Please wait...
HomeForumInternationalTurkishSKRİİL ÖDEME YAPMIYOR...DESTEK CEVAPLARI VERMİYOR.
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
SKRİİL ÖDEME YAPMIYOR...DESTEK CEVAPLARI VERMİYOR.

Post Reply

#21 by SERHATGEZAY » Mon Feb 22, 2021 05:56

Ödemem Banka hesabıma geldi..Diğer arkadaşlarınkide gelecektir...
SERHATGEZAY
Posts48
Member Since17 Dec 2012
Last VisitToday
Likes Given2
Likes Received14/11

#22 by fatma15 » Tue Feb 23, 2021 00:50

SERHATGEZAY wrote: Ödemem Banka hesabıma geldi..Diğer arkadaşlarınkide gelecektir...

ne zaman çekim emri girmiştin hala umudum var geleceğine :D
fatma15
Posts17
Member Since29 Mar 2020
Last VisitToday
Likes Given0
Likes Received0

#23 by SERHATGEZAY » Wed Feb 24, 2021 01:38

Arkadaşlar: bu başlıkta konu açtıktan sonra bir site adresi vermiştim, burası İngiltere nin resmi ombudsman sıtesi.. buraya şikayetimi yazdın 15 gün içinde bana dönüş yaptılar, en geç 6 marta kadar Skrillin ödemeleri yapacağını ilettiler. Hemen ertesi gün skrill banka hesap ekstremi istedi.. bende gönderdim, 2 gün sonra parayı gönderdiklerine dair mail geldi, ertesi günde para banka hesabımdaydı.
İşin ilginç yanını yazayım: Bu resmi ingiliz obdusman sitesini paylaştım kimse biliyorum okumamıştır dahi..sadece hiddet dolu boş anlatımlar yaparak sinirli olduklarını paylaştılar...Herneyse önemli olan sorun çözmek, paranız mutlaka gelecektir, fakat benim bu yolumu izlerseniz çabuk gelir kanaatindeyim..Hoşça kalın...
Last edited by SERHATGEZAY » Wed Feb 24, 2021 01:41 » edited 1 time in total
SERHATGEZAY
Posts48
Member Since17 Dec 2012
Last VisitToday
Likes Given2
Likes Received14/11

#24 by POZITROM » Wed Feb 24, 2021 10:52

SKRİLL'in en tepesindeki CEO'ya yazdım, iki günde para hesaba geldi:-))
İzzet ve Meral otomatik yanıt help destek ekibiydi.
POZITROM
Posts43
Member Since16 Feb 2016
Last VisitYesterday
Likes Given2
Likes Received12/9

#25 by SERHATGEZAY » Thu Feb 25, 2021 00:03

Tebrik ederim sizi..Güle güle harcayın...
SERHATGEZAY
Posts48
Member Since17 Dec 2012
Last VisitToday
Likes Given2
Likes Received14/11

#26 by POZITROM » Thu Feb 25, 2021 09:22

Çok teşekkür ederim, Darısı parasını alamayan arkadaşlara..
POZITROM
Posts43
Member Since16 Feb 2016
Last VisitYesterday
Likes Given2
Likes Received12/9

#27 by fatma15 » Fri Feb 26, 2021 08:16

SERHATGEZAY wrote: Arkadaşlar: bu başlıkta konu açtıktan sonra bir site adresi vermiştim, burası İngiltere nin resmi ombudsman sıtesi.. buraya şikayetimi yazdın 15 gün içinde bana dönüş yaptılar, en geç 6 marta kadar Skrillin ödemeleri yapacağını ilettiler. Hemen ertesi gün skrill banka hesap ekstremi istedi.. bende gönderdim, 2 gün sonra parayı gönderdiklerine dair mail geldi, ertesi günde para banka hesabımdaydı.
İşin ilginç yanını yazayım: Bu resmi ingiliz obdusman sitesini paylaştım kimse biliyorum okumamıştır dahi..sadece hiddet dolu boş anlatımlar yaparak sinirli olduklarını paylaştılar...Herneyse önemli olan sorun çözmek, paranız mutlaka gelecektir, fakat benim bu yolumu izlerseniz çabuk gelir kanaatindeyim..Hoşça kalın...

ben hiçbir yere başvurmadım dün benden de istediler ekstreyi yarın gelir heralde
fatma15
Posts17
Member Since29 Mar 2020
Last VisitToday
Likes Given0
Likes Received0
Post Reply
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Mar 7, 2021 20:32:21 EST