Please wait...
HomeForumPosts by Raggio1

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Raggio1

Ankiety » Post #8584

Sat Apr 15, 2017 10:19 in Polish

Raggio1 wrote: Dokładnie (prawie) tak samo miałam - cint z zaproszenia o margarynach tylko, że za 0,58$ - wypełniona cała ale zamiast Congratolation ukazało się Sorry :( .. to jakiś kiepski żart chyba.

Przed chwilą dostałam taki komunikat: "Missing Survey Credit Approved - You have now been credited $0.58 for the CINT Project #163899 that you started on 13 Apr 2017 but did not credit at the time. Thank you for your patience." .. do konta doliczyło odpowiednią kwotę. Do supportu nie pisałam - czy komuś coś podobnego się zdarzyło? W zasadzie miła niespodzianka wielkanocna :).

Ankiety » Post #8556

Thu Apr 13, 2017 14:50 in Polish

Dokładnie (prawie) tak samo miałam - cint z zaproszenia o margarynach tylko, że za 0,58$ - wypełniona cała ale zamiast Congratolation ukazało się Sorry :( .. to jakiś kiepski żart chyba.

Ankiety » Post #7941

Tue Feb 21, 2017 07:11 in Polish

Też tak dziś miałam .. i to z trzema na raz .. 2 z Cinta a 1 z YS. Po kilku sekundach od pojawienia się zaproszenia.

Reklamy » Post #31

Sat Jan 21, 2017 15:43 in Polish

Witajcie,
Od wczoraj przy jednej reklamie pojawia mi się komunikat "The advert you are about to view is a framebreaker" .. i kicha .. mogę tylko zamknąć okno. Czy ktoś się spotkał z czymś takim??
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 17, 2019 11:57:44 EST