Please wait...
HomeForumPosts by gepardcheester

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by gepardcheester

Ankiety » Post #7276

Wed Dec 21, 2016 07:59 in Polish

oo farciarze, ja zaznaczyłem, że korzystam z sieci Play i out

Ankiety » Post #7261

Fri Dec 16, 2016 16:25 in Polish

Z YS - 0.37$ o kanałach telewizyjnych i serwisach internetowych

Ankiety » Post #7255

Fri Dec 16, 2016 10:56 in Polish

YS - 1.67$ ok 50 minut. Z zaproszenia, parę pytań początkowych i... zawisła ankietka.

Ankiety » Post #7254

Fri Dec 16, 2016 09:45 in Polish

rostov84 wrote:
gepardcheester wrote: Trzeba było za każdym razem zaczynać na nowo... w ankiecie taki zielonek pasek nad błędem się pokazywał, że można od nowa zacząć. Też wybierałem 3 produkty i błąd. No ale w końcu udało mi się to przemóc.. w sumie za grosze.

Tak zrobiłem. Pierwszy błąd, gdzie ja wybieram produkty, udało się przejść. Niestety, pojawił się ten sam błąd w pytaniu, gdzie wyboru dokonuje dziecko. Po próbie wznowienia i dojścia do któregoś pytania komunikat:

Quote:Thank you for participating in this survey!
For some reason you have been re-directed to this default landing page instead of your usual end page.
It could be due to an error in the survey set-up, survey being performed in an external system, or a momentary break in your internet connection.
Once the survey has been closed, the correct status will be applied to your account, but please allow one to two weeks for this to take place.

If you have any questions, please visit our FAQ's.

Thank you.

Odpuszczam. :x
Za takie grosze, można dać se luz. Mi jak pisałem wyżej, udało się...

Ankiety » Post #7251

Fri Dec 16, 2016 08:05 in Polish

rostov84 wrote:
gepardcheester wrote: o Czekotubach zaproszenia, od razu mówię, że ankieta ma bugi przy wyborze produktów - mimo wyboru pojawia się błąd, trzeba odświeżyć stronę i od nowa... ja chyba z 6 razy startowałem, aż te bugi w ankiecie nie przeszkodziły ją wypełnić.

A ja głupi się wkurzyłem i wyłączyłem tę ankietę, bo ciągle wywalało błąd, mimo że wybierałem 3 produkty. :x

EDIT:
Odnalazłem tę ankietę w historii i wznowiłem, niestety, odświeżanie strony nic nie daje.

Trzeba było za każdym razem zaczynać na nowo... w ankiecie taki zielonek pasek nad błędem się pokazywał, że można od nowa zacząć. Też wybierałem 3 produkty i błąd. No ale w końcu udało mi się to przemóc.. w sumie za grosze.

Ankiety » Post #7246

Fri Dec 16, 2016 06:09 in Polish

Nihil85 wrote: Wskoczyla ankieta z YS za 0,25

Dzieci :) nie ta grupa wiekowa :) ja zrobiłem tę ankietę

Ankiety » Post #7245

Fri Dec 16, 2016 06:04 in Polish

o Czekotubach zaproszenia, od razu mówię, że ankieta ma bugi przy wyborze produktów - mimo wyboru pojawia się błąd, trzeba odświeżyć stronę i od nowa... ja chyba z 6 razy startowałem, aż te bugi w ankiecie nie przeszkodziły ją wypełnić.

Ankiety » Post #7218

Wed Dec 14, 2016 04:05 in Polish

LuCASHLuk wrote: Wyskoczyła najpierw ankieta z YS za 1.07$ - kliknąłem, ale się nie zakwalifikowałem; po chwili wyskoczyła Samplicio za 1.93$ (obstawiam, że ta sama tylko lepiej płatna) i niestety od razu out.

Nie Tobie pierwszemu i nie ostatniemu :) Mi też dwie out

Task Alert! » Post #1918

Wed Dec 14, 2016 04:04 in Polish

Ja wskoczyłem na 1lvl, a teraz mam juz 29 tasków... troche są czasochłonne

Ankiety » Post #7208

Tue Dec 13, 2016 13:27 in Polish

Cint o lotniskach po kilku pytaniach out i YS - out. Obie z zaproszenia.

