Please wait...
HomeForumInternationalPolishBrak jakichkolwiek zadan, ankiet
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Brak jakichkolwiek zadan, ankiet

Locked

#1 by lvlarzka » Sun Sep 06, 2020 14:27

Witam, konto mam od dwoch lat, wypelniałam ankiety,zadania, zarabiałam
jakis czas temu wyjechałam za granicę z laptopem, od tego czasu po powrocie do polski zero ankiet, zadan
Dobre 2-3 miesiace. co moge z tym zrobic
lvlarzka
Posts1
Member Since10 Sep 2018
Last Visit9 Sep 2020
Likes Given0
Likes Received0

#2 by utabet436 » Mon Sep 07, 2020 07:35

Nic. Ten portal upadł w zeszłym roku i jakieś 90% użytkowników nie zarabia.
utabet436
Posts43
Member Since18 Dec 2018
Last Visit7 Jan 2021
Likes Given0
Likes Received8/7

#3 by Nejmless1990 » Mon Sep 07, 2020 12:38

Ja w sumie zaczęłam się interesować tematem ankiet niecały tydzień temu i jedynie udało mi się zarobić nieco ponad 3 dolary. Nie wiem czy jest sens się dalej w to bawić. Ankiet miałam tutaj może z 4 przez ten cały czas :/
Nejmless1990
Posts2
Member Since2 Sep 2020
Last Visit1 Oct 2020
Likes Given0
Likes Received0

#4 by kliknij1000 » Tue Sep 08, 2020 10:55

Nejmless1990 wrote: Ja w sumie zaczęłam się interesować tematem ankiet niecały tydzień temu i jedynie udało mi się zarobić nieco ponad 3 dolary. Nie wiem czy jest sens się dalej w to bawić. Ankiet miałam tutaj może z 4 przez ten cały czas :/

3 $ na tydzień to daje Ci 12 $ na miesiąc.
Więc minimum wypłaty na PayPal możesz uzbierać w takim przypadku w miesiąc.
W innych panelach ankietowych nie zarobisz dużo więcej.
Taka jest specyfika zarabiania na ankietach.
10 $ - 30 $ na miesiąc, to realne możliwości tego panelu, jeśli zarabiasz bez polecania i bez tasków.
Oczywiście zdarzy się, że komuś uda się zarobić więcej lub mniej, ale średnio tak to właśnie wygląda.
Na przykład w sierpniu ukończyłem w ySense 27 ankiet — na kwotę 19,28 $.
Więc jest to bardziej zabawa niż zarabianie i tak należy traktować zarabianie na ankietach.
Jeśli masz dużo wolnego czasu, to zawsze lepsze jest takie zarabianie niż marnowanie czasu na Facebooka czy oglądanie TV.

Moim zdaniem warto zarabiać w ySense, ponieważ wypada lepiej niż większość polskich paneli ankietowych.

Moje ukończone ankiety w sierpniu:

Last edited by kliknij1000 » Tue Sep 08, 2020 11:05 » edited 2 times in total
kliknij1000
Posts278
Member Since3 Oct 2011
Last VisitToday
Likes Given166
Likes Received101/81

#5 by kliknij1000 » Tue Sep 08, 2020 11:29

lvlarzka wrote: Witam, konto mam od dwoch lat, wypelniałam ankiety,zadania, zarabiałam
jakis czas temu wyjechałam za granicę z laptopem, od tego czasu po powrocie do polski zero ankiet, zadan
Dobre 2-3 miesiace. co moge z tym zrobic

Napisz do działu obsługi i zapytaj, co jest grane.
Kiedyś było tak, że jeśli chciałeś zmienić kraj zamieszkania, to trzeba było poinformować obsługę panelu.
Nie wiem, jak jest teraz, ale najlepiej napisać i się zapytać.
kliknij1000
Posts278
Member Since3 Oct 2011
Last VisitToday
Likes Given166
Likes Received101/81

#6 by elkas » Fri Sep 25, 2020 11:47

Witam.
Na YSense mam konto od 14 lipca.Na ankietach zarobiłam ok 20 dolarów. Jednak nie dostaje żadnych zadań.Nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Otrzymuje tylko komunikat ,że :

Niestety, obecnie nie ma dostępnych żadnych prac dla tego zadania, ale może być wkrótce! Proszę sprawdź jeszcze raz za kilka minut.

