tue Jul 18, 2017 13:16 in Turkish

Tardiser wrote:
demdem85 wrote: *Ödemeler sıra ile mi yapılıyor?Manuel mi gerçekleşiyor?

*Sıra ile yapılıyor ise forumda farklı dillerde başlıkları incelediğimde benden sonra yapılan benzer bakiyeli para transferleri soınuçlanmışken ben neden halen beklemekteyim?

Geçen çarşamba ya da perşembe istediğim para dün Payza'ya geldi. Sizinki biraz acayipmiş cidden.

Bu mesajı yazdıktan ortalama 6 dakika sonra param geldi. Sizce de enteresan değil mi?

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #783

Tue Jul 18, 2017 13:03 in Turkish

*Ödemeler sıra ile mi yapılıyor?Manuel mi gerçekleşiyor?

Demek ki yazmak gerekiyomuş. Eyvallah!

PAYZA ÖDEME NEZAMAN » Post #12

Tue Jul 18, 2017 11:51 in Turkish

basar150 wrote: Selam,

Payzada tamamlandı olarak gözükmesine rağmen para hesaba geçmedi. Payzada tamamlandı dedikten sonra mı 4-5 gün sürüyor banka hesabına geçmesi?

Sen yine banka transferini bekliyorsun iyiymiş. Ben 11 gündür Clixten Payzaya para geçmesini bekliyorum.

Stres yaratmayım diyorum ama bankada çalışırken bile en okkalı işletme kredim bu kadar sarkmıyordu, vay arkadaş ya!

TASK (GÜNCEL) » Post #16605

Tue Jul 18, 2017 09:34 in Turkish

yakamoz035 wrote:
simurgg wrote:
yakamoz035 wrote: 1025617 The Turkish Gezi Protest 2013 taskını yapıp bitiren varmı? Daha önce bu taskdan major flag aldığını yazanlar olmuştu yapmaya çekiniyorum.

major olsa öp başına koy quizde ex olanlara direk admin verdiler

hiç bakma listede yokmuş gibi davran

ha dersen kendime güveniyorum quizde ex olmam o zaman flag falan vermiyo

quizde %100le geçtim. O gün 1 tane yaptırmıştı. Ama şimdi yapmaya cesaret edemedim flag atar diye.

üstat o quiz de flag alanlardanım. Ben de riske girme derim.1 task için onlarca taskı riske atma derim.

1 BTC - 10,0000.00 TL (3000$ Gelebilir) » Post #193

Tue Jul 18, 2017 02:36 in Turkish

mavis34 wrote:
mandalina1071 wrote:
mavis34 wrote: bakın alın demiştim yükseliyor şuan kara geçtik bile :lol:

adi clix parayı gönderse 11 gündür ödeme yapmıyor.Milletin 5-20 dolarını ödüyor benimkini ödemiyor.Son ödemem zaten neoya geçiyorum artık.Yeter bea istatiksel olarka bakarsak ben 1 ayda 5-20 dolar arası kazananlara göre 20 kat daha çok kazanıyorum.Benim paramı ödemiyor onlarınkini ödüyor.

forumda ödemeler kısmında gördüm adam 2 günde ödeme almış.Rezillik ya.

clixsense ile zarar edersiniz zaten banka cashout yalan oldu payzada tek seçenek btc ondada paranın payzada hazır olması düşünce direk cashout vermen gerekiyorki zarar etmeyesin. neoda anında ödeme var zaten istediğin an paran payzada mesela 2 gün önceki btc koinime gelirse şuan 70 lira kardayım :D 2075$ dolardan aldım şuan koinimde 2350$ btc fiyatı daha artacak

biz de şans olsa.

11 gündür clix'in ödemesini bekliyorum. Ayıptır ya!

ÖDEME ZAMAN VE YÖNTEMLERİ-YSENSE » Post #781

Mon Jul 17, 2017 12:57 in Turkish

Reggici35 wrote: 10 günlük beklemenin ardından payza hesabıma ödeme yapıldı.

21.07 $ ödeme talebinde bulundum. 10 gün sonra payza hesabıma 20.16$ ödeme yapıldı.
zamanın uzun olmasının haricinde her hangi bir sorun olmadı. kesintiler de oldukça makul.
ikinci aşama bu rakamı payza hesabımdan kredi kartı hesabıma aktarmak olacak, bakalım o kaç gün sürecek ve ne kadar kesinti olacak.
detayları editlerim.

hayırlı olsun.Benim de 10.günüm. Darısı başıma

TASK (GÜNCEL) » Post #16561

Mon Jul 17, 2017 05:01 in Turkish

Günde ort. 200 task çözmeye başlamışken başlayacam bu CF'nin admin flagına ya!

Forumun yabancı bölümünde de Gezi mağdurları var. İlk defa denk geldim.

PAYZA'DAN BİTCOİN TALEP ETME ---RESİMLİ--- » Post #16

Mon Jul 17, 2017 03:37 in Turkish

Selamlar arkadaşlar.

Payza'da kart isteme ekranında kimlik eklemeye izin veriyor. Oradan kimliğimi tarattım. Ancak kimlik ekleme sonrası verifikasyon ekranına attığında 500 USD'lik bir işlem olmadıkça belge istenmez mealinde bir açıklama var.Dolayısıyla faturayı taratamadım.Paylaşmak istedim sizlerle de.

PAYZA'DAN BİTCOİN TALEP ETME ---RESİMLİ--- » Post #11

Sun Jul 16, 2017 14:08 in Turkish

simurgg wrote:
demdem85 wrote: Üstat paylaşım için teşekkürler.

Param henüz payzaya geçmedi ancak merak ettiğim birşey var. Onaylatmam gereken belgeler Payza'da karşıma çıkmıyor. Transfer öncesi benden onlar mı belge talep edecekler?

paran hala gelmemişken evraklarını yollamanı tavsiye ederim zaman alabiliyor onaylanması

kimliğinin fotoğrafını çek kenarları görünür şekilde adına düzenlenmiş bir fatura ben turkcell faturası yolladın ve verdiğin adresle faturadaki tutmalı bu şekilde onaylama süresi kısalır

işaretli yerlerden istenen belgelere ve durumuna bakabilirsin hangileri onaylanmış hangileri beklemede görebilirsin

gönderme bekleniyor sekmesine tıkladığımda altta hiç bir şey çıkımıyor. Üzerinde de aynen senin paylaştığın gibi "0" görünüyor

PAYZA'DAN BİTCOİN TALEP ETME ---RESİMLİ--- » Post #9

Sun Jul 16, 2017 13:35 in Turkish

Üstat paylaşım için teşekkürler.

Param henüz payzaya geçmedi ancak merak ettiğim birşey var. Onaylatmam gereken belgeler Payza'da karşıma çıkmıyor. Transfer öncesi benden onlar mı belge talep edecekler?
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Mar 8, 2021 08:56:18 EST