Please wait...
HomeForumPosts by velezovac87

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by velezovac87

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #6296

Wed Sep 18, 2019 06:06 in Ex-Yugoslavia

RichKoko wrote:
velezovac87 wrote: 1434792 Linkedin Company Page Classification Training Data Round3 Random Sampling

1434790 Linkedin Company Page Classification Training Data Round3 Margin Sampling At Threshold 0.9

1434789 Linkedin Company Page Classification Training Data Round3 Margin Sampling At Threshold 0.5

Svi po 8 centi, nikad lakše ulovljenih 5 dolara, pratite da li ce ih vratit tokom dana, submit sam isao na minut

...vele87,može malo pomoč,kako radiš te poslove :?: i kako tako brzo uspjevaš :?:

Nema problema drug, imas 6 komada u jednom tasku, 99 posto mozes zakljucit iz naziva firme, samo malo bolje instrukcije isčitaš, meni je prelagano, na 90-ak posto sam jer sam uporedo radio 3 pa se malo i zbrza d aih se što više ulovi, nema nefer korekcija što ej najvažnije, samo pripaziš na upute iz instrukcija oko recimo seks-shopova ili terapija, ako su nebuloze onda stavljas zadnju opciju i tzo je to, treba mi 20 sekundi za jedan al nisam zurio sa submitom da ih ne gubim bezveze

Et nadam se da sam pomogao, bili su i prekjucer na listi 2 komada koliko sam upratio al ih nisam mnogo ulovio, jucer ne, pa vidjet cemo koliko cesto ce se javljati, uglanvom prelagano, a jako dobro placeno

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #6294

Wed Sep 18, 2019 05:16 in Ex-Yugoslavia

1434792 Linkedin Company Page Classification Training Data Round3 Random Sampling

1434790 Linkedin Company Page Classification Training Data Round3 Margin Sampling At Threshold 0.9

1434789 Linkedin Company Page Classification Training Data Round3 Margin Sampling At Threshold 0.5

Svi po 8 centi, nikad lakše ulovljenih 5 dolara, pratite da li ce ih vratit tokom dana, submit sam isao na minut

@biz555 ma ja ti to i ne radim odavno, nema smisla radit nesto 5 minuta za pola centa, radije necu nista ni radit :D

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #6292

Wed Sep 18, 2019 04:30 in Ex-Yugoslavia

Jel se meni čini il nema danima clothinga i duplikata, to je jedino što je bilo koliko toliko konstantno ( rolling eyes )

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #6285

Tue Sep 17, 2019 02:37 in Ex-Yugoslavia

bizz555 wrote: 1433534 Help Us Find Official/Directory Websites - A,nakon prođenoga workmode iako je bilo nefer pitanja,pojavi se Enter Captcha na kojoj nema teksta jer se slika ne učitava pokušao sam na 2 browsera ista situacija da li je iko uspio uraditi ili cemo morati da čekamo da oni urade!

Ovdje su ti uvijek nefer korekcije, ali uvijek
Što se tiče Captcha mislim da je to do tebe, meni je uvijek prikazivalo, do sad mi još nije tražilo, ako bude isti slučaj editovat ću upis

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1694

Tue Sep 17, 2019 01:35 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Docekao si svoj Skrill i jos i radi. :D

Ko čeka dočeka, de nam sad još sredi da vrate chat na sajtu

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #6283

Tue Sep 17, 2019 01:34 in Ex-Yugoslavia

1434270 Classifying Skills Into Categories
$0.35

Ja sam ispao na drugom pitanju, mislim da je nefer poslić ali 35 centi za 3 minute nije loše

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1692

Mon Sep 16, 2019 13:56 in Ex-Yugoslavia

Legle obje isplate na skrill, iako nisu bile isti dan, u razmaku desetak minuta, sve ok proslo

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1688

Sat Sep 14, 2019 11:31 in Ex-Yugoslavia

RichKoko wrote:
velezovac87 wrote: Skrill ima ogromne probleme, meni isplata nije prošla ni jedna. Nešto spominju utorak, tamo vamo, uglavnom napustio bih ovu stranicu do sad i vjerovatno hocu damo da ulovim bedz na nekoj drugoj

...-ako misliš na F8 značke,kompletan dashboard,accuracy i beđevi ti se automatski prebacuju na bilo koju drugu web stranu na kojoj imaš opciju da radiš F8 taskove-provjereno,i to par puta/na nekoliko raznih stranica-možeš do 25 kanala/drugih stranica/provajdera tako. ;)

Nisam to znao,malo mi sumnjivo to, da ne bih dobio deaktivaciju ipak se necu igrati s tim, misalim da sam jendom pokusao davno i da mi je pisalo da nemam ovlastenje da radim te taskove, mozda se nesto promjenilo, tad je jos bio CF aktuelan

