Please wait...
HomeForumPosts by Mirakrs

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Mirakrs

Klinika za Tehnicke Probleme » Post #655

Wed May 16, 2018 10:09 in Ex-Yugoslavia

Mprof wrote: Potrebna pomoć i bilo kakva ideja da pokušam.
Radi se o 1265929 Find The Answer To The Question.
Odradim sve i nakon submit mi se iznad polja za kratak odgovor pojavi crveni oblačić sa upozorenjem "Please select a specific portion of the snippet (not more than 10 words) containing the answer to the question. Do not select the entire paragraph as answer. And it should contain at least 3 characters". A u tom polju mi već stoji odgovor kojeg sam markirala u polju iznad. Gdje god da kliknem to ne nestaje. Pokušala sam sa različitim redoslijedom unosa link-odgovor. Ništa ne pali.
Konsultovala sam se sa spee88 i nismo pronašle rješenje.
Hvala vam svima ko se nečeg sjeti.

Ako zabaguje pitanje, klikni No umesto Yes, pa opet Yes i onda ponovo kopiraj Permanent link i recenicu sa Wikipedie. Onda kad obelezis kraci odgovor, znaci ne manje od tri slova i ne vise od deset reci, klikni na belo polje sa strane (bile gde sa strane). Kod mene tako sve funkcionise.

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3291

Wed May 16, 2018 02:47 in Ex-Yugoslavia

1265929 Find The Answer To The Question $0.35 lvl3

Kod mene dva kviza. Srecno svima!

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3280

Tue May 15, 2018 02:53 in Ex-Yugoslavia

1267543 Tops & Blouses Evaluation 15-May-2018 (Potential Explicit Content... $0.03 lvl3

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1068

Sat May 12, 2018 03:02 in Ex-Yugoslavia

Posle skoro mesec dana, skinut mi je flag sa Determine The Goal Of This Query! :D

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3225

Wed May 09, 2018 02:48 in Ex-Yugoslavia

smota9 wrote: 1264230 Question Type Classification [Fixed]

Sto se mene tice odlican zadatak - 106 max.

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1054

Tue May 08, 2018 04:17 in Ex-Yugoslavia

Nama vracen lvl sto cekamo mesec dana da skinu flag, dok su neki izgubili sve levele! Ludilo se nastavlja!

Klinika za Tehnicke Probleme » Post #595

Tue May 08, 2018 02:49 in Ex-Yugoslavia

edom2606 wrote: Kod mene od jutros lvl 3 na 83.3% tačnosti. Nisam nikad imao preko 85% da bih ga zaradio, a nisam dobio nikakvu obavjest. U Dashboard-u uredno uppisan nivo i obavjest da je najveći koji se može dobiti. Uredno radim taskove i plaćeni su. Ima li još neko sličnu situaciju?

I kod mene nesto cudno, pisala sam u temi sa flagovima. Imam lvl3, a flag i dalje stoji...

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1052

Tue May 08, 2018 02:47 in Ex-Yugoslavia

Evo nekih cudnih novina kod mene. Vracen mi je lvl3, flag dalje stoji (???), status tiketa Open... A bas sam u dogovoru sa Income planirala danas da napisem Reopen tiketa... TamaraRakovic i Duka93 jel se desava kod vas nesto??

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3206

Mon May 07, 2018 17:25 in Ex-Yugoslavia

smota9 wrote: 1264230 Question Type Classification [Fixed]
Evo ga, navodno popravljen. Nisam ga isprobao.

edit. Isprobao, ali nestade. Dobar je prvi kviz.

Prvi kviz prodjem 4/5, drugi 5/5 i na trecem pitanju 100%. Kao da se ne vazi ova greska u prvom kvizu :) Trenutno sam na 5. Dobar je zasad.

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1049

Sun May 06, 2018 04:26 in Ex-Yugoslavia

Income, dobro si razumela redosled, u petak ujutru sam poslala Reopen u vezi flaga koji mi nije skinut, a dosla je ona poruka jos sredinom proslog meseca da ce biti skinut za 48h. U petak uvece stigao je ovaj mail. U tiketima stoji status Open, nema odgovora od njih, osim sto ona poruka da ce biti skinut za 48h stoji poslednja, kao da su je poslali posle mog poslednjeg Reopena, a inace je poslata proslog meseca...cudno.

