Please wait...
HomeForumPosts by smota9

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by smota9

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #301

Mon Sep 25, 2017 08:05 in Ex-Yugoslavia

duplikati
14.05

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #189

Wed Sep 20, 2017 06:16 in Ex-Yugoslavia

nemoj nikako.
dobićeš completed all your work poruku.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #3404

Tue Sep 19, 2017 16:48 in Ex-Yugoslavia

Nije novi task. Nema.
Nego popravljao je TA ove Help Us Categorize These Businesses. Pa koga interesuje neka proveri.

Iz dva od tri sam izbačen dok su bili aktuelni. Sad kad su prošli ipak nisam ni iz jednog izbačen. Argh!

EDIT I ovog je opravio 1191895 Choose The Most Suitable Category For Each Url

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #3399

Tue Sep 19, 2017 07:41 in Ex-Yugoslavia

Puče forum, bar kod mene. Pa da nastavim, da znate za ubuduće.
Pisali smo o Superpages. To je ono kad se otvori tab vrti, vrti, vrti, pa izađe na kraju prazna stranica Superpages.
Leka ima dva.

Prvo je, pošto je obično reč o lekarima i raznim psiholozima i savetnicima, odnosno ril estejt i osiguravajućim agentima, samo da uguglate ime i titulu, i obično to završava posao.

Ako niste sigurni u rezultat, iskoristite podatke iz superpages linka. Link daje još i ime grada, ili neku šifru tiipa L12345. Ukucajte ime tog koga tražite u Gugl, ime grada ili pomenutu šifru tipa L12345, i izaći će link za Superpages.
Ispod samog naslova koji je teget boje Gugl izbaci još neke podatke u redu ispod, koji su zelene boje. Na kraju tih podataka postoji strelica, odnosno trougao/trokut. Kliknete na taj znak i ponudiće vam keširanu verziju linka u koju ćete moći da uđete. Obično se tako može doći do željene Superpages stranice, ali nije pravilo, pošto nekad ne može ni tako.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #3396

Tue Sep 19, 2017 07:16 in Ex-Yugoslavia

Stani Berikai, da nije onaj Superpages link, to je rešivo ako je to. Kasno sam se setio možda.

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #3394

Tue Sep 19, 2017 07:13 in Ex-Yugoslavia

Ja sam imao na C, na D nisam, ali jesam čudnu ispravku. Još kad bih se setio koju...

edit Na C je bio nevažeći link i to mi očigledno nije priznao kao odgovor.

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #131

Mon Sep 18, 2017 17:47 in Ex-Yugoslavia

1191905 20170918 - Record The Gender And Age Of Facebook Profiles (Update...
na listi trenutno

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #129

Mon Sep 18, 2017 17:43 in Ex-Yugoslavia

pupijevi wrote:
leptirmili wrote:
pupijevi wrote: 1188158 Help Us Categorize These Businesses - C

Za sada samo ovaj izasao!

A sad na posao :D

Hehe i meni je drag.
Malo obaveštenje: ovaj ulazi u GA. :o

Bome to bi mozda moglo znaciti da bi i flagovi mogli sevati :shock:

U prošlomesečnoj turi je C isto bio u GA.

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #124

Mon Sep 18, 2017 17:21 in Ex-Yugoslavia

leptirmili wrote: 1188158 Help Us Categorize These Businesses - C

:clap:

Izvinite zbog trolovanja... jesu li bili A i B?

edit Ispadoh :mrgreen:

:shock:

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #97

Mon Sep 18, 2017 13:12 in Ex-Yugoslavia

1035543 Image Categorization - Was The Image Taken Indoors Or Outdoors? (...

Kafana » Post #2326

Mon Sep 18, 2017 08:31 in Ex-Yugoslavia

Smara sve. Daju ti desetak minuta i to je to, jbga, nema druge.

edit Meni je juče vrteo one pumpe kao klasičan skriveni task, uopšte nije isticao link, ne znam da li je to bug, ili su namerno pustili tako.

Kafana » Post #2324

Mon Sep 18, 2017 08:28 in Ex-Yugoslavia

Da da, ima tih nerviranja raznih. :)
Ima i onih u tim call centrima za koje iz prve provališ da su preko veze dobili posao jer nemaju pojma te izraze tipa statička IP adresa i slično.
Nije loše da ovo naše i drugi pročitaju - dok me nisu strefili sa ucenama ovi marsovci sa njihovim izmišljotinama i uslovljavanjima za prekid ugovora nisam imao pojma ništa o provajdingu. E, onda sam se samoobrazovao i sad će da me pređu malo sutra.

A ADSL mi je izbor jer ne gledam tv, a malo mi sigurnije deluje od vajerlesa i mobilnog neta.

Kafana » Post #2322

Mon Sep 18, 2017 08:11 in Ex-Yugoslavia

Jao, znam za sve to iz ličnog iskustva. Imao sam problema puno sa onima što im je ime na "O". Te otkazni rok, te plati 100 eura plus preostale rate ako želiš raskid, a veza stalno puca, nije do njih, do mene je. Jeste, grickam kablove kad mi nestane kikirikija... :mrgreen: Idioti.

