Please wait...
HomeForumPosts by gepardcheester

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by gepardcheester

Ankiety » Post #7124

Mon Dec 12, 2016 05:35 in Polish

Mireya84 wrote: Czy udało się komuś ukończyć ankietę z kamerką internetową, która przyszła przed 11? Reklama nie chce się załadować, męczę się już z nią 20 minut :-/

Widzialem siebie w kam i dalej... no i sie kreci kolki i prosze czekac... szwankuja te reklamy

Ankiety » Post #7115

Sun Dec 11, 2016 18:41 in Polish

amalie_ wrote: Gdzie mogę zobaczyć swój quality score? ;o

Też mnie to ciekawi :)

Ankiety » Post #7110

Sun Dec 11, 2016 16:46 in Polish

rostov84 wrote: Obawiam się, że jak się doszukają, to odejmą kasę i po wypłacie… Nawet, jeśli zdążymy ją przelać na PP, to w przyszłości sobie odbiorą. :D

Proponuję ostudzić emocje :) poczekać na wypłatę, przecież pisze zakładce "pending",że pozostała tylko kwestia wypłaty od zleceniodawcy. Kwestia dzieci w tej ankiecie nie była tak istotna jak kwestia miejsc i wszystkiego co z tym związane. Toteż sądzę, że odpowiedz dotycząca miejsc byłaby taka sama, nie zważając czy ktoś ma jedno dziecko, czy dwa lub więcej.

Ankiety » Post #7107

Sun Dec 11, 2016 16:21 in Polish

rostov84 wrote: Niech mnie uświadomi ktoś, kto robił ankietę z Samplicio.us za 4$, czy tam faktycznie był przycisk do dodania kolejnego dziecka? Bo już coraz mniej jestem pewien, co widziałem.

był był :) ale nie ma co marudzić i się martwić na zapas :) czekajmy na wypłatę :)

Ankiety » Post #7088

Sun Dec 11, 2016 14:54 in Polish

rostov84 wrote: Chodzi mi o tę liczbę dzieci.
Myślę, że nie. Ankieta jest zamknięta. Chodzi tylko o kwestię przlewu gotówki.

Ankiety » Post #7083

Sun Dec 11, 2016 14:42 in Polish

Chciałem się pochwalić a tu proszę :D wszyscy wbili po 4$ mi zaś ta za 2.5$ się pojawiła i out... wyklepaliście już wszystkie ankiety :P Mi się wydaje, że ankieta jest zaliczona i tyle. Nie ma już możliwości anulowania płatności :)

Ankiety » Post #7075

Sun Dec 11, 2016 09:14 in Polish

Ja zrobilem tez kilka ankiet z Offer i nic. Wysłałem potwierdzenie - odpowiedz - dziekujemy, niektóre oferty potrzebują wiecej czasu. Bądź cierpliwy....

OFFERS » Post #52

Sun Dec 11, 2016 07:44 in Polish

sladar68 wrote: Przeważnie trzeba wysłać ticket do supportu, aby otrzymać rewards. Dołączyć screnny z zainstalowania aplikacji, screen e'maila. :ugeek:
Właśnie, człowiek się uczy wszystkiego. W offers jak coś się zrobi, trzeba robić screen do wszystkiego. Bo nawet jeśli coś wykonasz, to możesz nie otrzymać monet. Wszystko trzeba dokumentować, tak ja mówi przedmówca, w wiekszości trzeba słać tickety do supportu...

OFFERS » Post #50

Sun Dec 11, 2016 02:22 in Polish

Jaki bubel z tymi ofertami... Wczoraj w SuperRewards zrobiłem ofertę z SurveySampling, a nawet 4 sztuki. Szły jedna za drugą. Każda zaliczona, a dziś... stan konta bez zmian. Ściema i tyle. Podobnie ze ściąganiem apek na telefon. Ścigasz, używasz i... nic. Brak clixcents.

Ankiety » Post #7066

Sat Dec 10, 2016 13:00 in Polish

Czesiek wrote: Cint $ 4.03 firmy energetyczne...5 min.. krótko i na temat.

To lubie...