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1685

Sat Sep 14, 2019 04:29 in Ex-Yugoslavia

Ma neda mi se peglat oko paypala, već sam pominjao a pare su svakako poslane na skrill i to fina suma, nisu ih vratili ali nisu ni procesuirane tako da ne znam na cemu sam. Skrill sam nekako navikao a s njim ne moram na banku i izbjegavam provizije ( ima načina i o tome sam pisao -)

Uglavnom ovaj zastoj je do ysensa, nije do skrilla jer kazem, na drugoj stranici gdje sam prije radio pare legnu iste sekunde.

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1500

Sat Sep 14, 2019 02:30 in Ex-Yugoslavia

Hvala ljudovi, flag skinut napokon, sad mi je cudno da su dirali neke stare tikete, cak i s kojima sam prijavljivao broken poslove, njusim deaktivaciju finalnu

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1682

Sat Sep 14, 2019 02:29 in Ex-Yugoslavia

Skrill ima ogromne probleme, meni isplata nije prošla ni jedna. Nešto spominju utorak, tamo vamo, uglavnom napustio bih ovu stranicu do sad i vjerovatno hocu damo da ulovim bedz na nekoj drugoj

Smučilo mi se od njihove nesposobnosti

Plus sto negdje drugdje pare dobijes momentalno, ne moras cekat ni ta 3 dana

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1676

Wed Sep 11, 2019 01:33 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: :lol: :lol: :lol:

Obecanje je obecanje, nemoj posle da se 'vadis'. :D

Javni, molim te, kako ide dalje sa Skrill-om. :)

Da napučim usne ? :D :D :D

Bit će informacije, bez brige

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1673

Tue Sep 10, 2019 07:37 in Ex-Yugoslavia

Eh poslano nešto više na isplatu, da vidimo koliko su funkcionalni.

Off topic, ovih dana ko zaradi dolar na taskovima poljubim ga gdje sunce ne sija

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1670

Mon Sep 09, 2019 13:33 in Ex-Yugoslavia

Stigla isplata sa skriilla, dakle radi, vrijeme je da ga vrate za stalno

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1497

Sun Sep 08, 2019 10:39 in Ex-Yugoslavia

RichKoko wrote:
velezovac87 wrote:
incomehomejob wrote: Zao mi je. :(

Imamo kolegu koji je do sada prijavljen rekorder po broju flag-ova. :D
Juris da ga stignes? :D

Svaki lothing eto meni flaga, covjece mam 6 poslova na listi hahah

ako nije tajna kolega,vidim dosta si aktivan ,pa mi nije jasno kako imaš samo lv.1?koliki ti je postotak na F8 dashboardu?

l.p. i ugodnu nedjelju želim svima. :)

Ma imam flag pa ostao bez levela 3, a taskova nema vec 3 dana nista evo, inace oko 92 posto ukupno, nije to problem

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1495

Sat Sep 07, 2019 13:42 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Zao mi je. :(

Imamo kolegu koji je do sada prijavljen rekorder po broju flag-ova. :D
Juris da ga stignes? :D

Svaki lothing eto meni flaga, covjece mam 6 poslova na listi hahah

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1493

Sat Sep 07, 2019 04:15 in Ex-Yugoslavia

Opet gflag na clothingu sa podjelom, cim mi ovo maknu ja prestajem da radim to SRA*JE

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1668

Fri Sep 06, 2019 07:07 in Ex-Yugoslavia

RichKoko wrote: ...kod nas u RH nema Skrill-a,jel nestao kod svih,ili se samo u nas nije ni pojavio? Screenshot by Lightshot

Ja sam sinoć uspio i isplatu da procesuiram ( još čekam lovu ), bilo je samo 10 dolara za isplatiti, s tim kao da može 2 puta u toku jednog dana da ide isplata, međutim jutros gledam, nema opcije skrilla nikako.... nešto opet mjenjaju, vjerovatno kao i sa paypalom na početku

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1664

Thu Sep 05, 2019 17:34 in Ex-Yugoslavia

Nije radio,sada radi, da vidimo koliko treba isplati i dal sve ide ok

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1662

Thu Sep 05, 2019 14:34 in Ex-Yugoslavia

IMaju problem sa skrillom ali se nadaju da će sve biti pusteno u oku dana, nemojau mnogo para sada pa ce siplate ici sporije, u dolarima isplata, al i do sad je bilo pa je bila konverzija u eure, valjda ne bude frke, islpate okrugle kao i na paypal
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 20, 2019 14:01:31 EST