Please wait...
HomeForumPosts by fikimirjan2591

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by fikimirjan2591

Problemi sa logovanjem na CS i/ili CF » Post #224

Wed May 17, 2017 03:36 in Ex-Yugoslavia

Hi Filip,

Your account was suspended because you were found providing dishonest responses in one or more jobs.

It is our priority at CrowdFlower to provide a great experience for both task authors and contributors. When you answer jobs dishonestly you compromise both. If a task author receives low quality responses from contributors, they may decide to no longer use CrowdFlower, which results in fewer earning opportunities for honest contributors.

It is very important that customer data is high quality and that contributors are provided with the earning opportunities they deserve. We are obligated to uphold the integrity of our customers’ data and support our contributors. Thus, we are unable to reverse the suspension on your account.

Best,
CF

To je to zavrsio sam sa CF.Ako neko ima neki savet slobodno neka mi napise.

P.S. Drago mi je da su bar nekim ljudima odblokirali naloge, a za ostale pazite kako radite taskove ja sam mislio da radim kako treba pa evo ugasise me skroz.

Problemi sa logovanjem na CS i/ili CF » Post #214

Mon May 08, 2017 13:29 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Nema na cemu. :)

Ja bih ostavila tako, za sada. Ovo je moj predlog, ne znaci da sam u pravu. :)
Sve si napisao kako jeste i iskreno.

Vidim po registraciji da ti je novi nalog, od januara.

Javni sta se desava da mozemo da pomazemo ako bude trebalo. :)
Puno naloga je deaktivirano u poslednje vreme, i ne znamo sta se desava, na zalost cak ni osnov deaktivacije.

(Dobro je da nisi stavio mejl, jer ne sme. :) Ne smeju nikakvi licni podaci.)

Javicu naravno nadam se da cu dobiti odgovor sto pre.

Problemi sa logovanjem na CS i/ili CF » Post #212

Mon May 08, 2017 13:00 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Editovala ja, ne brini. ;)
Sklanjam ja stvari koje mogu vama da stete, a ovo nikako! nemoj da pises na forumu. :)

Ovaj odgovor koji si dobio je dobar. :) Nije finalni. To je dobra stvar.
To je genericki (mozda su procitali, mozda ne), ali si u procesu da ti pregleda Admin nalog, sto je dobro. Kada daju finalni odgovor vrlo su eksplicitni da nalog nece biti odbanovan.

E sad, za dalje, ne znam precizno na koliko se pise ponovo, ali u odgovoru su ti dali opciju da dopises (preko re-open u taj isti tiket obavezno, ne u novi tiket), ako zelis da dodas neku informciju.
(Mislim da kolege pisu na oko 2 nedelje razmaka, molim za ispravke, ako sam omasila. :))

Da li mozes da mi napises bar otprilike sta si im napisao (ako ti je to ok), pa da dodamo jos nesto, jer se i za to i za flsg-ove radi re-open s vremena na vreme.
Pa da zajedno sastavimo sta da dodas.

Dear Sir or Madam

I don't know why my account is deactivated and I am sorry if i done something wrong,I am still new here and i don't know all rules and i try to give my best to learn everyday how you platform works.I don't know my contributor id but this is my email(da ne pisem ovde koji mi je mail) .I hope you will activate my account and tell me more about my mistake so i won't make same mistakes in future.

Yours faithfully

Ja iskreno ne znam sta da dodam mislim da sam napisao sve ukratko,ako imas bilo kakav predlog,napisi mi sta da im odgovorim :)

P.S. Hvala puno za pomoc ;)

Problemi sa logovanjem na CS i/ili CF » Post #210

Mon May 08, 2017 01:15 in Ex-Yugoslavia

Pre 3 nedelje mi je ugasen CF nalog takodje sam pre toliko poslao mail zasto su to uradili i kako mogu da povratim isti,jedini odgovor koji sam dobio je sledeci: Thank you for filing your ticket with the Community Support Team. We have received your request and are working on responding to you as soon as possible. If you have any additional information to add to this ticket, please reply to this email.

Thanks in advance for your patience!

Treba mi savet sta da radim dalje,da cekam odgovor ili Mod edit posto je pitanje kad ce da mi odgovore ili da mi vrate ovaj nalog, ili postoji neka treca opcija za koju ne znam?

P.S Ako nesto nisam napisao kako treba editovacu post

Problemi sa logovanjem na CS i/ili CF » Post #208

Thu Apr 20, 2017 01:11 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Zao mi je. :(
Javi cim dobijes odgovor da vidimo sta mozemo svi zajedno da smislimo sta dalje, ako oni ne re-aktiviraju nalog. :)

Javljam naravno.Hvala na podrsci :)

Problemi sa logovanjem na CS i/ili CF » Post #206

Wed Apr 19, 2017 11:10 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Pre koliko si poslao? Tj. kada se desilo. :(

Sinoc nisam mogao da se ulogujem i onda sam procitao celu ovu temu da nadjem resenjem ali sam video da se drugima desavalo isto pa sam im poslao na mail,pa sad cekam odgovor.

Problemi sa logovanjem na CS i/ili CF » Post #204

Wed Apr 19, 2017 09:54 in Ex-Yugoslavia

Your CrowdFlower account is deactivated. Please contact accountreview@crowdflower.com if you are interested in reactivating your account.

Poslao mail pa cekam.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1788

Wed Apr 12, 2017 03:59 in Ex-Yugoslavia

Spee88 wrote: 1003898 Rate The Relevance Of Search Results Divan i dobro plaćen :)

Work mode

90% accuracy

44 tasks completed

$0.10 per task
You have done the maximum amount of work on this job.

