Please wait...
HomeForumPosts by Duka93

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by Duka93

ID-ovi taskova koji ne ulaze u GA » Post #723

Mon Jun 19, 2017 12:14 in Ex-Yugoslavia

1024057 Identify Controversial Or Sensitive Search Terms Prekratka anketa 40 centi, stavite na refresh

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #2507

Mon Jun 12, 2017 15:52 in Ex-Yugoslavia

1022295 Is This Message About Customer Experience? Pusta :$ :D

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1166

Tue May 23, 2017 12:04 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Kazi da je tetka vlasnik Skrill-a i da se tako preziva. :D

Odakle su izvukli tih 17%, ja nikada nisam cula za porez od 17%. :(
Moja banka meni nista nije uzela, koliko je Skrill poslao, identican iznos mi je bio na racunu.
E sad, nisam povlacila nesto malo preko mesec dana, mozda je Skrill nesto promenio u medjuvremenu.

A da menjas banku? :)
(Pre toga da sacekamo da se javi jos neko, da vidimo da li i druge banke imaju neke promene u vezi Skrilla-.)

Nece mi uzeti odmah taj pdv, nego ce preko sifre iz narodne banke videti da radim honorarni posao, nakon toga ce me juriti da platim porez :D

Al u pravi si, ako nastave da smaraju, menjam na intesu ili societe jer sam cuo da oni ne smaraju uopste, hvala na pomoci u svakom slucaju! :)

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1162

Mon May 22, 2017 16:51 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote:
Duka93 wrote: Ljudi po prvi put mi se ovo desilo od kad radim ovde, pa ako moze neko da mi pomogne sa problemom. Prebacio sam pare sa skrilla na racun u petak, ali iz uni credit banke su mi javili da pare ne mogu da legnu na racun jer ga salje pravno a ne fizicko lice i da im treba odredjena sifra. Ako im dam tu sifru, u prevodu cu na svaku sledecu transkaciju morati da platim dodatnih 17% poreza. Ako ima neko ko je resio ovaj problem, bio bih mu zahvalan da to resenje podeli sa mnom..

Problem koji sam ja imala, u smislu da je trajalo duze nego sa PP, kada sam prebacivala na racun sa Skrll-a je bio LORO doznaka.
U banci su mi objasnili da je to nesto gde ide rucna provera i da zato traje.
Kako su ovde kolege objasnile, ta LORO doznaka je vidljiva za poresko, bar samja tako razumela.

Ovih $17. Da li ti je to banka rekla da ces morati da placas u vidu poreza ili oni (banka) hoce to da ti uzmu?

Ma 17% pdv-a posto mi salje pravno lice a ne fizicko i jer se na svaku transakciju placa porez. Izvukao sam to iz konteksta, jer sam im prvo rekao da mi tetka salje pare, pa im nije bilo najjasnije kako na izvestaju pise da je "nalogodavac" skril :D Da stvar bude jos smesnija, pre toga sam podizao pare takodje sa skrila, i pisalo je da sam nalogodavac ja, nzm sta se odjednom promenilo..

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1160

Mon May 22, 2017 15:22 in Ex-Yugoslavia

Ljudi po prvi put mi se ovo desilo od kad radim ovde, pa ako moze neko da mi pomogne sa problemom. Prebacio sam pare sa skrilla na racun u petak, ali iz uni credit banke su mi javili da pare ne mogu da legnu na racun jer ga salje pravno a ne fizicko lice i da im treba odredjena sifra. Ako im dam tu sifru, u prevodu cu na svaku sledecu transkaciju morati da platim dodatnih 17% poreza. Ako ima neko ko je resio ovaj problem, bio bih mu zahvalan da to resenje podeli sa mnom..

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #2274

Wed May 17, 2017 11:39 in Ex-Yugoslavia

maxkiki wrote: 1015253 Tones In Sentence_customer_care
$0.06 lvl 2

Moze da se radi,glavni odgovor je svuda yes,a posle odrediš sentimente,malo dosadno al ide
Paziti samo da ne promašite neki odgovor,dešavalo mi se pa mora sve ponovo ,nemoguće ga upisati naknadno.

Jel stigao neko do max-a?

