Please wait...
HomeForumPosts by renotive13

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by renotive13

Günlük Kazanç » Post #123

Tue May 21, 2019 17:24 in Turkish

naklov86 wrote:

ayrıca 50 dolarlık task yaptığım için 5 dolar bonus da aldım bugün. yani benim için oldukça verimli bir gündü. herkese bol kazançlar.

task listeni de atar mısın? hangi taskları yaptığını çok merak ediyorum...

TASK GÜNCEL! » Post #1816

Wed May 15, 2019 17:12 in Turkish

adam 5 tane foto değerlendirmemizi istiyor. Fotolar hakkında 5 er soru soruyor. 5 te 5 doğruluk istiyor ve sadece 1 cent veriyor. Yapılası var mı sizce bu işin?

TASK GÜNCEL! » Post #1811

Wed May 15, 2019 12:43 in Turkish

FIRAT7 wrote: bu tasklara geri donmek lazim.körolası şevk gitti mi geri gelmiyor.

eskiden 8-10 saat mesai harcardim yav :S

task yok ki gelsen ne yapacan, eskisi gibi değil buralar.

TASK GÜNCEL! » Post #1453

Mon Mar 11, 2019 14:57 in Turkish

buda döner dolaşır bize girer demedi demeyin, işveren çalışanın faydasına bişey yapmaz...

ANKETLER » Post #1617

Thu Feb 14, 2019 10:15 in Turkish

clix_38 wrote: 15 dk magnum anketi çöz çöz sonunda

Unfortunately the survey you attempted has already reached the required number of participants.

şimdi bu reva mı yani :twisted:

18 dk sonra attı benide... :silent:

TASK GÜNCEL! » Post #1336

Tue Feb 12, 2019 14:38 in Turkish

19:35 Find The Url For Car's Detail Page

ÖDEME GÖRÜNTÜLERİ » Post #1545

Wed Nov 08, 2017 08:02 in Turkish

BTC den daha fazla kar edebileceklerini anladılar. %2 olan btc transfer komisyonunu kaldırdılar fakat btc fiyatını yüksek tutup %4-5 kitliyorlar. dikkat edin btc düştüğü zaman transfer yapın.

Referral arıyorum arkadaşlar !!! » Post #1

Tue Aug 29, 2017 20:17 in Turkish

.

HIRSIZ PAYZA » Post #27

Tue Aug 01, 2017 06:17 in Turkish

payza fees

TASK (GÜNCEL) » Post #16801

Mon Jul 31, 2017 13:23 in Turkish

sakin

Koinim E-Arşiv Fatura hakkında » Post #2

Mon Jul 10, 2017 18:49 in Turkish

alış satış yaparken kestiği komisyonun faturası.

TASK (GÜNCEL) » Post #16410

Sun Jul 09, 2017 09:31 in Turkish

mandalina1071 wrote:
Huxi wrote: 1028475 Are The Product Details Correct?

Doğruluk etkilemiyor.

yine 45 verdi.Güzel geldi.

ya Allah rızası için şu taskı bi anlatın. 500 kere denedim olmuyor. herşey güzel ring ise ring, scarves ise scarves topicler tutuyor. renk tutuyor, gender tutuyor, fiyat tutyuor. yes yes yes diyorum sonuç %67 expelled. nerde hata yapıyorum.
ürün sayfasına tıklayıp ürün bulunamadı derse direkt no mu diyorsunuz. ben ürün sayfasına hiç bakmıyorum. product title da men's cronogrph watch demiş mesela product topic watch olacak, gender man, renk varsa renk, silvermetal yada goldmetal yapıldığı malzeme. herşey tamam ama olmuyor bi yardım edin gidiyo paracıklar.

TASK (GÜNCEL) » Post #16358

Thu Jul 06, 2017 14:50 in Turkish

lalegulu43 wrote:
45 adet verdi

lalegulu product specifications a bakıyor musun? yoksa sadece ürünün adına mı bakıyorsun? ben product specificationsa göre yapıyorum her seferinde expelled nerdeyse hepsi yanlış oluyor. sen %100 le yapıyorsun anlamış değilim valla. bi cevap ver gözünü sevdiminin

TASK (GÜNCEL) » Post #16346

Thu Jul 06, 2017 07:12 in Turkish

lalegulu43 wrote:
45 adet verdi

lalegulu product specifications a bakıyor musun? yoksa sadece ürünün adına mı bakıyorsun? ben product specificationsa göre yapıyorum her seferinde expelled nerdeyse hepsi yanlış oluyor. sen %100 le yapıyorsun anlamış değilim valla.

