Please wait...
HomeForumInternationalTurkishAlternatif para kazanma yöntemleri
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Alternatif para kazanma yöntemleri

Post Reply

#1 by gisil » Thu Jul 30, 2020 07:45

internette anketler dışında para kazandığınız bir yöntem var mı?

malum başka site adı vermek yasak ama hepimizin yararına olan şeyleri konuşup tartışabiliriz diye düşünüyorum.
gisil
Posts603
Member Since3 Jul 2019
Last VisitToday
Likes Given269
Likes Received488/304

#2 by sevayd6 » Thu Jul 30, 2020 08:11

gisil wrote: internette anketler dışında para kazandığınız bir yöntem var mı?

malum başka site adı vermek yasak ama hepimizin yararına olan şeyleri konuşup tartışabiliriz diye düşünüyorum.

Merhaba gisil, ben de size bir şey sormak istiyorum burası dışında adı neo ile başlayan siteyi kullanıyor musunuz? Eğer kullanıyorsanız önerir misiniz?
sevayd6
Posts151
Member Since30 Jan 2020
Last VisitYesterday
Likes Given117
Likes Received117/73

#3 by gisil » Thu Jul 30, 2020 08:34

hayır kullanmıyorum, aslında denemiştim ama benzer anketleri ip yüzünden yaptırmama ihtimaline karşı bıraktım. ana site burası olarak kaldı uğraşmak istemedim. asıl kazancım refler üzerinden ve orada task avantajı var mı bilmiyorum.
gisil
Posts603
Member Since3 Jul 2019
Last VisitToday
Likes Given269
Likes Received488/304

#4 by Thelastair » Thu Jul 30, 2020 09:16

1 ay önce task bölümünde mesaj atmıştım , ayda garanti 12 dolar veren bir site var günlük 0.40 veriyor yanlız daha fazla vermiyor(referans getirisi hariç) , mail yoluyla paylaşmak için mail adresimi paylaşmıştım moderatör haklı olarak mesajı silmişti.Bu ay 2. ödemeyi aldım ordan yanlız site adı veremiyoruz , mail adresi veremiyoruz moderatör haklı olarak siliyor illa isteyen varsa siteyi ek gelir olarak şu bir tane büyük forum sitesi var teknoloji forumu turuncu renkli hani en büyüğü :) oranın meşhur forumunda benim nicki aratsın bu nickin uzun versiyonu var bitişik olarak google'da aratsanız çıkar profil veya online üyelerde, mesaj atın ordan göndereyim...
Last edited by Thelastair » Thu Jul 30, 2020 09:19 » edited 1 time in total
Thelastair
Posts391
Member Since3 Jul 2014
Last VisitToday
Likes Given391
Likes Received236/183

#5 by EvangelFromSky » Thu Jul 30, 2020 10:31

Gönder kardeş hangi site.
EvangelFromSky
Posts523
Member Since15 Jan 2014
Last VisitYesterday
Likes Given1,079
Likes Received141/99

#6 by sevayd6 » Thu Jul 30, 2020 11:29

Thelastair wrote: 1 ay önce task bölümünde mesaj atmıştım , ayda garanti 12 dolar veren bir site var günlük 0.40 veriyor yanlız daha fazla vermiyor(referans getirisi hariç) , mail yoluyla paylaşmak için mail adresimi paylaşmıştım moderatör haklı olarak mesajı silmişti.Bu ay 2. ödemeyi aldım ordan yanlız site adı veremiyoruz , mail adresi veremiyoruz moderatör haklı olarak siliyor illa isteyen varsa siteyi ek gelir olarak şu bir tane büyük forum sitesi var teknoloji forumu turuncu renkli hani en büyüğü :) oranın meşhur forumunda benim nicki aratsın bu nickin uzun versiyonu var bitişik olarak google'da aratsanız çıkar profil veya online üyelerde, mesaj atın ordan göndereyim...

