Please wait...
HomeForumInternationalPolishFAQ - Polish?
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
FAQ - Polish?

Locked

#1 by valerie » Thu Oct 01, 2020 14:34

Wypełniłem ankietę, ale nie otrzymałem odszkodowania. Co mogę zrobić?

Może się zdarzyć, że pomyślnie wypełniłeś ankietę i nigdy nie otrzymałeś kredytu. Oto kilka przypomnień i wskazówek.

Nie każda ankieta zakończy się zakończeniem, ponieważ wiele ankiet dotyczy określonej grupy użytkowników (np. 25-letnich mężczyzn, którzy podróżowali do Las Vegas w zeszłym roku). W takich przypadkach nie możemy podać pełnej kwoty. Zweryfikuj wiadomości, które otrzymałeś po wypełnieniu ankiety, aby upewnić się, że było to rzeczywiście zakończenie, a nie dyskwalifikacja.
Niektóre ankiety mogą zostać zaksięgowane na Twoim koncie z opóźnieniem. W takich przypadkach zostaniesz o tym poinformowany podczas rozpoczynania ankiety. (Np .: „Ankieta, którą masz zamiar wypełnić, nie zostanie przelana natychmiast i może potrwać do 7 dni roboczych”).

Jeśli skontaktujesz się z naszym działem obsługi klienta w sprawie braku wynagrodzenia za wypełnioną ankietę, pamiętaj o podaniu następujących informacji, abyśmy mogli odpowiednio zbadać:

1. Dostawca ankiety
2. ID ankiety
3. Kwota kredytu za ankietę
4. URL ankiety
5. Zrzut ekranu zakończenia

Podając nam te informacje z góry w zgłoszeniu, będziemy w stanie zaoferować szybsze rozwiązanie. Sugerujemy zapisanie identyfikatora ankiety przed kliknięciem ankiety w celu odniesienia, jeśli wystąpi problem.
valerie
Posts20,862
Member Since27 Feb 2007
Last VisitToday
Likes Given5,099
Likes Received18,926/7,801
Return to 'Polish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Mar 7, 2021 17:09:07 EST