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Jedną ankietą tyle co w miesiąc można naklepać.

Ankiety » Post #7057

Sat Dec 10, 2016 11:31 in Polish

emgor96 wrote: Samplicio.us #565692 1.45$ o sytuacji finansowej zaliczona :D

z zaproszenia?

Ankiety » Post #7053

Fri Dec 09, 2016 19:02 in Polish

Co do ankiet z kamerką odpowiedź - I'm sorry but we are not able to pay you for this survey as they have not paid us, at least not right now. When completing one of these surveys you are supposed to be redirected back to our 'congratulations' page -- this is the page that triggers the automatic payment.

It could be that this survey is not correctly setup or some other glitch happened, so we have reported it for fixing. Now we can only hope that they will pay you for this survey at reconciliation time. That may take several days to a few weeks and there is no guarantee however that they will credit you.

If they do decide to credit you for this survey you will be paid automatically. You don't need to ask us to look into this again.

For our records, and to better track these problems, whenever this happens please provide proof by uploading a screenshot of the final page (even if it's an error or blank page). On this screenshot the full address of the page and your computer time must be visible.

Thank you.

Ot i masz.

Ankiety » Post #7033

Fri Dec 09, 2016 13:21 in Polish

leszek15 wrote: z kamerką działają na mozilli

Mi poprzednio i na chrome działało, kilka takich zrobiłem spokojnie, a teraz jak większości ludzi wywaliło :thumbdown:

Ankiety » Post #7027

Fri Dec 09, 2016 12:49 in Polish

Chrome, poprzednio działało. Próbowałem w IE, Chrome i Firefox i wszystkie out.

Ankiety » Post #7024

Fri Dec 09, 2016 12:40 in Polish

no.. farciarz! łatwa i przyjemna kasa, dla większości nie weszła...
Jeszcze była z YS z zaproszenia... tak więc klikam zadowolony i aut :roll:

Ankiety » Post #7022

Fri Dec 09, 2016 12:31 in Polish

LuCASHLuk wrote:
gepardcheester wrote: Miałem jakąś z kamerką i przeglądarka chrome dała ciała... Nie mogłem uruchomić kamery

U mnie to samo, dwie ankiety z kamerą i nagle chrome wywala błąd kamerki. Przy wcześniejszych ankietach z kamerą nie było takiego problemu.

Wszystkie z kamerą wywaliło!! Poprzednio działało wszystko, nic nie zmieniałem w ustawieniach... Kliknąłem w ankiecie "pozwól na uzycie kamery" i... error.

Ankiety » Post #7015

Fri Dec 09, 2016 12:03 in Polish

Miałem jakąś z kamerką i przeglądarka chrome dała ciała... Nie mogłem uruchomić kamery

Ankiety » Post #7013

Fri Dec 09, 2016 11:42 in Polish

Teraz miałem ankietę o wszystkim, od wódek, przez linie lotnicze, kluby piłkarskie, NBA, NFL z OW - za 0.85$ wyklikane

Ankiety » Post #7011

Fri Dec 09, 2016 11:15 in Polish

Miałem jakąś ankietkę z zaproszenia za 0.80$ z zaproszenia, 2 minutowa, kliknąłem w nią i... sorry :)

Ankiety » Post #7008

Fri Dec 09, 2016 06:56 in Polish

patriot1000 wrote:
rostov84 wrote: To chyba to zaproszenie. Nie wiem, dlaczego mnie wyskoczyła biała strona.
Przed chwilą też miałem zaproszenie z Samplicious za 1.45$, wpisałem wiek i… nie zakwalifikowałem się. :evil:
Czasem się zastanawiam, na podstawie czego wysyłane są te zaproszenia i po co wypełnia się profil ankietowy, skoro do tylu ankiet się nie kwalifikujemy.
Ktoś się nie kwalifikuje, żeby zakwalifikować mógł się kto inny . Ja np. wbiłam do tej za 1,4 i hajs mi się zgadza : ) . Trzeba czesać i tyle : )

Tak, czesać... tylko jak już pytają o wiek = out, zarobki = out. Cokolwiek = out. ;)
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 23, 2019 11:24:29 EST