Please wait...
HomeForumPosts by gepardcheester

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Posts by gepardcheester

Ankiety » Post #13375

Wed Oct 02, 2019 11:20 in Polish

Jaka bzdura po tej zmianie. Kiedyś się śmialiśmy z "We're sorry" ale teraz to nie wiadomo czy ankietę zalicza czy nie. Zrobiłem dwie i na stronie pisze dziękujemy za udział i tyle. Zaś w historii "started". Kiedyś przenosiło na stronę i pisało Congratulations i wiadomo było, że ankieta zrobiona i zaliczona. Teraz takie robienie nas w balona.

Duza Zmiana » Post #204

Sat Aug 17, 2019 01:35 in Polish

Ziomal560 wrote: Wywala mi komunikat: An error occurred You must have a valid PayPal account to redeem a PayPal card. Please check your email, first and last name
Ale mam on nazwisko imię się zgadza i email także... nie kumam

Musisz mieć podłączone konto bankowe - paypal przeleje Ci dwie małe kwoty na konto bankowe. Później wpisujesz jakie to kwoty. Konto zweryfikowane. Voila! Robisz transfer kasy z ysense. Mój znajomy miał taki sam problem. Tak zrobił i kasa poszła. Kiedyś nie trzeba było mieć podłączonego konta bankowego żeby wypłacić na paypal.

Duza Zmiana » Post #177

Wed Aug 14, 2019 02:00 in Polish

doe_rae_me wrote:
valerie wrote:
Diszeeyos wrote: Kiedy będą wreszcie inne metody płatności? Np. payooner, skrill ,tango card? :)

No one knows an exact date for sure. But they did say they will implement them.

Na pewno nikt nie zna dokładnej daty. Ale powiedzieli, że je wdrożą.

To niech wdrażają. Wypłacam swoje marne 50$ i uciekam z tego serwisu. Nic tu po mnie.

See you! Adios!

Duza Zmiana » Post #172

Tue Aug 13, 2019 11:31 in Polish

MagdaESzER wrote:
Maciasek7 wrote: Witam,
Problemem, jaki pojawiała się u mnie jest informacja "An error occurred You must have a valid PayPal account to redeem a PayPal card. Please check your email, first and last name." Nie mam polskich znaków w imieniu, ani nazwisku. Na gmailu, ysens'ie oraz Paypalu informacje są zgodne. Nie wiem co zrobić, aby wypłacić pieniądze na paypal. Jakieś propozycję?
Pozdrawiam.

może głupio zabrzmi, ale PP konto połączone masz z rachunkiem bankowym?

Czy teraz musi być podpięte konto bankowe? Kiedyś można było wypłacić bez podpiętego konta. Czy mogę dodać tam konto w zwykłym wioskowym banku nie korporacyjnym?

ysense » Post #33

Mon Aug 05, 2019 11:11 in Polish

Nusbajser wrote: "Daily Survey Routers" cały czas ładuje się pasek i nic nie wczytuje? Ogółem od zmiany nie miałem ani jednej ankiety :(

mam identycznie... tylko kreci pasek i nic

ysense » Post #18

Fri Aug 02, 2019 04:46 in Polish

Grubaszycha wrote: Ja wczoraj wypłaciłem przez PayPala 50$ i poszło bez problemu. Dodatek już mi chodzi, miałem problem z forum ale widzę już działa ;] dajcie im trochę czasu zrobią wszystko.

Czyli to normalna wyplata? Jaki dali kurs i czy są jakieś prowizje?

Wypłaty » Post #1468

Thu Aug 01, 2019 13:15 in Polish

jak mam teraz zlecic wyplate po tych nowosciach? jest ponownie paypal

Wypłaty » Post #1467

Mon Jul 29, 2019 07:28 in Polish

No i u mnie przychodzi czas na wypłatę, ale widzę, że dolar drożeje i chyba poczekam :)

Ankiety » Post #11688

Tue Jun 26, 2018 13:29 in Polish

Ankieta z Cinta z routera oliniach lotniczych. 99% - ostatnie pytanie o pochodzeniu rodziny - screen out.