Nie wim co mam o tym myśleć.Może ktoś z Was ma podobny problem?
elkas
Posts12
Member Since14 Jul 2020
Last Visit5 Feb 2021
Likes Given0
Likes Received1/1

#7 by kliknij1000 » Fri Sep 25, 2020 14:47

elkas wrote: Witam.
Na YSense mam konto od 14 lipca.Na ankietach zarobiłam ok 20 dolarów. Jednak nie dostaje żadnych zadań.Nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Otrzymuje tylko komunikat ,że :

Niestety, obecnie nie ma dostępnych żadnych prac dla tego zadania, ale może być wkrótce! Proszę sprawdź jeszcze raz za kilka minut.

Prawda jest taka, że nowe osoby (level 0) początkowo otrzymują bardzo mało tasków (prawie wcale).

Po wejściu na wyższe poziomy jest już ich więcej. Chociaż nie wszystkie taski warte są uwagi. Wiele z nich jest bardzo pracochłonnych.

Jedyna droga, aby wejść na wyższy poziom w taskach, to codziennie zaglądać do zakładki z taskami i sprawdzać, czy nie ma dostępnych nowych zadań.

Awans na wyższy poziom otrzymasz za dokładność i liczbę wykonanych tasków. Każdy kolejny poziom to wyższe stawki i więcej tasków.
Last edited by kliknij1000 » Fri Sep 25, 2020 15:01 » edited 8 times in total
kliknij1000
Posts278
Member Since3 Oct 2011
Last VisitToday
Likes Given166
Likes Received101/81

#8 by elkas » Sat Sep 26, 2020 12:16

kliknij1000 wrote:

Prawda jest taka, że nowe osoby (level 0) początkowo otrzymują bardzo mało tasków (prawie wcale).

Po wejściu na wyższe poziomy jest już ich więcej. Chociaż nie wszystkie taski warte są uwagi. Wiele z nich jest bardzo pracochłonnych.

Jedyna droga, aby wejść na wyższy poziom w taskach, to codziennie zaglądać do zakładki z taskami i sprawdzać, czy nie ma dostępnych nowych zadań.

Awans na wyższy poziom otrzymasz za dokładność i liczbę wykonanych tasków. Każdy kolejny poziom to wyższe stawki i więcej tasków.

Sprawdzam kilka razy dziennie i nic.Co więcej moge zrobić?
elkas
Posts12
Member Since14 Jul 2020
Last Visit5 Feb 2021
Likes Given0
Likes Received1/1

#9 by kliknij1000 » Sat Sep 26, 2020 14:51

elkas wrote:
kliknij1000 wrote:

Sprawdzam kilka razy dziennie i nic.Co więcej moge zrobić?

Moim zdaniem nic więcej nie da się zrobić. Po prostu trzeba uzbroić się w cierpliwość i zaglądać / polować na taski dla użytkowników z poziomem 0.
Gdy w końcu pojawi się task, to dosyć szybko można wbić się na wyższy poziom, ponieważ każde zadanie (task) można powtórzyć wiele razy.

Tutaj jest też podobny temat o taskach dla nowych użytkowników (wiele osób ma ten sam problem): ySense Forum

PS. Możesz też napisać do działu obsługi Appen i zapytać, czy z Twoim kontem jest wszystko ok.
Ale raczej powodem jest brak (bardzo mała ilość) tasków dla nowych użytkowników z poziomem 0.
A gdy już pojawiają się takie taski, to szybko są rozchwytywane, na zasadzie - kto pierwszy, ten lepszy.
Last edited by kliknij1000 » Sat Sep 26, 2020 15:27 » edited 6 times in total
kliknij1000
Posts278
Member Since3 Oct 2011
Last VisitToday
Likes Given166
Likes Received101/81

#10 by mikosky » Sat Sep 26, 2020 15:57

Prawda jest taka, żę tam nie ma nic na żadnym poziomie.Nie ma się na razie po co pchać.
mikosky
Posts18
Member Since24 Feb 2017
Last VisitToday
Likes Given8
Likes Received6/4

#11 by elkas » Sun Sep 27, 2020 03:47

Dziękuje wszystkim za porady. Wynika z tego,że muszę uzbroić sie w cierpliwośc i może coś wpadnie :) :)
elkas
Posts12
Member Since14 Jul 2020
Last Visit5 Feb 2021
Likes Given0
Likes Received1/1
Return to 'Polish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Mar 3, 2021 16:56:35 EST