TASK (GÜNCEL) » Post #16310

Wed Jul 05, 2017 04:05 in Turkish

lalagulu bu are the product details correct? tasklarını nasıl yapıyorsun? her seferinde expelled oluyorum. aslında rate the relevance taskları gibi ama bi yerde hata yapıyorum.
mesela original price 28.00 USD diyor ürün özelliklerinde, sağ tarafta Price 28 usd diyor bunlar aynı değil mi? acaba burda mı hata yapıyorum?
yoksa diyelim ki topic jacket, material cotton, falan filan burda hata yaptığımı sanmıyorum.

Clixsense Değişiklikleri (01.07.2017)(Önemli) » Post #14

Tue Jul 04, 2017 14:48 in Turkish

mandalina1071 wrote: Gümledi gümleyecek diyorsun da.Sitenin tasktan kazancı o kadar fazlaki senin dediğim üye komisyon olayları yanında iğne ucu kalır.

clix Crowdflowerin taskları ana çıkarım fiyatlarındna %30 daha az bir şekilde bize sunuyor.Adamlar zaten yazmış odak noktamız değişti diye.Ve bence daha çok adam gelecek çünkü site güvenilir.En azından neo gibi anında saçma nedenlerden insanları banlamıyorlar.Ben premium almayı düşünüyordum.İyiki almamışım onlar zaten ayağıma getirdi.Neoyla olan fiyat farkını birazda olsun kapattılar.O yüzden gümlemekten çok işe yaramayanları atıcaklar odak noktalarına daha çok emek harcayacaklar. :D Bnm görüşürüm böyledir.

ben sadece modun yorumuna göre söyledim yoksa ayda 1.5 dolar reklam geliri olsa ne olur olmasa ne olur. clixgrid zaten saçmalık kazandırdığı yok. ben task yapıyorum ztn diğer sitede. anket geliri uygun(yalan) profilde 25-35 dolar arası oluyor.
anket geliri artarsa, tasktan kestiği komisyonunu biraz azaltırsa iyi olur herkes için.

Clixsense Değişiklikleri (01.07.2017)(Önemli) » Post #4

Tue Jul 04, 2017 10:15 in Turkish

Yani Clixsense'in reklamcı üyeler için hiçbir esprisi kalmadı. Bu değişimler sitenin mevcut ve gelecek üye sayısını, potansiyelini ciddi oranda "düşürecek". Zira sadece görev ve tekliflerden para kazandıran (hatta daha fazlasını) Clixsense gibi ödeme yapan birçok GPT sitesi var. Ayrıca sitenin mevcut çoğunluğunu oluşturan t-2, t-3 ülke kullancıları için yegane para kazanma yolu olan reklamlar artık yok/olmayacak.
Şahsen, Clixsense'in, ben ve benim gibi siteye 1000'lerce üye kazandırmış reklamcı üyeler için hiçbir önemi kalmadı. Daha da komiği milyonlarca üyesi olan bir sistemin/sitenin bize veya reklam vermek isteyen kullanıcılara hiçbir reklam verme seçeneğini sunmaması.

site gümledi gümleyecek o zmn desene :)

TASK (GÜNCEL) » Post #16294

Tue Jul 04, 2017 05:44 in Turkish

o kadar kolay anlatıyorsunuz ki ben giriyorum %20 expelled. geçen bi arkadaşta dalls homes u anlatmış ben girdim %40 expelled. nasıl bu kadar kolay olup ben yapamıyorum anlamadım ki

TASK (GÜNCEL) » Post #15105

Mon May 22, 2017 02:25 in Turkish

mavis34 wrote: bir öncekinden ve daha öncekinden hepsini full yaptım aynı tarzda yapacım bişi olmayacağını düşünüyorum olursada accuracy sağlam olacağı için itiraaz ederim en kötü

taktiğin nedir? bize de yardımcı olsan.

TASK (GÜNCEL) » Post #13220

Mon Mar 13, 2017 17:28 in Turkish

daha fazla yapma belki kurtarırsın. ban sebebi cf den
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 21, 2019 10:47:44 EST