Wypłaty » Post #1373

Wed May 02, 2018 14:20 in Polish

Ja mam problem jak wypłacić.... Payonner coś mi tam świrował i rzuciłem to, wybrałem Payze. Skrill pozostaje... piszecie o jakiś kartach, a czy to musi być?

Payza » Post #27

Wed May 02, 2018 08:36 in Polish

Ja mam problem jak wypłacić.... Payonner coś mi tam świrował i rzuciłem to, wybrałem Payze. Skrill pozostaje... piszecie o jakiś kartach, a czy to musi być?

Ankiety » Post #11335

Wed Apr 18, 2018 08:42 in Polish

katarzynak1983 wrote:
Przemek1978 wrote: na routerze (czy jak to się tam wabi) CINT od kilku dni mam dostępną ankietę która prosi mnie o wiek dzieci. Po kliknięciu w odpowiedzi pokazuje że się zakwalifikowałem i że ankietka zajmie około 12 minut. Gdy wchodzę w nią to zaraz mnie wywala. Różnych kombinacji próbowałem żeby się tego pozbyć bo widzę że chyba im się coś zawiesiło. Klikałem nawet w to że nie chcę brać udziału w tej ankiecie i nic nie pomogło. Też tak macie?

tak, mnie też zakwalifikowało do ankiety, po czym pojawił się raz komunikat że ankieta ma problemy techniczne a potem to już zawsze mnie wywalało, teraz jeszcze pytają o kod pocztowy, mogliby to naprawić

Od tygodnia mam tak samo z CINTem

Ankiety » Post #11326

Mon Apr 16, 2018 16:50 in Polish

horkos wrote: No żesz ku..a nie dość, że kiepski dzień.. to jeszcze rąbnęli 1.6$ za ankietę z 3 marca..
Pamiętam - to długa ankieta o alkoholach - była też za 0.80$ w YS... nieraz lepiej robić tam - Samplico szczególnie te droższe - to dziady zabierają często. W YS nie ma cofnięć.

Czyli więcej osób ogolili, nie tylko mnie :(

Ankiety » Post #11321

Mon Apr 16, 2018 13:31 in Polish

3 Marca ankieta Samplicio za 1.6$ zabrane....

Ankiety » Post #11216

Mon Mar 26, 2018 13:48 in Polish

YS o zmianach klimatycznych po angielsku - 3.33$

Wypłaty » Post #1316

Sun Mar 25, 2018 18:16 in Polish

Payza zniknęła z wypłaty z cs? Mam tylko 3 operatorów płatniczych...

Ankiety » Post #11207

Sat Mar 24, 2018 14:13 in Polish

picia wrote: Kolejna ankieta z OW gdzie po ukończeniu zamiast przekierowania na stronę clixsense pokazuje się komunikat że ankieta jest już zamknięta.Normanie masakra.

U mnie dość często jest "screen out" po ostatnim pytaniu...

Wypłaty » Post #1300

Thu Mar 22, 2018 17:37 in Polish

Może, ktoś dać znać co to za problemy z Payza były? Bo ja nie jestem na bieżąco...

Ankiety » Post #11025

Fri Mar 02, 2018 09:44 in Polish

megi140 wrote: Wszystkie stawki w routerach poobniżane ~!!! nieźle się dzieje ... kto za takie grosze będzie im klikał hhahaha

Niedługo będziemy dopłacać do wypełnionych ankiet, albo będą nam potrącać od tego co mamy na koncie ;)

Ankiety » Post #10327

Thu Nov 30, 2017 05:54 in Polish

basiulka1812 wrote: Cint 1,50$ kaszki z zaproszenia :)

Zrobione także :)
From: Go
Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 15, 2019 21:00:52 EST