Please wait...
HomeForumInternationalPolishProblem z rejestracją.
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Problem z rejestracją.

Post Reply

#1 by Sajmonekkk » Wed Jan 06, 2021 04:20

Witam, zaprosiłem znajomego do ySense i nie może się zarejestrować, pisze mu że ma już konto na ysense co jest niezgodne z prawdą, próbował też wpisac losowy e-mail i hasło i pisze mu to samo. Ma ktoś jakieś pomysły co może zrobić żeby mógł się zarejestrować? Pozdrawiam.
Sajmonekkk
Posts2
Member Since19 Dec 2020
Last Visit29 Jan 2021
Likes Given0
Likes Received0

#2 by paulinaxq » Thu Jan 07, 2021 07:26

Też miałam taki problem i musiałam pisać do supportu. Jeśli znajomy używa adblocka to lepiej żeby go wyłączył może wtedy będzie działać,przynajmniej ja tak miałam i potem już normalnie mogłam się zarejestrować,a jeśli nadal będzie tak samo to chyba musi do nich napisać.
paulinaxq
Posts1
Member Since28 Dec 2020
Last Visit12 Jan 2021
Likes Given0
Likes Received0

#3 by Tomy26 » Thu Jan 07, 2021 07:27

Sajmonekkk wrote: Witam, zaprosiłem znajomego do ySense i nie może się zarejestrować, pisze mu że ma już konto na ysense co jest niezgodne z prawdą, próbował też wpisac losowy e-mail i hasło i pisze mu to samo. Ma ktoś jakieś pomysły co może zrobić żeby mógł się zarejestrować? Pozdrawiam.

Moze byc ten sam ades ip albo ktos uzywa tego samego email najlepiej napisz do support oni pomoga opisz dokladnie co sie dzieje

https://help.ysense.com/hc/en-us/requests/new
Tomy26
Posts2,015
Member Since1 Nov 2011
Last Visit1 Mar 2021
Likes Given882
Likes Received596/356
Return to 'Polish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Mar 3, 2021 15:33:25 EST