Ako nije problem mozes li da mi objasnis samo da li je u svim situacijama bitna pretpostavka gde se nalazis ili ne,nego samo da se poklope stavke?

P.S. Posto sam u poslu sa taskovima jako kratko nisam siguran da li je ovo dozvoljeno pitati ako nije editovacu post.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1760

Mon Apr 10, 2017 10:31 in Ex-Yugoslavia

Berikai wrote:
MaximBumbar wrote:
incomehomejob wrote: Tek sada sam probala ovaj,videla ga listi.
Nemojte da propustite ko nije radio, ovo je kao nekadasnja vina za kojima kukamo. :)

933586 Confirming If A Person Is On The Management Structure For A Company (Priority Work, Prod Job)
lvl 1

Kod mene je lvl 3 ,67 +1 CAW

Šta odgovarate, kad je tražena titula samo CFO a piše npr. CFO/VP? Nema takvih primjera u instrukcijama.

Edit:Income je bolje objasnila od mene pogledaj njen post

ID-ovi taskova koji ne ulaze u GA » Post #578

Sun Apr 09, 2017 01:01 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Cela diskusija o tome je ovde:

ID-ovi taskova koji ulaze u GA | ClixSense Forum

Molim te procitaj ista na forumu pre postovanja.

I zasto postujes task u temi za ne-GA, kada je vec postovan u temi za GA.
(Ako treba ispraka, onda to i napises, ovako samo unosis konfuziju svim clanovima, koji ga nisu radili.)

Mislio sam da ne ulazi u GA jer je odmah pustao work mode,moja greska izvini.Onda odmah ukloni post kao sto ste i rekli da ne pravimo konfuziju drugi clanovima.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1733

Sat Apr 08, 2017 14:12 in Ex-Yugoslavia

Spee88 wrote: 1005974 Review The Entities In These Tweets $0.14
Sad ću da probam pa javim kako je prošlo :D

Expelled. :roll: Ako je neko uspjesno prosao kviz - neka javne :) Fali instrukcija, ocito je u pitanju popravljanje tekstova u kojima oznacavasmo imena, lokacije, tehnologiju itd. Nadam se da ce ga popraviti, i zadatak i tacnost :cry: :cry: :cry: :cry:

Ja sam dosao do 12 i tu sam expelled na 69% ima ne fer korekcija ali nisu mi nista ispravili ako nesto bude javljam :)

ID-ovi taskova koji ne ulaze u GA » Post #576

Sat Apr 08, 2017 11:15 in Ex-Yugoslavia

1006023 Find The Url For Car's Detail Page radi li ko ovaj task i znali mozda kako da namestim da se google chrome browser ponasao kao mobilni uredjaj? Ovaj taks ulazi u GA moja greska sto sam stavio ovde

Kafana » Post #1806

Sat Apr 08, 2017 03:25 in Ex-Yugoslavia

CONGRATULATIONS Filip!

You have just earned a $5.00 BONUS for completing $50 in tasks.

Each time you earn $50 in tasks you get a $5.00 bonus, so keep up the good work!

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1711

Fri Apr 07, 2017 16:14 in Ex-Yugoslavia

1005755 Short Text Categorization 66 max kod mene

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1707

Fri Apr 07, 2017 14:20 in Ex-Yugoslavia

jeckamil wrote: Preduhitri me. :)
na koliko submit moze da li znas

meni treba 2-3 min jer su me zeznule neke skracenice firmi tipa GM i jos neke pa sve proveravam

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1704

Fri Apr 07, 2017 13:49 in Ex-Yugoslavia

1005755 Short Text Categorization za sad sam na 13 91%

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1649

Thu Apr 06, 2017 07:58 in Ex-Yugoslavia

1003817 Help Us Find Linkedin Url, Employee Info, And Company Age - A Ne znam da li vi radite ovaj task koji ima dosta ne fer koerkcija nadjem naziv firme i stavim NO jer se nije podudarila sa ostalim stavkama korekcija kaze Yes toliko o tome.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1638

Thu Apr 06, 2017 05:47 in Ex-Yugoslavia

lordnikola wrote:
Garagos wrote: Udrite ljudi, vratili se oni A i B zadaci od 0,07... :D

Ima dosta nefer korekcija, ja sam recimo sad imala nekog lika sa neke stranice, i kopiram link te stranice gdje radi, i oni stave da nije točno i stave url s imenom tog lika, a uopće to ne postoji kad ukucaš u google, nego opet baca na tu stranicu koju sam i stavila.
A ako netko ima da mi objasni, pošto se tu bunim, kad je osoba, a ne biznis, dal stavljamo ne i ne, ili ipak stavljamo link do te osobe npr na yellwpages ili slično. U uputstvima piše za osobe ali navedene su osobe s titulom, ako nema službene stranice ne stavljamo ništa, a imala sam pitanje s doktorom i nije imao stranicu i nisu mi prihvatili no i no, nego su stavili nešto sa oglasnom stranicom, zbunili su me totalno.

Radi nesto drugo na glavnom forumu objavljeno da se dobija flag za B(predpostavljam da je isti Ta za sva ID-a) i ja sam ih radio i odmah nakon toga prestao ako ti se rizikuje samo izvoli.

Tasks za level 0 » Post #1934

Wed Apr 05, 2017 15:15 in Ex-Yugoslavia

1005280 Help Us Validate Article Authors

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #1628

Wed Apr 05, 2017 13:52 in Ex-Yugoslavia

steka763 wrote: jeli radio neko clothing posle flagova ili jos dele ???

Ja sam radio clothing za sad hvala bogu nema flaga ali dosta ne fer korekcija,pre sam stalno drzao acc na 90-95% sad jedva na 79%.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 17, 2021 02:32:30 EST