Please wait...
HomeForumInternationalPolishPoleceni - jaki czas na wpłynięcie zarobków?
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Poleceni - jaki czas na wpłynięcie zarobków?

Post Reply

#1 by dzejson773 » Fri Apr 02, 2021 07:46

Witam, mam pytanie odnośnie zarobków z poleconych.

Mianowicie chodzi mi o to, po jakim czasie od wykonania zadania (gry z zakładki offers) przez poleconego powinienem mieć prowizję na swoim koncie ySense?

Polecony wczoraj (29.03) wykonał zadanie, dostał środki na swoje konto ysense (potwierdzone zdjęciem z jego konta). Minęła jedna doba (dziś jest 30.03), a wciąż nie mam naliczonych zarobków. W zakładce "affiliates" na moim koncie przy jego nazwie widnieje również, że ilość zarobionych przez niego dolarów wynosi 0.00$.

Dodam, że dni podaje według czasu na stronie ysense.

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź :)
dzejson773
Posts1
Member Since12 Mar 2021
Last Visit1 Apr 2021
Likes Given0
Likes Received0

#2 by adi5900 » Mon Apr 05, 2021 00:00

Myślę że mogło ci doliczyć ale nie uwzględnić tego w zakładce affilates, miałem podobnie doliczyło mi 2$ bonusu za znajomego i nie pisało tego w afiilates. Nawet nie zauważyłem że mi doliczyło , napisałem do supportu i wyjaśnili sprawę, możesz też spróbować stworzyć ticket.
adi5900
Posts1
Member Since20 Dec 2020
Last Visit3 Apr 2021
Likes Given0
Likes Received0
Return to 'Polish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 20, 2021 12:11:15 EST