Please wait...
HomeForumPosts by N123M

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by N123M

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3020

Mon Apr 09, 2018 13:17 in Ex-Yugoslavia

koki1983 wrote: 1254811 Transcribe Data (4X Bonus For Each Accepted Task)(Bonus Delivered Next Day) - 5

Congratulations, you were bonused 4.28 $ for your work on Transcribe Data (4X Bonus For Each Accepted Task)(Bonus Delivered Next Day) - 5! Good work on job 1254811! 107 of your assignments were accepted. :D

...stižu bonusi-provjerite si F8 inbox. ;)

l.p.svima :)

Bravo! A ja se obradovala mojim 70 i nesto centi bonusa :lol:

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2991

Fri Apr 06, 2018 08:19 in Ex-Yugoslavia

Mirakrs wrote: 1255101 Clothing Categorisation Task
$0.02 lvl1

Uradila nekoliko i bio ok.

Da li si imala 2 zenska blejzera u kviz modu? Ja sam sad zaplasena sa situacijom oko flagova na odecu u poslednjih par dana, pa cim vidim 2 necega u jednom tasku, odmah sam sumnjiva...(to je neko pisao ovde da cim vidis dva u jednom tasku, treba biti oprezan), znaci da li se secas 2 blejzera? Hvala!

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #916

Sun Apr 01, 2018 05:07 in Ex-Yugoslavia

Hvala incomehomejob, nenadvisnjic, Mirakrs, smota9, i za savete i za lepe zelje, ipak 'pozeleti srecu' mi znaci! :)

Ne znam sta je u pitanju, mozda ipak prebrz rad...sta je tu je, iako mi je tacnost bila preko 90.
Zeznula sam se samo sto, kad sam kliknula da dispute, otisla mi je ona njihova generisana poruka za dispute, nisam stigla da dodam neku svoju recenicu...a znam da ne vole dva puta da im se zalimo, pa ne smem da se opet zalim, te sad moram da se uzdam da ce ipak biti relativno brzo skinut, ako je takav slucaj kod tog taska. :thumbup:

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1455

Sat Mar 31, 2018 14:35 in Ex-Yugoslavia

Ja sam dobila novu karticu pred Novu godinu, pre toga mi pisali da mi istice uskoro i sami je poslali, stigla, aktivirala, oni automatski prebace sta je novca ostalo na straoj kartici - na novu, i time stara vise ne vazi, koristim karticu kao pre, nisam morala da povezujem, nisu ni spomenuli ni trazili......jeej :)

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #909

Sat Mar 31, 2018 14:04 in Ex-Yugoslavia

nogmin wrote: 6 sati pre tvog posta covek je upozorio !

Pa verovatno nisam videla, na zalost, ....logicno da ne bih radila, ali bolje da si mi pozeleo brzo skidanje flaga nego da se zderem jos vise! :cry:

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #907

Sat Mar 31, 2018 07:42 in Ex-Yugoslavia

1248676 Help Us Moderate Images

Upravo dobila major flag... :thumbdown:

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2893

Thu Mar 29, 2018 03:34 in Ex-Yugoslavia

ruma45 wrote:
N123M wrote:
ruma45 wrote: 1244521 Document Recognition And Translations (Cf Redesign)

max. na 196 ili 197 +-1

Super da ih ima toliko, jer ja volim taj task, i uvek mi visok procenat, nego da pitam kad pre toliko uradi? Pitam jer me Koki1983 podstakao sa pitanjem kada izlazi odredjeni task...to nikad nisam primetila da ima neko vreme kada odredjeni taskovi izlaze....te pitam ima li neko vreme za ovaj (Document Rec and Tran.) jer ih ja jedva hvatam, uradim jedan, dva pa onda ono cuveno There is no more work bla bla bla, pa sve tako sitno, jedva par dnevno
Hvala unapred za odgovor! :)

Nema pravila barem za ovaj zadatak...
nekad (npr juče) sam uradio 10-12 komada
nekad bude 2-3 na dan
Često praćenje liste pa onda kad je na listi pustiš ga na ... znaš već šta :)

Onaj drugi b.o.l. (što se popunjavaju polja ispod dokumenta) je izlazio npr. samo oko 2-3-4 ujutro

Ja imam tu sreću da sam na poslu dobar deo dana (tj. radnog vremena) pored računara pa nahvatam i tokom dana i uveče.