Sve se to lepo pročita po forumima, pa se doda subjektivni utisak, i valjda se tako odabere provajder.

Kafana » Post #2320

Mon Sep 18, 2017 07:57 in Ex-Yugoslavia

E, hvala ti na odgovoru, baš mi znači, pošto ću verovatno u nekom trenutku potpisati, posle testiranja stabilnosti, neki vremenski ograničen ugovor.
Jasno mi je ko su ti falični, evo znate vi sad i za ove moje koji su, lako se daju identifikovati. Mada, moram da priznam da što se stabilnosti tiče jesu odlični, ali šta to meni vredi kad sam možda mogao da popijem ban ni kriv ni dužan.

Kafana » Post #2318

Mon Sep 18, 2017 06:55 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Evo googlala sad, BSNL je Indijski ISP (Internet Service Provider, ovo je cest izraz, pa sam upisala da znate, izvinjavam se ko zna :)).
To znaci da mi nemamo veze sa BSNL.

E sad, ne znam kakav problem su oni imali i na sta on misli pod tim da CF sada radi normalno. Ja sam naisla bila na 2 problema do sada ranije, jedan je bio sa ekvivalentom njihovog BSNL-a, jednim nasim provajderom, drugi je bio do RF, jer nisu uradili update DNS-a, kada je google nesto petljao, oni nisu odradili sve sto treba, pa je to trajalo par dana.
Prvi problem je da su nasi direktno idioti (nemam drugi izraz za njih), bili zarazeni virusima i blokirao ih je i CS i RF, a CF-u je moglo da se pristupi. Nisam mogla da udjem na ove dve platforme nekoliko dana.
Drugi problem se odnosio na update sertifikata koji nije bio odradjen na vreme i u isto vreme za sve OS (Operativne Sisteme = Windows, Linux, ...) i mi XP-ovci smo dosli na red tek posle par dana, tako da su mi tadasnji ooopsevi samo vrteli u prazno, vidis da dobijes hit, ali stoji 'waiting' ili 'loading' na strani (ne secam se tacno).

Ono sto on predlaze ovde je da se urade neka podesavanja ukoliko je u pitanju ili slucaj da njihov provajder ima neki problem ili da je njihov provajder blokirao CF.
Ono sto je zaboravio je, da postoji mogucnost i da je CF blokirao neka losa podesavanja njhivog provajdera (postoji i to kao opcija).
Opet, ne znam kakav problem su imali sa tim svojim provajderom, pa ne znam na sta se odnosi. :(

Ukratko, SentinelOnyx, pomagaj sa idejama da li i kod nas ova nova situacija moze da ima veze sa pojedinacnim provajderima, pa da svi setujemo nesto sami. :D

P.S.
Izvinjavam se za esej, probala sam da objasnim da svi razumeju.

Hmmm, ja uskoro menjam provajdera... je l bi moglo nekako šifrirano da se kaže koji je to provajder?

Lično sam imao problema sa jednim provajderom, naime, oni daju dinamičke IP adrese, te bi mi ponekad dodelili adresu koja ima lokaciju na Kosovu. I onda bi mi CS blokirao task listu dok ne bih restartovao ruter i dobio IP adresu iz centralne Srbije. Tu kosovsku IP adresu bi mi potvrđivali i sajtovi za geolokaciju (ode se na sajt i on izbaci lokaciju korisnika). Na jednom našem forumu sam našao preko gugla da je jedna osoba imala poptuno isti problem. ADSL provajder je u pitanju iz Beograda, počinje mu ime slovom "B".

edit

Ili da uprostim pitanje, u konkurenciji za prelazak su mi oni čije ime počinje sa "E", ili oni koji imaju inicijale "T. T.", oba ADSL provajdera. Ne bih više da gubim taskove jer dobijam nekakve čudne IP adrese.

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #54

Sun Sep 17, 2017 13:58 in Ex-Yugoslavia

duplikati
7.58 h

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #41

Sun Sep 17, 2017 10:10 in Ex-Yugoslavia

Duplikati 16:10

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #39

Sun Sep 17, 2017 10:09 in Ex-Yugoslavia

eufrat wrote: proverite, meni su ispravili na 100%.

Jesu, hvala!

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #37

Sun Sep 17, 2017 09:50 in Ex-Yugoslavia

ruma45 wrote: 1191712 Glavni Sadržaj Facebook Komentara Sa Balkana (2)

p.s. prošli task imao 100% učinak 21/21, sad ispadoh na kvizu 3/5

Isto. Nadam se da će ispravljati. Vi koji radite... ne znam šta da kažem...pazite.

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #35

Sun Sep 17, 2017 08:58 in Ex-Yugoslavia

1019850 Transcribe Text From An Image - Latest Cf Version
Malo ga ima sada, ali kad otvorite link vrtite ga dugo, i kad nestane sa liste.
14:58
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 19, 2019 13:41:09 EST