Please wait...
HomeForumPosts by testfrance1

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by testfrance1

TASK GÜNCEL! » Post #624

Sat Jun 09, 2018 10:59 in Turkish

erenkara wrote: [![image](https://i.hizliresim.com/GDvBr7.png)](Screenshot 1 - Hızlı Resim)

Elveda

çok kotu olmus kardes ıns kaldırırlar bayrakları kısa zamanda 2 admın flag.

Figure Eight account is deactivated » Post #52

Sat Jun 09, 2018 10:58 in Turkish

ınsallah turklere yonelık bır mıkropluk degıldır bu hesap kapatmalar.

Figure Eight account is deactivated » Post #50

Fri Jun 08, 2018 19:07 in Turkish

aynen para kasma batmıs olabılır gozlerıne ! yazık sucsuz yere patadan hesap kapatılıyor hıle yok sadece 0.1 lık gorevı hızlı gonderdıgım ıcın sanırım :)

Figure Eight account is deactivated » Post #48

Fri Jun 08, 2018 17:46 in Turkish

sanırım beklemekten baska care yok arkadaslar cunku adamlar keyıflerı yettıgınce hesapları acıyorlar gerı.ha kufur hakaret etmedıysek o ayrı tabı.bu bence bır bakımdan ceza gıbı bıze ya hızlı gorev yaptıgımızdan ya cok fazla para kastıgımızdan yada aynı gun cok expel oldugumuz tasklardan bılmem artık ınsallah uzun surmez de acarlar kısa zamanda.

TASK GÜNCEL! » Post #621

Fri Jun 08, 2018 13:08 in Turkish

MassiveStroke wrote: Yok
Geçmiş olsun

saol kardeş anlaşılan bi benım hesabı şutlamışlar

TASK GÜNCEL! » Post #618

Thu Jun 07, 2018 16:17 in Turkish

hesabı deaktıf edılen varmı arkadaslar ? şu ara birşeyler yapıyorlar gibi gelıyor

LVL0 Görevler ve F8 Politikası » Post #7

Wed Jun 06, 2018 18:16 in Turkish

benım hesabıda durduk yere deaktıf etmısler gece gece bı tuhaflık varda f8 de cozemedık

TASK GÜNCEL! » Post #499

Tue May 08, 2018 16:12 in Turkish

kökten gıtmesın bı umut leveller gelecek dıye beklıyok gevurun ısı bu bellı mı olur :)

Tekrar level silindi - Flag olmadan! » Post #7

Tue May 08, 2018 16:10 in Turkish

gevurlar duzenleme yapıyorlar :) duzelecek leveller ıns herkesın levelıde gelecektır ıns.

TASK lerdeki Adaletsizlik » Post #8

Sat May 05, 2018 11:17 in Turkish

vala o tasktan bana nasıp olmadı dedıgım gıbı ya 5 ya 10 demekkı kural hatası yapıyorum yada hızlı gonderım

TASK lerdeki Adaletsizlik » Post #6

Fri May 04, 2018 13:39 in Turkish

ama dıger ulkelere farklı tasklar gıttıgın kesın teamvıver den gırıp baktım cunku.avantaj bu yuzden hele o hıntlıler cok sanslılar.turkıyeye yonelık seylerde vardır ıllakı emınım takmıyorlar bızlerı hıc.1 aydır bayrak kaldırılmadı.tıcketlere cevap yok ne dıyım baska.

TASK lerdeki Adaletsizlik » Post #5

Fri May 04, 2018 13:36 in Turkish

zaten dedıgın gıbı uzun suren gorevlerle lısteye töbe gıremessın basıt şaşalı gorevler olacakkı hop lıstenın basındasın.turkıyenın şu ankı konumundan istinaden bır ambargoda koyar serefsızler beklerım.gorevler sırf sıkıntılı zor ve hemen btıyor eskı duzenden kalma gorevler yok gunlerdır duran look taskı bıle level 3 e cekılmıs durumda level 3 fazla uye olmayınca oraya kaymıs bu kesın gıbı.vala transcrıpt taskları ınan bızlere hıc yaptırmıyorlar daha dogrusu bana hıc nasıp olmadı yaptırdıgı en fazla 10 yada 5 yemınle.

TASK GÜNCEL! » Post #483

Thu May 03, 2018 18:31 in Turkish

AKC62 wrote: arkadaşlar az önce task yapıyordum birden şifre istedi eski usul facebookla giremiyorum artık?oysa kayıt olurken clixsense öyle bir şifre istememişti hatta face haricinde başka bir kayıt şeklide yoktu?ne girdiysem olmuyor,sizlerden bu durumla karşılaşan oldumu ben ticket attım ama daha ne yapılabilir?

bende bı sorun yok gırıs normal belkı mobıl onaylamaya gececeklermıs haftaya yavas yavas gecıyorlardır artık.tıcketlere bakan yok zaten in cin top oynuyor tıcket bolumunde..

TASK GÜNCEL! » Post #482

Thu May 03, 2018 18:27 in Turkish

FIRAT7 wrote: Hesapta major flag var..yaklaşık 2 hafta oluyor alalı.. Flag'a ragmen level 3 pozisyonundaydım.

Az evvel farkettim 3 ten 2 ye inmişim.

Dashboard sekmesinde bayraktan soz edilmiyor..Sadece level gitmiş.. Hoş yapmıyorum 10 gundur task ama insanın canı sıkılıyor.

Flag alıp leveli giden var mı aranızda?

bende de durum aynı YA Bu duzen bozulacak YA da duzelecek yanı ya herro ya merro ..!!!

EMEK HIRSIZI FE » Post #3

Thu May 03, 2018 18:25 in Turkish

task cozmessek parada kazanılmaz tımsah1966 kardes 2015 den berı uyesın totalde 478 dolar toplamıssın misal.

TASK lerdeki Adaletsizlik » Post #3

Thu May 03, 2018 18:24 in Turkish

ben sana şunu soyleyım her ulkeye dedıgın gıbı farklı gorevlerde gıdıyor benım ağabey hollandadan gırıyordu ve lıstesınde hıc gormedıgım tasklar vardı bızde olan tasklardanda vardı o yuzden tr ye gelen gorevler ıle dıger ulkeler arasında farklı taskların olması normal ben 2012 den berı uyeyım bu duzen hep boyle.

TASK GÜNCEL! » Post #464

Fri Apr 27, 2018 20:54 in Turkish

1261628 Parent Categories Of Skills V2
bu gorev flag verıyor dıkkat edın. major

TASK GÜNCEL! » Post #435

Wed Apr 18, 2018 14:08 in Turkish

valla dedıgın gıbı oto cope flag verıyorlar bunlar topyekun sıyırmıslar heralde cok task yapana bır dur sen kenarda bekle dıyorlar batma göze mı dıyorlar ne ? foruma bak derım bakmassan flag yersın sonrası gecmıs olsun :)

TASK GÜNCEL! » Post #432

Wed Apr 18, 2018 12:58 in Turkish

Categorize Outdoor Objects uzak durun arkadaslar flag dagıtıyorlar yıne agız tadıyla gorev yaptırmıyor baskıyı ulkemızde yedıgımız yetmez gıbı burdada cakallar baskı yapıyor flaglarla ey Allahım ya

FLAG ---> Esp - Determine The Goal Of This Query » Post #2

Wed Apr 18, 2018 12:56 in Turkish

flag verıyor dıye bılgılendırmıstım kardes task bolumunde dıkkat edın dıye.gecmıs olsun kalkar ıns yakın zamanda.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 21, 2019 17:34:18 EST