Please wait...
HomeForumPosts by danijelasg

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by danijelasg

Dal ste zadovoljni radom naseg moderatora? » Post #21

Mon Mar 20, 2017 07:46 in Ex-Yugoslavia

I ja sam ovdje realtivno nova, ali sam procitala ovaj forum uzduz i poprijeko i jedini dojam koji sam dobila o incomehomejob jest da je ona ne samo spremna pomoci svakome, nego da moze i kucne posjete bi obavljala da uradi sto treba za nekog clana.
Vi koji napadate i ucite moderatora o njenom poslu, pobrinite se prvo da 'moderirate' sami svoje postove, da pazite sto pisete, gdje pisete i imate li primjerene reakcije na nesto i zapitajte se kako bi vi reagirali na vase ponasanje.
Isto tako kada dobijete opomenu, razlog za to trazite u onome sto radite, a ne u zastavi koja vam stoji uz nick. Uzasno je ruzno koliko daleko idete s lazima da bi nesto postigli, kao da ovdje nema na desetine clanova koji znaju da pricate u najmanju ruku gluposti i tisuce postova u kojima se moze vidjeti tko je u pravu.

@incomehomejob, vrati nam se sto prije. :)

Tasks za level 0 » Post #1715

Tue Mar 07, 2017 12:41 in Ex-Yugoslavia

Provjeri, molim te, je li ti pod Options kod addon-a postavljeno 1 na Task Availability i Sound Alert.
Mada mislim da te je trebao obavijestiti jer je bilo 100, ali probaj to uraditi ako vec nisi, mozda ti rijesi problem s notifikacijama. :)

Tasks za level 0 » Post #1696

Mon Mar 06, 2017 11:06 in Ex-Yugoslavia

995921 Is This 'Company Name' Actually A Person's Name? (Easy.)

Pitanja i saveti » Post #4047

Thu Mar 02, 2017 06:04 in Ex-Yugoslavia

Da.
Jedino ako je link na mapquestu, a nece da ti ga otvori probaj na Google pretraziti 'mapquest [ime kompanije]' i provjeri poklapaju li ti se njihov link i ovaj sto pronadjes. Meni nikada nije htjelo otvoriti njihov link, a identican otvori iz Google-a. Nemam pojma zasto.

Pitanja i saveti » Post #4045

Thu Mar 02, 2017 05:14 in Ex-Yugoslavia

Ja sam u oba slucaja stavljala NO i nisam na tome imala ispravku. Uradila sam ih 146. :)

Pitanja i saveti » Post #4029

Mon Feb 27, 2017 05:31 in Ex-Yugoslavia

U mene isto tako, samo reklame. :?

Tasks za level 0 » Post #1594

Sun Feb 26, 2017 11:52 in Ex-Yugoslavia

Daa. Hvala puno, ja sam presretna! :D

Tasks za level 0 » Post #1592

Sun Feb 26, 2017 11:39 in Ex-Yugoslavia

Al je danas praznik neki, nesto? :o Ja sam svoje levele ulovila. :D :D :D

Tasks za level 0 » Post #1588

Sun Feb 26, 2017 10:20 in Ex-Yugoslavia

U mene jos nedostaje ono 1 od prije pa je 41/45 sada, ali je opet accuracy u redu.

Tasks za level 0 » Post #1581

Sun Feb 26, 2017 07:13 in Ex-Yugoslavia

Sutra nakon update-a trebalo bi biti 9 jobs done, 42/45 TQ, 93%.
Bas mi zao sto sam jutros propustila vecinu taskova. Ali sta se moze, glavno je da su krenuli izlaziti malo cesce, skupit ce se pitanja. :)

Tasks za level 0 » Post #1579

Sun Feb 26, 2017 06:47 in Ex-Yugoslavia

@incomehomejob Hvala na razumijevanju i savjetu, tako sam nekako i mislila da uradim. :D

Tasks za level 0 » Post #1575

Sun Feb 26, 2017 05:03 in Ex-Yugoslavia

I to cini mi se sva tri odjednom. :D

To sam i ja primjetila, pise mi 19/22, a kad zbrojim pitanja u Job History ispada da je 20/22, ali mi je accuracy u redu, tj. prema mojim proracunima. Tako je i u tebe koliko vidim. :? Mislila sam se, ali odlucila da im ne saljem ticket za sada jer mi je acc. u redu. Vidjet cu jos hoce li se sama od sebe greska ispraviti kad sutra bude update dashboard-a i kad mi dodaju i ova pitanja od danas.