Neki zadaci se periodično pojavlljuju, npr cloth/dupl. ali nemaju striktno vreme pojavljivanja.
Cloth kad se pojavi, pri kraju te ture ili posle nje se pojavljuju duplikati, da 3-4-5-6 komada pa onda pauza 10-30 minuta pa drugi talas duplikata. Onda kad se pojavi novi talas clotha posle par sati, znaš da posle njih ide i 1 ili 2 talasa duplikata.

E hvala puno na iscrpnom odgovoru! Sad mi je lakse da ipak ne radim nesto pogresno. Samo napred! :clap:

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2887

Thu Mar 29, 2018 02:43 in Ex-Yugoslavia

ruma45 wrote: 1244521 Document Recognition And Translations (Cf Redesign)

max. na 196 ili 197 +-1

Super da ih ima toliko, jer ja volim taj task, i uvek mi visok procenat, nego da pitam kad pre toliko uradi? Pitam jer me Koki1983 podstakao sa pitanjem kada izlazi odredjeni task...to nikad nisam primetila da ima neko vreme kada odredjeni taskovi izlaze....te pitam ima li neko vreme za ovaj (Document Rec and Tran.) jer ih ja jedva hvatam, uradim jedan, dva pa onda ono cuveno There is no more work bla bla bla, pa sve tako sitno, jedva par dnevno
Hvala unapred za odgovor! :)

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2873

Wed Mar 28, 2018 09:37 in Ex-Yugoslavia

1250891 Twitter Hate Speech Detection
$0.07 lvl3

1 komad ali, brzo

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2783

Mon Mar 26, 2018 11:02 in Ex-Yugoslavia

1251256 Visually_similar - Product_type, Color-New (Potential Explicit Co...
$0.03 lvl 3

Novi, isto kao jutros ali novi ID

Prosto se plasim za zapocnem...posle jutrasnjeg 0/5, pa ispravljenog na 5/5 (100%) ne znam...ispadoh malopre na glupim rukavima na pola ali njihove nefer korekcije pa mi je dosta expelled za danas :lol:

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2716

Thu Mar 22, 2018 15:32 in Ex-Yugoslavia

Evo sta sam rekla, eto meni dva centa...nova odeca

1250266 Clothing Categorisation Task

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2715

Thu Mar 22, 2018 15:04 in Ex-Yugoslavia

true_hiker wrote:
N123M wrote:
Lutak wrote: 1250072 Find The Answer To The Question Level.3 0.35 $ Dobar je

Kad kopirate link, prvo sa leve strane nadjete Permanent link,kliknete na to pa tek onda prekopirate link!

Jasno mi je za Permalink, ali ne mogu da uradim trece pitanje po redu za dati link/pitanje, tj. kada treba da se highlight konkretan odgovor (u prvom boxu je link, u drugom pasus gde je odgovor na pitanje, a u trecem boxu treba samo par reci, najkonkretniji odgovor, je li tako?). Sta god da uradim iskoci mi neko crveno obavestenje. Ne mogu da ga kopi-pejstujem tu, ne mogu da ga ukucam...nije mi jasno, steta...

u drugom pasusu highlightuješ te riječi koje treba, i to je to, pojaviće se automatski utrećem

Hvala i tebi i Mirakrs...tako sam i radila, ali ne pojavljuje mi se automatski?!? Highlightujem, i onda krenem na sledece pitanje koje treba traziti, a highlightovano mi se ugasi a ne pojavi automatski u trecem boxu. Grrrrr, ne da mi se izgleda...hvala jos jednom, za mene su izgleda rezervisani taskovi od cent i dva :lol: ili mozda imate jos neki trik kako to uraditi pre nego sto nestane. :thumbup:

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2712

Thu Mar 22, 2018 14:20 in Ex-Yugoslavia

Lutak wrote: 1250072 Find The Answer To The Question Level.3 0.35 $ Dobar je

Kad kopirate link, prvo sa leve strane nadjete Permanent link,kliknete na to pa tek onda prekopirate link!