Ankiety » Post #7203

Tue Dec 13, 2016 12:18 in Polish

Oby więcej takich z OW - 0.85$ z klikania. O Lidze Mistrzów i piwie Heinekeni.

Ankiety » Post #7201

Tue Dec 13, 2016 11:19 in Polish

jola8000 wrote: Kamerki nie mam to nie robię :( ale zrobiłam tą na smartfona o lodach, bardzo fajnie się ja robiło, oczywiście zaliczona

A mnie wywaliło po jakiejś odpowiedzi....

Ankiety » Post #7195

Tue Dec 13, 2016 10:37 in Polish

elpolaco wrote: 3 z kamerką zaliczone, ale po 0,27$... dymacze ;/ A z Cint jakaś na którą trzeba zalogować się z smartphona, ale oczywiście nie chodzi...

Robiłem to na smartfonie i tez out :)

Ankiety » Post #7191

Tue Dec 13, 2016 10:10 in Polish

U mnie się otwierały ankiety, kamerka działała klikałem dalej i.... ładowanie i zamiast odliczać w dół szło do góry i żadnego ruchu. Dwie ankiety Cint- też out

Ankiety » Post #7164

Mon Dec 12, 2016 14:13 in Polish

griseus wrote: Przed chwilą zaproszenia do YS (kamerka) 0.80$ i ponownie Samplico (kamerka) 1.45$ zaliczone. Tą ostatnią już robiłem i obawiam się czy nie będzie cofnięcia wynagrodzenia chyba, że firma zlecająca badania na gwałt potrzebuje wyników, wtedy powinno być ok.

Edit i jeszcze jedno badanie YS 0.80$ oczywiście kamerka :)

Mi się wydaje, że cofnąć nie mogą skoro jest zaliczona. Jak są błędy to clixsense pisze, że to nie od nich zależy płatność. Zawsze odpisują, że jak pojawi się strona "congratuations"to idzie płatność. Tak więc, myślę - robione - zapłacone - zakończone. Oby :) Nie szukajmy dziury ;)

Ankiety » Post #7158

Mon Dec 12, 2016 13:27 in Polish

YS z kamerką - działało na Chrome! 0.80$
Kolejna z YS z kamerką za 1,45 zaliczona! Przeglądarka Chrome!

Task Alert! » Post #1908

Mon Dec 12, 2016 12:20 in Polish

addek97 wrote: Dwa taski o alkoholu na stronach internetowych - po fińsku i norwesku. Tego drugiego nie polecam - zaznaczając, że strona jest nie po norwesku (była po holendersku) pokazuje błąd, że to jest czysta strona... Albo strona o bohaterach z filmów Disney'a zawiera treści o alkoholu...

Ja zrobiłem 18 tasków po norwesku - właśnie dotyczących alkoholu

Ankiety » Post #7142

Mon Dec 12, 2016 10:08 in Polish

horkos wrote: Teraz 3 x zaproszenia z YS.. (po 0.87$) tradycyjnie out. Wydaje mi się iz to może te z kamerką - co wcześniej z CINT zaliczyłem. Ponieważ zaliczona to IP odrzuca.. YS daje te same (po niższych stawkach).

Niee...to były bez kamerek, mi się udało wejść w nie. Kilka pytań o duperele. Odpowiedź, odpowiedź i out... Do tego wyklikalem z Cinta!!! - bazując na Twoim profilu zostałeś zakwalifikowany. Po kliknięciu Dalej - przepraszamy, ale Twoj profil się nie kwalifikuje. :clap:

Ankiety » Post #7134

Mon Dec 12, 2016 08:50 in Polish

YS - 0-27$ po dwóch pytaniach out

Ankiety » Post #7128

Mon Dec 12, 2016 06:06 in Polish

Ja wyklikałem dwie ankiety z OW - po kilku pytaniach out, pomijając Sampicio.
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 14, 2019 18:50:31 EST