Please wait...
HomeForumInternationalPolishwypłata amazon
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
wypłata amazon

Locked

#1 by Pawradpl51 » Thu Nov 05, 2020 13:12

Mam pytaniem, miałem na koncie 15USD, wypłaciłem sobie 2x amazon DE 5USD i kolejnego dnia kolejne 5USD bo nie da się tego zrobić w 1 dzień. Dostałem 1 dnia że wypłaciłem 2x i mam czekać na kod. Po 2 dniach przyszedł 1 kod, i kolejnego dnia znowu 1 kod z tej wypłaty dnia kolejnego. Nie mam jednak cały czas maila z wypłatą tego 2 bonu z 1 dnia. Znalazłem historię i mam że powinienem dostać 3x bon Amazon po 5 E jednak dostałem tylko 2 maile z linkiem. Da się to jakoś sprawdzić, albo gdzieś znaleźć tego linka na stronie ySense?
Pawradpl51
Posts1
Member Since25 Oct 2020
Last Visit5 Nov 2020
Likes Given0
Likes Received0

#2 by valerie » Thu Nov 05, 2020 13:13

You will need to submit a support ticket to ySense. Members do not have access to your account. If it hasn't been ten days, I suggest you wait about submitting a support ticket until it has.

Konieczne będzie przesłanie zgłoszenia do pomocy technicznej do ySense. Członkowie nie mają dostępu do Twojego konta. Jeśli nie minęło dziesięć dni, sugeruję, abyś poczekał z przesłaniem zgłoszenia do pomocy technicznej, aż to nastąpi.
valerie
Posts20,852
Member Since27 Feb 2007
Last VisitToday
Likes Given5,096
Likes Received18,917/7,794
Return to 'Polish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Mar 3, 2021 16:02:17 EST