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1046

Sat May 05, 2018 10:13 in Ex-Yugoslavia

Income hvala na odgovoru. I meni je malo nejasno zasto da pisem na mail. Reopen sam pisala juce ujutru, posto sam cekala onaj update da se zavrsi. I sad nemam pojma sta da radim, ne bih da im budem dosadna... Ipak, sacekacu danas, sutra pa mozda i sami rese stvar.

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1043

Sat May 05, 2018 05:13 in Ex-Yugoslavia

IMPORTANT:
This message was sent to in reference to Ticket #: 679298 and Job ID 1251757.

If you DO NOT feel your ticket was adequately resolved, please reply to this email with the exact words 'REOPEN TICKET' in the body of the email, along with any additional detail you believe might be helpful in our resolving your issue. Please do not change the subject of the email when responding, as that can cause tickets to get lost in the system.

Due to our incredibly high support volume, we frequently have to provide bulk responses. We understand this practice can have a negative impact on the quality of our support. As a result, we would like to offer you the opportunity to reopen your tickets. Thank you for your understanding.

Stiglo mi je ovo na mail sinoc u vezi flaga za Determine The Goal Of This Query. Da li sad to znaci da treba mailom da odgovorim, sa naslovom 'REOPEN TICKET' kao da pisem obican reopen? Razumem sve sto pise, ali ipak bolje da se pita :)

Javljajte ako je jos nekom stiglo!

TRENUTNO DOSTUPNI TASKOVI NA LISTI!!! » Post #3164

Tue May 01, 2018 06:21 in Ex-Yugoslavia

1262032 Product Tag Validation With Autocomplete $0.03 lvl1
Max 52

1262373 Please Tell Us If There Are Names Or Addresses In This Short Text $0.07 lvl1

Klinika za Tehnicke Probleme » Post #569

Tue May 01, 2018 05:48 in Ex-Yugoslavia

TamaraRakovic wrote: Koliko cesto nakon submita dobijete poruku posle 2-3 min ocitavanja- 502 Bad Gateway?

Meni se posle svakog 2-6 taska javlja ova poruka...

Kod mene sve normalno radi... Kada se to desi, samo refresh.

Klinika za Tehnicke Probleme » Post #566

Sat Apr 28, 2018 02:47 in Ex-Yugoslavia

Evo konacno nekog odgovora za sve koji su u istom problemu!

Did you receive an email that your flag would be removed but still see it on your account?
If so, we apologize for the inconvenience! We are working hard to resolve this issue. If you received an email that your flag will be removed, we will remove our flag once we resolve the issue blocking this from occurring. Thank you for your patience!

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1029

Sat Apr 21, 2018 07:37 in Ex-Yugoslavia

Prijavljen flag na Clothingu 1258715...
Bas mi se sad palo sve sa jednog sajta, osim testnog, a pre toga bilo je i dosta decije garderobe.

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1017

Thu Apr 19, 2018 05:45 in Ex-Yugoslavia

Spee88 wrote: I ja sam dobila flag prije tri dana na Goal queries i skinut mi je preksinoc. Ako mislimo na isti zadatak. Nemojte vise od jednog puta kliknuti na "Dispute" opciju, ni slucajno, dovoljno je samo jednom iako u istoriji pokazuje i dalje "Click here to dispute".

1251757 “Determine The Goal Of This Query” to je taj, jedini flagovan.

Nisam vise puta kliknula, samo jednom, bas sam pitala ovde za savet... Onda ispada da si samo jedan dan bila pod flagom :D Izgleda da kako ko ima srece ovih dana, neko dobije flag, neko deaktivaciju, nekom skinu flag za dva dana, a nekom za 10 dana...

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #1015

Thu Apr 19, 2018 03:45 in Ex-Yugoslavia

Samo da javim da su i dalje spori u skidanju flagova. Proslo je vise od 48h od kada su mi poslali poruku da ce flag biti sklonjen i dalje nista... Pisala sam Reopen, sad cekanje samo.

Spisak Flag-ova - ID i naziv taska » Post #997

Tue Apr 17, 2018 05:17 in Ex-Yugoslavia

Na glavnom forumu je samo jedna osoba prijavila flag za 1257775, a sad bas trazim i nigde ne mogu da nadjem tu prepisku, bas cudno...

Lista želja - objašnjenja za zadatke » Post #113

Mon Apr 16, 2018 13:32 in Ex-Yugoslavia

Molim kolege koji su uspesniji u ovom zadatku da ispisu ako sam negde pegresila, da ispravim. Takodje, mozete dodati i neko svoje objasnjenje, kako bi svi bolje razumeli zadatak!
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 19, 2019 00:44:08 EST