Please wait...
HomeForumInternationalPolishDwustopniowa weryfikacja i problem z wypłatą
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Dwustopniowa weryfikacja i problem z wypłatą

Locked

#1 by MartiirSa » Thu Oct 29, 2020 07:32

Dzień dobry.

Mam problem z wypłatą na paypal zarobionych pieniędzy. Wyświetla mi się okienko do dwustopniowej weryfikacji, gdzie w pierwszym etapie muszę podać hasło, a w drugim swój numer telefonu. I tu pojawia się problem. Wyświetla mi informację, że nie można wysłać wiadomości sms i użytkownik przekroczył ilość prób weryfikacji, gdzie mój nr jest okej, a i też na pewno nie przekroczyłam tych prób, bo jak skoro podaję ten sam numer, a jest błąd?

Napisałam do supportu i dostałam wiadomość, że zresetowali mi próby i mogę znów spróbować weryfikacji, ale ciągle jest to samo. Nie mogę przejść dalej, wypłacić pieniędzy przez ten sam błąd.

Na to dostałam odpowiedź, bym wysłała im (supportowi) zdjęcie swojego dowodu osobistego :o :shock: co wydaje mi się conajmniej podejrzane, by udostępniać przez maila tak wrażliwe dane i to nie do końca wiadomo komu. Szok.

Nim napiszę do nich kolejnego maila, zwracam się na forum - czy ktokolwiek miał ten sam problem z weryfikacją? I tez musieliście wysyłać fotkę dowodu? Jest to bezpieczne w ogóle? Da się to jakoś obejść i w inny sposób zweryfikować konto by dokonać wypłaty?

Chcę swoje uzbierane pieniądze, ale sorry, za kilkadziesiąt $ nie udostępnię tak prywatnych danych osobowych!
MartiirSa
Posts2
Member Since3 Oct 2020
Last Visit21 Nov 2020
Likes Given0
Likes Received0

#2 by MartiirSa » Thu Nov 05, 2020 06:56

Update: napisałam jeszcze raz do supportu i poprosiłam o ręczną weryfikację, bez udostępniania im dowodu i przychylnie odnieśli się do tej prośby. Problem znikł, znowu wszystko działa.

To tak dodaję na przyszłość, jeśli ktokolwiek miałby podobny problem.
MartiirSa
Posts2
Member Since3 Oct 2020
Last Visit21 Nov 2020
Likes Given0
Likes Received0

#3 by valerie » Thu Nov 05, 2020 06:57

Congrats!
valerie
Posts20,862
Member Since27 Feb 2007
Last VisitToday
Likes Given5,099
Likes Received18,926/7,801

#4 by Dzidek23 » Thu Dec 03, 2020 12:25

Mam podobny problem odkąd wprowadzono dwustopniową weryfikację, po wpisaniu nr. tel. pojawia się komunikat "There was a problem sending your verification code. Please contact member services for assistance and reference error 1--9999." W tym roku miałem kilkanaście wypłat na paypal i nigdy nie było problemu, do dziś..
Dzidek23
Posts6
Member Since10 Jan 2018
Last Visit29 Jan 2021
Likes Given0
Likes Received0

#5 by kontrowersja77 » Thu Dec 03, 2020 16:05

Mam to samo. Błąd 0--9999. Narazie suport milczy.
kontrowersja77
Posts1
Member Since19 Jan 2020
Last Visit3 Dec 2020
Likes Given0
Likes Received0

#6 by Dzidek23 » Thu Dec 03, 2020 20:52

Mnie właśnie odpisali że wstrzymali dwustopniową weryfikację..
Dzidek23
Posts6
Member Since10 Jan 2018
Last Visit29 Jan 2021
Likes Given0
Likes Received0
Return to 'Polish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Mar 7, 2021 17:22:49 EST