Please wait...
HomeForumPosts by gepardcheester

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by gepardcheester

Poleceni i zarabianie » Post #20

Wed May 17, 2017 16:04 in Polish

kliknij1000 wrote: I oczywiście, że nie reklamuje się reflinka ClixSense w ClixSense, bo nikt tutaj z takiej reklamy nie skorzysta. Dlaczego? Ponieważ wszyscy użytkownicy, którym Twoja reklama będzie tutaj wyświetlana, już się do ClixSense zapisali :D

Amen! Dzięki za rozwianie moich wątpliwości i wyjaśnienie wszystkiego :)

Ankiety » Post #8908

Wed May 17, 2017 16:02 in Polish

horkos wrote:
umbro8 wrote: Samplicio.us($0.97,$0,36) 2x out :roll:
. a przy aktualnym spadku nieustającym kursu dolara - który leci na łeb na szyje - staje się to nieopłacalne.

Też mnie to martwi... :?

Poleceni i zarabianie » Post #18

Wed May 17, 2017 05:53 in Polish

pjkkielce wrote:
gepardcheester wrote:
kliknij1000 wrote:
Quote:A czy mi coś daje wykupienie reklam?

Nie, prowizje za zakup reklamy otrzymasz wyłącznie wtedy, gdy Twój polecony kupi sobie reklamy.

A jak ja kupie reklame, co ona mi daje? To, że ktoś się zarejestruje z mojej reklamy czy jak? Bo tego nie mogę zrozumieć...
Tylko nie popełnij błędu i nie wykupuj w clixsensie reklamy swojego reflinku :lol: bo pare już takich osób tu widziałem . No chyba że ktoś lubi topić kasę .

Ja działam tylko na clixsense, nie mam ani blogów ani nic innego, czyli dla mnie szaraka nie opłaca się wykupić reklamy, żeby nie wtopić kasę to po primo, po secundo jak wykupię to i tak nie zdobędę poleconych na clixsense, bo one się wyświetlają użytkownikom clixsense już zarejestrowanym jak rozumiem :)

Poleceni i zarabianie » Post #15

Tue May 16, 2017 17:07 in Polish

kliknij1000 wrote:
Quote:A czy mi coś daje wykupienie reklam?

Nie, prowizje za zakup reklamy otrzymasz wyłącznie wtedy, gdy Twój polecony kupi sobie reklamy.

A jak ja kupie reklame, co ona mi daje? To, że ktoś się zarejestruje z mojej reklamy czy jak? Bo tego nie mogę zrozumieć...

Poleceni i zarabianie » Post #12

Mon May 15, 2017 16:40 in Polish

kliknij1000 wrote:
gepardcheester wrote:
Zawadson wrote: Dostajecie dolara, jeśli zakupią sobie premium.

To i tak mizernie. Czyli trzeba wszystkich namawiać na konto premium :) 8-)

Gepardcheester, ale za to jest bardzo dobry program partnerski na pierwszym poziomie, od poleconych bezpośrednich.

Nie znam żadnego programu PTC, który oferuje aż takie bonusy:

Na koncie Premium otrzymasz jednorazowy bonus w wysokości $ 2 USD, gdy Twój polecony zarobi $ 5 USD. Na koncie Standard ten bonus jest mniejszy i wynosi $ 1 USD, gdy polecony zarobi pierwsze $ 10 USD.

Konto Premium da Ci większe prowizje (aż 10%) za wykonanie ofert i zadań przez poleconego. Na koncie Standard otrzymasz jedynie 5% wartości zadania lub oferty.

Kolejna korzyść z konta Premium to większe prowizje za zakup reklam przez Twoich poleconych.
Otrzymasz 10% wartości reklamy (ale maksymalnie $ 2 USD od zakupu) za każdym razem, gdy Twój polecony kupi reklamy.
Na koncie Standard otrzymasz 10%, ale najwięcej tylko $ 1 USD od zakupu. Dodatkowo jest ograniczenie — maksymalnie $ 100 USD prowizji od jednego poleconego.

Dodatkowo:

Jako właściciel konta Premium otrzymasz $ 2 USD za każdym razem, gdy Twój bezpośredni polecony również kupi konto Premium. Dodatkowo dostaniesz $ 1 USD za każdym razem, gdy konto Premium kupią poleceni Twoich poleconych (do 7 poziomu).
Na koncie Standard otrzymasz jedynie $ 2 USD — za upgrade konta przez poleconego bezpośredniego.

Moim zdaniem ClixSense ma rewelacyjny program partnerski (najlepszy w kategorii programów PTC).

A czy mi coś daje wykupienie reklam?