Pitanja i saveti » Post #4380

Fri May 12, 2017 12:02 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Prvo, hvala za info i novi pristup problemu. :D

Ako sam te dobro razumela, mislis da 'detektuju' napustanje tog tab-a na kom se radi task?
I da to mozda aktivita flag.
Izvini, pitam samo da bih bolje razumela i da se svi zajedno resimo te bede od sumanutih flag-ova. :)

Tacno tako :)

SikiJF mislio sam na dva ista taska Moderet-a, samo razliciti ID-evi :)

Pitanja i saveti » Post #4377

Fri May 12, 2017 11:41 in Ex-Yugoslavia

Da i ja podelim moje misljenje u vezi sa flagovima konkretno, sa taskom "Help us moderate images" , napisacu poduzi post pa koga ne intreresuje bolje sad da ga batali.

Prvi put sam doticni task radio pre 2 nedelje, cuo sam da su se za njega kao i za gifove svojevremeno delili flagovi, ali kako nisam imao iskutva sa istima, odlucio sam da ga probam. Na 2 sam pao quiz, ali posle treceg sam se uhodao, i uradio oko 3-4 cela do regularnog caw-a na 129-om. Submit mi je bio na 25 sekundi.

Juce sam opet poceo da ih radim, i posto sam postao halapljiv, i hteo da smanjim vreme submita na oko 20 sekundi, stavio sam 2 taska Moderet-a u 2 odvojena taba i radio ih nazimenicno (jedan task subitam na 20 + drugi task 20 sekundi = 40s). Posle 20-og taska na jednom zadatku po prvi put dobijem major flag. Misleci da mi je vreme submita premalo, otvorim 3 odvojena taba i time submit povecam na minut, i opet dobijem flag posle 8-og taska.

Danas sam kao i prvi put radio sa jednim tabom i submitom na 25 sekundi, i kompletirao sam 2 bez ikakvih posledica. Tako da zakljucak koji sam izvukao iz svega ovoga je, da je mozda triger za flag radjenje drugih zadataka istovremeno. Na najpoznatijoj drustvenoj mrezi (F) ima sistem po kome kada stavite da ste offline, a pomerate misem ili idete sa tab-a na tab (ne mora da bude fejsbukov nego bilo koji drugi), vam pise kao da ste online. Mozda je isti princip primenjen i ovde..

Kafana » Post #1867

Sat Apr 29, 2017 17:25 in Ex-Yugoslavia

Fala, nece se ponoviti. Hahah hocu, postace mi 2. omiljeni posle onih gifova za odrasle :D

Kafana » Post #1865

Sat Apr 29, 2017 16:00 in Ex-Yugoslavia

Garagos wrote: Ne znam za vas, ali ja se ubijam sa ovim moderate images i uz to stize jos po koji zadatak, jucerasnji dan spada mi u top 5 sigurno... :)

Em sto zaradjujem, em sto mi popravlja acc. :thumbup:

Pozdrav svima, nije me bilo poduze :), pao sam 5 puta, i tek na 6-om Mod edit konacno presao preko 20-og :D

Kafana » Post #1712

Sat Apr 01, 2017 04:23 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: :lol: :lol: :lol:

Ja samo male, one od 2 stepa, ali sam zato za dva sata vec presla stotku, lep bonus ce da bude, veliiikiii. :D

Edit:
Evo kad kukam da je dva stepa malo, onda izbace i testno pitanje. :D

O cemu se radi, nisam u toku, jel vezano za RF ili cs? :)

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #1034

Wed Mar 29, 2017 12:11 in Ex-Yugoslavia

CicoSreckovic wrote: Oni bi to trebali da ti konvertuju. Sacekaj nekog ko imas Skrill da ti odgovori. Ne koristim Skrill, ali znam da se novac moze kod nas samo u eurima prebacivati.

Dolarski racun postoji u uni credit banci, jedino ako njegova banka ne podrzava tu opciju..