Je l' bi trebali slati ticket za ovo?

Edit: Ispricavam se moderatorici, upravo sam shvatila da smo otisli skroz izvan teme. :|

Tasks za level 0 » Post #1573

Sun Feb 26, 2017 04:05 in Ex-Yugoslavia

Svaka cast! :clap: :clap: Ja sam da valja zakasnila na ovo, ali opet sam skupila nekih 20ak pitanja. :D Od sad ne gasim laptop 24/7. :lol:

Tasks za level 0 » Post #1544

Wed Feb 22, 2017 13:48 in Ex-Yugoslavia

992114 Is This 'Company Name' Actually A Person's Name? (Easy.) $0.03
Ulazi u GA. :D

Tasks za level 0 » Post #1540

Fri Feb 17, 2017 13:59 in Ex-Yugoslavia

Mislim da je to 5 pitanja u kvizu i po jedno testno pitanje u svakom tasku koji si radio u Work Mode, tamo se ne racunaju sva. :)

Tasks za level 0 » Post #1529

Fri Feb 17, 2017 10:11 in Ex-Yugoslavia

:lol: :lol: A nije ni cudo da se razgrabio ovako brzo. Task ko iz snova: za 0 lvl, ulazi u GA, fer pitanja, 17 centi. Steta samo sto je i tko ga je ugrabio nije otisao dalje od kviza.
Ali neka, 5 po 5 pitanja, 100 pitanja. :D

Tasks za level 0 » Post #1526

Fri Feb 17, 2017 09:51 in Ex-Yugoslavia

990221 Get Linkedin Connection Counts

Tasks za level 0 » Post #1510

Mon Jan 30, 2017 07:34 in Ex-Yugoslavia

Svakako ce ti bolje reci stariji clanovi, ali evo mogu ja da ti kazem kao netko tko je u istoj situaciji.

Addon je super za hvatanje taskova, ali najsigurnije je biti za kompjuterom sto je vise moguce jer planu jako brzo ovi taskovi za lvl 0.
Autorefresh mozes slobodno koristiti kad se neki task pojavi na listi, a tebi daje poruku da trenutno nema posla. Meni je cak bila situacija da mi je pustalo taskove cijeli dan, a da ID nije bio na listi nikako taj dan vec dan prije, ali koliko sam upratila ovdje na forumu ne dogadja se to bas cesto, ali opet, netko stariji ce ti bolje znati.
I na kraju sto se tice ovo mjesec dana, za to nisam bas sigurna, evo meni ce za 5 dana mjesec da sam tu, a imam uracunato tek 10 testnih pitanja i 2 posla.

Uglavnom, ima taskova za lvl 0, samo ubitacno rijetko. Naoruzaj se strpljenjem i u medjuvremenu citaj ovaj forum za informacije i motivaciju. Ja nemam obicaj bas inace citati forume, ali sasvim sam slucajno naletila na ovaj. Da nisam, mislim da bi vec davno zaboravila link od ove stranice. :lol: :D

Tasks za level 0 » Post #1500

Wed Jan 25, 2017 08:51 in Ex-Yugoslavia

Prosla quiz mode sa 100%. Fer zadatak i lagan. :D

Tasks za level 0 » Post #1493

Mon Jan 23, 2017 06:46 in Ex-Yugoslavia

U vezi addona: Skines ga, instaliras i tamo pod Options namjestis Task Availability i Sound Alert na 1 i obavezno naravno ukljucis zvuk za tasks. Tako napravis da ti dolaze notifikacije bas za svaki ID.
Ovaj addon funkcionira savrseno, barem koliko sam ja imala kratkog iskustva s njim, tako da slobodno mozes ukljuciti zvucnike i raditi nesto drugo, kad se pojavi task cut ces.
Mozes pod Options i ugasiti zvukove za reklame, ako zelis, tako da ne bude laznih uzbuna. :)
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 18, 2021 12:54:24 EST