Ankiety » Post #8890

Mon May 15, 2017 16:19 in Polish

Sample Cube - 1.80 = out, nie pasujące kryteria po podaniu wieku, Cint - 1.50 po kliknięciu start = out

Ankiety » Post #8875

Sat May 13, 2017 08:01 in Polish

13 May 2017 07:55 EDT 2m 17s CINT 170118 $0.37 Completed - o kibicowaniu drużynom piłkarskim i finale LM. Coś na czasie :D Forza Juventus!

Ankiety » Post #8870

Thu May 11, 2017 13:57 in Polish

horkos wrote:
MarksMann wrote: Cint w coopie z twitterem za 1.26 $

Co najśmieszniejsze: Screenshot by Lightshot

Czyli kobieta to nie człowiek ?
xD

Pozdrawiam przedstawicielki płci pięknej :)

Ja kiedyś miałem opcje do zaznaczenia - kim jestem:
- kobieta
- mężczyzna
- inne :lol:

Mi z routera Cinta znalazło tę ankietkę, ale nie ma twiettera...

Ankiety » Post #8862

Wed May 10, 2017 15:10 in Polish

Pollfish, za 0.27 - 1.30 min. W ankiecie zakończone, w weryfikacji nie zaliczyło. W historii screened out... Co za bzdura!
Speak Up - o samochodach, zarobione... na ostatnim pytaniu ups ankieta ble ble ble... brak płatności. Jak zaczęli tutaj kantować

Ankiety » Post #8845

Tue May 09, 2017 16:56 in Polish

Samplicio za 2.42 i out... coś chyba jakaś międzynarodowa ankietka :roll:

Ankiety » Post #8833

Mon May 08, 2017 17:03 in Polish

umbro8 wrote: 08 May 2017 16:25 EDT 11m 21s Samplicio.us 842602 $0.73 Completed
Real Eye Coca-Cola

ja natomiast podczas obrazków niechcący wcisnąłem X i out :(

Ankiety » Post #8805

Fri May 05, 2017 09:10 in Polish

Toluna - 0.76$ gry na konsole

Ankiety » Post #8719

Fri Apr 28, 2017 07:19 in Polish

YS x3 - x3 out - niedostępna - po co więc przychodzą zaproszenia?

Poleceni i zarabianie » Post #8

Fri Apr 28, 2017 01:32 in Polish

Zawadson wrote: Dostajecie dolara, jeśli zakupią sobie premium.

To i tak mizernie. Czyli trzeba wszystkich namawiać na konto premium :) 8-)

Poleceni i zarabianie » Post #6

Wed Apr 26, 2017 17:07 in Polish

Szaman89 wrote:
gepardcheester wrote: Hej, mianowicie mam pytanie co do poleconych. Wiadomo, że jeśli ktoś zarejestruje się z naszego linku mamy profit z tego. Dalej, jeśli ktoś z moich poleconych zgarnie jakiegoś człowieka, to czy ja mam z tego jakiś profit? Czytałem, że jest tu 8 stopniowa drabinka, ale nie mogę tego ogarnąć...

Nie jestem pewien ale za poleconych Twoich poleconych dostajesz prowizje jezeli oni zakupia sobie jakies reklamy na clicku albo premium. Ale z ich ankiet i reklam raczej nic nie dostajesz :P

To trochę lipton w takim razie, myślałem, że chociaż jakieś szczątkowe centy dostajemy...

Ankiety » Post #8708

Wed Apr 26, 2017 16:16 in Polish

horkos wrote: Rzucili dużo ankiet na OW.. teraz była sprzęt ogrodniczy za 0.85$

Zaliczone 8-)

Ankiety » Post #8705

Wed Apr 26, 2017 15:34 in Polish

Helren wrote: OW - 0.85$ - ankieta dla dziecka, coś o kanałach telewizyjnych

Zaliczona!

Poleceni i zarabianie » Post #3

Wed Apr 26, 2017 08:33 in Polish

kliknij1000 wrote: Właściwie tutaj jest wszystko opisane: Best Affiliate Programs | ClixSense

Tyle to i ja wiem...

Ankiety » Post #8698

Wed Apr 26, 2017 06:35 in Polish

Zatrudnienie - Router OW - 0.85$

Poleceni i zarabianie » Post #1

Wed Apr 26, 2017 06:27 in Polish

Hej, mianowicie mam pytanie co do poleconych. Wiadomo, że jeśli ktoś zarejestruje się z naszego linku mamy profit z tego. Dalej, jeśli ktoś z moich poleconych zgarnie jakiegoś człowieka, to czy ja mam z tego jakiś profit? Czytałem, że jest tu 8 stopniowa drabinka, ale nie mogę tego ogarnąć...
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 20, 2019 22:40:06 EST