Please wait...
HomeForumPosts by N123M

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by N123M

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #660

Sun Oct 22, 2017 05:26 in Ex-Yugoslavia

da li je neko radio
1198578 Are The Item And Product The Same? Cerebro Test
Mislim da li je lak, mnogo su izdetaljisali instrukcije, a vidim da je Quiz mode 5 od 5 pa bas ne bih da budem expelled, a cini mi se da ipak nije tezak? :)

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #635

Wed Oct 18, 2017 12:12 in Ex-Yugoslavia

vesna990 wrote:
N123M wrote: Za ovaj task Document Recognition and Translation, sto je sad aktualan, lepo sam dosla do 24 sa 100% jos uvek, ali sad odjednom izbacuje stranu gde jedan dokument se ne ocita, (a ostalih 4,5 normalno) a nema opcija da se stiklira da se nije ocitao. Sta raditi, kakva su iskustva?

ja sam tu stiklirala ono prvo da nije bill of a lading i dole za ono delivery isto no. I prolazilo je svaki put. ;)

Hvaaala puno!! :) :clap: :)

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #628

Wed Oct 18, 2017 06:38 in Ex-Yugoslavia

Za ovaj task Document Recognition and Translation, sto je sad aktualan, lepo sam dosla do 24 sa 100% jos uvek, ali sad odjednom izbacuje stranu gde jedan dokument se ne ocita, (a ostalih 4,5 normalno) a nema opcija da se stiklira da se nije ocitao. Sta raditi, kakva su iskustva?

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #503

Wed Oct 04, 2017 08:18 in Ex-Yugoslavia

Utesi se, jer ja sam upravo dobila 5/5...ali posle toga There is no work...bla bla bla, mogli su barem jedan taskic da mi daju... :D

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #429

Fri Sep 29, 2017 06:29 in Ex-Yugoslavia

1193203 Duplicate Fashion Product Identification
15.28

PITANJA I SAVJETI » Post #42

Mon Aug 14, 2017 04:50 in Ex-Yugoslavia

Posle vise meseci, strpljivog rada, dodjoh do 3.levela i sad se trudim da ga odrzavam, pa makar radila manje, jer znam kako se tesko dobija, a lako gubi. S tim u vezi - moje pitanje za one iskusnije, ili koji su bar mnogo duze ovde, jeste:
Da li treba pridavati paznju onim tackicama koje su pored naziva taska, tj. Rating, kako su ga nazvali. Da li izbegavati one sa jednom ili dve tacke, i raditi one sa tri ili cetiri (tako sam bar do sad radila, verujuci da su oni laksi ili barem vise 'fer'). Da li rizikovati i raditi te manje ocenjene taskove, jer ipak ovih sa vise ima manje?
Pitanje nisam nasla na forumu, ako ga slucajno ima.
Hvala za bilo kakav savet :)

Kafana » Post #2162

Sat Aug 05, 2017 06:44 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: N123M, hvala sto si pregledala forum. :)

Mislim licno (ne znaci da sam u pravu, stvar je uvek procene svakog od nas gde ce sta da postuje da ne bi ometao druge), da je tvoje pitanje za temu Pitanja i saveti za sledeci put.

Vazi, incomehomejob. Tacno da je to za Pitanja i saveti ! :)

Kafana » Post #2161

Sat Aug 05, 2017 06:41 in Ex-Yugoslavia

Berikai wrote: Nema nikakve greške, sada je takav period. Ako se pojavi koji novi task moraš brzo reagirati jer nestane dok si rekao keks. "Clothing" i "Duplicate" drži stalno na refreshu dok si za računalom, pojavljuju se tokom dana.

Hvala Berikai ! Pravi savet! :thumbup:

Kafana » Post #2158

Sat Aug 05, 2017 04:26 in Ex-Yugoslavia

Pretrazila sam gde da postavim ovo pitanje, ali nisam nasla nesto odgovarajuce, pa se nadam se nece moderator naljutiti ako ovo nije mesto.
Naime, konacno mi je malo krenulo, uspela sam cak doci do lvl 3, i taman kad sam mislila da ce jos vise da krene, ali u poslednjih nekoliko dana u koji god task da udjem kaze mi "There is no work currently available in this task". Znam za refresh, ali ne pomaze bas mnogo. Sta radim pogresno? Zasto se prikazuje da ima preko 100 available a ono mi se pojavi ova recenica?
Hvala na bilo kakvom savetu... :)

Kafana » Post #2040

Thu Jul 06, 2017 02:49 in Ex-Yugoslavia

Izvinjavam se. Nista lose nisam mislila. Postujem pravila. :)

Kafana » Post #2039

Wed Jul 05, 2017 23:08 in Ex-Yugoslavia

Mod edit.

Tasks za level 0 » Post #2156

Mon Jun 19, 2017 15:11 in Ex-Yugoslavia

1.A kako se nalazi taj task, meni ga mena na spisku?