ID-ovi taskova koji ne ulaze u GA » Post #545

Thu Mar 16, 2017 17:09 in Ex-Yugoslavia

VioletsHill wrote: 924490 Finance Classification 0.11

Jel netko radio možda? Jednostavan da jednostavniji ne može biti a dobro plaćen, odmah me spopadne sumnja :)

*uh u krivoj sam temi, molim Šeficu da prebaci post, ako se pojavi :(

Dobra je tema :)

Odradio sedmi a i dobro je ocenjen tako da nemas brige :)

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #868

Mon Mar 06, 2017 11:58 in Ex-Yugoslavia

incomehomejob wrote: Ja bih da se 'zapljunem' za taj klub dream45. :D
Garagos i ja smo foto-finis ko je tupaviji za platne procesore. :D

I ja sam isto mislila da sam vecinu negde 'skockala' u glavi, ali me sad EddieGunner bacio u potuno zabezeknuto stanje, ako nam svima Skrill bude trazio prvo gaming sajt uplatu, pa mogucnost za direktno prebacivanje na racun. :(

Ne znam gde je to iskopao, ovo su uslovi koriscenja sa njihovog sajta:

3.5. You have the right to withdraw funds from your Skrill Account at any time. However, you may be required to confirm your identity beforehand. There is no minimum withdrawal amount but the funds on your Skrill Account must be sufficient to cover any applicable withdrawal fee. You can choose the method of withdrawal when submitting your withdrawal request.

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #844

Sun Mar 05, 2017 06:27 in Ex-Yugoslavia

Kontaktirao sam payoneer customer support, jos pre 2 nedelje i na moje pitanje:

So if i wanna withdraw money from clixsense and add it to my bank account directly without payoneer card, what would the fees be, if for example i withdrew 100$ from clixsense?

Dobio odgovor:

Payments sent via the Global Bank Transfer in your local currency have a 2% fee of the payment amount. The funds are converted to your local currency according to the mid-market rate at the time of the transfer.
For example, if the payment is converted to 100 units in your local currency, 98 units in your local currency are transferred to your bank account.

Ako sam dobro shvatio, cs uzima fiksno 2 dolara + ovih 2%, ispada da bez kartice prebacivanje novca izadje oko 4$? :shock:

Platni procesori - informacije, pitanja i saveti » Post #830

Sat Mar 04, 2017 09:41 in Ex-Yugoslavia

EddieGunner wrote: sad nevezano za SKRILL

gde da nadem IBAN za neku banku, konkretno UniCredit Bank Mostar ? imam swift ali ne IBAN :) treba mi za neteller

Moja banka je takodje uni credit, trazi im te podatke i dace ti ih lepo istampane na papiru.

Garagos podigao sam juce 107$ dolara sa Cs-a na skril, a u banci ce mi leci 90 eura, pa ti racunaj :)

ID-ovi taskova koji ulaze u GA » Post #923

Mon Feb 27, 2017 15:49 in Ex-Yugoslavia

EddieGunner wrote: sedam je limit,

pa ima pitanje da li se dokument vidi ili ne, ne znam u chemu je problem, :)

EDIT:
961667 Identify The Bill Of Lading Number

cisto da se zna o ojem je tasku rec

Svidja mi se logika :D

Kafana » Post #1212

Sun Feb 26, 2017 10:47 in Ex-Yugoslavia

Berikai wrote:
Garagos wrote: Ma bolje i ti radi zadatke, bice vremena za kopanje, sada kad dodje prolece... :D

Berikai, koliko ti treba po jednom zadatku ? :)

Ma dosta brzo ide, gotovo u svakom tasku su 1 - 2 firme za koje nije naznačena kategorija.

Nego, sad sam počeo dobivati sve više taskova na kojima ne rade linkovi što mi se baš i ne sviđa. :?

Jel moze neko ako ga ne mrzi, da mi objasni po kom principu radi onaj pretrazivac za odredjenu kategoriju, gledam slicne zadatke vec 3 meseca al' se ne usudim nijedan da odradim :(

Kafana » Post #1192

Fri Feb 24, 2017 19:30 in Ex-Yugoslavia

992148 International Labour Organization (Geneva, Switzerland) Research Into The Life Of Crowd Workers

Kafana » Post #1189

Fri Feb 24, 2017 19:16 in Ex-Yugoslavia

leptirmili wrote: Zadatak od 2.79 na listi :shock:
Sigurno neka anketa.

Treba za ceo 15-20 minuta, placaju odmah, hvataj dok mozes :D
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 23, 2019 11:10:37 EST