Jasno mi je za Permalink, ali ne mogu da uradim trece pitanje po redu za dati link/pitanje, tj. kada treba da se highlight konkretan odgovor (u prvom boxu je link, u drugom pasus gde je odgovor na pitanje, a u trecem boxu treba samo par reci, najkonkretniji odgovor, je li tako?). Sta god da uradim iskoci mi neko crveno obavestenje. Ne mogu da ga kopi-pejstujem tu, ne mogu da ga ukucam...nije mi jasno, steta...

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2646

Sun Mar 18, 2018 16:06 in Ex-Yugoslavia

1248832 Clothing Categorisation Task
Novi

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2611

Wed Mar 14, 2018 08:08 in Ex-Yugoslavia

1247169 Matching Job: English

Jeste da je samo 0.01, i jeste da ne ulazi u prosek, ali je smesno lak, brzo se radi, pa valja da se popuni vreme dok se ne pojave bolji... :)

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2581

Fri Mar 09, 2018 13:27 in Ex-Yugoslavia

1234202 Provide Categories Matching The Business
$0.08 lev 3

Odlican, mislim relativno lak

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2551

Thu Mar 08, 2018 03:27 in Ex-Yugoslavia

koki1983 wrote: 1243040 Duplicate Fashion Product Identification Task

...mislim da ću da preskočim ovaj...ako vas je toliko starijih i iskusnijih expelled,bolje ni ne ulazit u kviz smatram. ;)

l.p.svima :)

Imas pravo! Ja sam se isto vodila tom logikom ni da pokusavam kada iskusniji od mene padaju, ali nisam mogla da odolim ipak, i resila da probam pa ako nisam 100% sigurna uvek mogu da give up...i posto su mi svih 5 primera bili bas laki i bila sam sigurna u sebe, ipak submit ....kad ono 50%....bas lep pocetak dana :shock: :(
Mora da nesto nije u redu, ali gotovo sad :x

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2527

Wed Mar 07, 2018 05:33 in Ex-Yugoslavia

1244602 Attribute Extraction For Dresses - Confusion Matrix Neckline Iter...
$0.03

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2500

Tue Mar 06, 2018 05:41 in Ex-Yugoslavia

smota9 wrote: Po izboru, da prihvatiš ili ne prihvatiš takav kakav je, uz rizike.
Ja teram i ide. Ako bude nešto, računam da će biti masovno.

p. s. imao nefer, ali nije do nedostajuće slike.

Hvala!
Kao i uvek...odlicne savete dajes!

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #2496

Tue Mar 06, 2018 04:48 in Ex-Yugoslavia

ruma45 wrote: 1243050 Duplicate Fashion Product Identification Task

bio nekad 0,06
sada je 0,03

:(

Negde je bilo rec o ovome sto cu sad da pitam, provrteh forum ali ne nadjoh...naime, sta da radimo ako nema svih slika za poredjenje kod Duplikata, mislim kod jedne slike pise No image...pa sad ne znamo da li je bas to duplikat ili idemo na 'X' da nema duplikata (ako ih nema)...vec dva puta jutros mi se pojavljuje takvi felericni, pa idem na give up da me ne izbaci...(ionako sam prosla sa 80 kviz, jer sam brzopleto uradila, pa mi jedan bio pogresan) ili da mi se ne srozava tacnost?

BTW ruma45 svaka cast na ovoj nedelji! Samo napred, ti nas i guras ;)
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 18, 2021 13:11:01 EST