2. Posle par meseci ovde, konacno sam dobila level, i to drugi, ali generalno imam problem da kad udjem u neki - vrlo cesto mi pise There is no more work...sta onda? Znam za refresh, ali je li to cesta pojava...pomalo se plasim da radim neke koji imaju samo jedno tacku ili dve, da ne ne budem expelled pa gubim level? Savet?
:) :thumbup:

Tasks za level 0 » Post #2141

Wed May 31, 2017 12:54 in Ex-Yugoslavia

E svaka ti cast! Cestitam, i zavidim ti (naravno u pozitivnom smislu!) :clap:

Taj task "Categorize Popular Product Names" je upravo mene upropastio. Prvi put kad sam radila pre mesec, dva, imala sam preko 90%, zatim kad se pojavio drugi put, budem expelled, i danas ga opet uradim, ovaj sa novim ID-om, i opet expelled. A mogla bih ruku u vatru da stavim da sam ga perfektno uradila. Pazljivo sam pregledala, tri puta proveravala, ali ne znam sta sam pogresila. Jos mi se procenat srozao na 73!!!.

Gubim nadu jer sam ispunila sva tri uslova ali mi pise da me nesto sprecava da dobijem level, a to je 100% sto sam expelled nekoliko puta. Ali ovo danas me dotuklo.

Neka me neko utesi da cu uspeti....jednog dana.... :cry:

Tasks za level 0 » Post #2110

Tue May 23, 2017 06:06 in Ex-Yugoslavia

pccellicca wrote:
N123M wrote:
pccellicca wrote: Pozdrav svima :),
citam vas vec 20-tak dana a nikako da ispuniim sve uslove da i ja kuckam sa vama :)
sakupljam testna pitanja za levele, trenutno je aktivan ovaj zadatak, ako nekom treba pomoc neka pise ja sam nekako usla u stos sa ovim tipom zadatka :)

1016839 * Categorize Popular Product Names * $0.02 626

p.s.prvi put pisem, otkucala sam poruku malo pre, ali mislim da nije uspesno poslata, jer je nigde ne vidim. Nadam se da ne krsim pravila foruma, i unapred se izvinjavam ako je ovo dupli post :/

Pa pomagaj! Koji je stos? Bio je jedan ranije takav, pa sam expelled, sad se plasim da zapocnem ovaj a stoji vec danima

Moj postupak je da kopiram sav tekst koji dobijem u google, zatim od ponudjenih stranica otvorim amazon stranicu(tu mi se prikaze taj proizvod sa slikom koju mozes da uvelicis pa vidis otprilike sta je bred sta naziv sta velicina i slicno). Takodje na amazonu vec imas izdvojen brend i naziv proizvoda , u nekim primerima postoji cak i varijacija i velicina izdvojena...negde gde bas nisam sigurna ukucam taj brend u google i na njihovom sajtu nadjem bas taj proizvod....(sve u svemu dok nisam sigurna da imam makar 4 tacna koliko je potrebno za prolazak idem na give up). Takodje kao sto je neko vec napisao par postova ispred, testna pitanja se ponavljaju, uvek ubace neka nova ali ima i ponovljenih, dobro pamtis ispravke(ja ih cuvam u wordovom dokumentu pa kad zaboravim da se prisetim :) Mod edit.

Hvala! Sve najbolje :thumbup:

Tasks za level 0 » Post #2103

Tue May 23, 2017 03:31 in Ex-Yugoslavia

pccellicca wrote: Pozdrav svima :),
citam vas vec 20-tak dana a nikako da ispuniim sve uslove da i ja kuckam sa vama :)
sakupljam testna pitanja za levele, trenutno je aktivan ovaj zadatak, ako nekom treba pomoc neka pise ja sam nekako usla u stos sa ovim tipom zadatka :)

1016839 * Categorize Popular Product Names * $0.02 626

p.s.prvi put pisem, otkucala sam poruku malo pre, ali mislim da nije uspesno poslata, jer je nigde ne vidim. Nadam se da ne krsim pravila foruma, i unapred se izvinjavam ako je ovo dupli post :/

Pa pomagaj! Koji je stos? Bio je jedan ranije takav, pa sam expelled, sad se plasim da zapocnem ovaj a stoji vec danima

Tasks za level 0 » Post #2095

Thu May 18, 2017 04:28 in Ex-Yugoslavia

Hvala...bolje vas nasla. :)

Ja sam bila malo nestpljiva, a i ubedjena da sam u pravu, pa sam vec poslala ticket i ljubazno su mi odgovorili da je moguce da je greska kod njih ali da ne mogu nista da urade ako sam expelled sa quiz mode vec samo sa working mode?! i da treba da podnesem 'full documentation of the test question that would allow us to conduct a manual review'. Nisam bas shvatila, iako odlicno govorim engleski, ali svakako cu prouciti date linkove. :thumbup:

Sta god, idemo dalje...pozdrav

Tasks za level 0 » Post #2092

Wed May 17, 2017 23:54 in Ex-Yugoslavia

Da li moze biti jednostavniji? Tako sam i ja mislila, pazljivo iskopirala....i dobila 'expelled', navodno 1 od 2?
Posto sam nova ovde, da li je moguce da su oni pogresili? Gubim procenat uspesnosti zbog gluposti, a tako sam blizu da dobijem level!!
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 18, 2021 14:01:20 EST