Ben dediğiniz forumu doğru mu anladım bilmiyorum ama aradığın kadarıyla bulamadım sizi:( hemen yazıp silmeniz mümkün müdür acaba sitenin adını? Çok minnettar olurum.
sevayd6
Posts151
Member Since30 Jan 2020
Last VisitYesterday
Likes Given117
Likes Received117/73

#7 by sevayd6 » Thu Jul 30, 2020 11:30

gisil wrote: hayır kullanmıyorum, aslında denemiştim ama benzer anketleri ip yüzünden yaptırmama ihtimaline karşı bıraktım. ana site burası olarak kaldı uğraşmak istemedim. asıl kazancım refler üzerinden ve orada task avantajı var mı bilmiyorum.

Anladım. Teşekkür ederim yanıt için.
sevayd6
Posts151
Member Since30 Jan 2020
Last VisitYesterday
Likes Given117
Likes Received117/73

#8 by Thelastair » Thu Jul 30, 2020 12:15

sevayd6 wrote:
Ben dediğiniz forumu doğru mu anladım bilmiyorum ama aradığın kadarıyla bulamadım sizi:( hemen yazıp silmeniz mümkün müdür acaba sitenin adını? Çok minnettar olurum.

Siteyi yazarsam mesajı moderatör forum kuralları gereği silecek , bahsettiğim teknoloji sitesinin adı "donanım" ile başlıyor forumuna girip online üyeler kısmından benim burdaki nicki aratırsanız nickimin uzun versiyonunu bulacaksınız üstteki arkadaş bulup mesaj atmış :)
Thelastair
Posts391
Member Since3 Jul 2014
Last VisitToday
Likes Given391
Likes Received236/183

#9 by dibuscar » Thu Jul 30, 2020 13:16

Thelastair wrote: 1 ay önce task bölümünde mesaj atmıştım , ayda garanti 12 dolar veren bir site var günlük 0.40 veriyor yanlız daha fazla vermiyor(referans getirisi hariç) , mail yoluyla paylaşmak için mail adresimi paylaşmıştım moderatör haklı olarak mesajı silmişti.Bu ay 2. ödemeyi aldım ordan yanlız site adı veremiyoruz , mail adresi veremiyoruz moderatör haklı olarak siliyor illa isteyen varsa siteyi ek gelir olarak şu bir tane büyük forum sitesi var teknoloji forumu turuncu renkli hani en büyüğü :) oranın meşhur forumunda benim nicki aratsın bu nickin uzun versiyonu var bitişik olarak google'da aratsanız çıkar profil veya online üyelerde, mesaj atın ordan göndereyim...

görev ve ödeme şekli nedir?
dibuscar
Posts46
Member Since1 Feb 2020
Last VisitYesterday
Likes Given25
Likes Received19/15

#10 by Thelastair » Thu Jul 30, 2020 13:25

dibuscar wrote:

görev ve ödeme şekli nedir?

Reklama tıklıyorsun belli bir kota var istediğin saatte istediğin kadar tıklayabilirsin kotaya ulaşınca bugünlük limite ulaştın diyor ve kotayı doldurunca toplam 0.40 cent kazanmış oluyorsun , ayda 12usd alıyorsun para çekme seçenekleri var ama ben btc olarak alıyorum paribudan direk havale yapıyorum.
Thelastair
Posts391
Member Since3 Jul 2014
Last VisitToday
Likes Given391
Likes Received236/183

#11 by dibuscar » Fri Jul 31, 2020 01:53

@Thelastair
Last edited by dibuscar » Fri Jul 31, 2020 03:16 » edited 1 time in total
dibuscar
Posts46
Member Since1 Feb 2020
Last VisitYesterday
Likes Given25
Likes Received19/15

#12 by gamer212 » Fri Jul 31, 2020 02:04

donanımhaber ise bende yazdım ama yazdığım kişi 6 ay olmuş gireli yanlış galiba benim nick; hep öyle olur zaten bana yazabilirmisin?
gamer212
Posts18
Member Since29 May 2020
Last VisitToday
Likes Given4
Likes Received11/10

#13 by dibuscar » Fri Jul 31, 2020 02:57

gamer212 wrote: donanımhaber ise bende yazdım ama yazdığım kişi 6 ay olmuş gireli yanlış galiba benim nick; hep öyle olur zaten bana yazabilirmisin?
Last edited by dibuscar » Fri Jul 31, 2020 03:17 » edited 2 times in total
dibuscar
Posts46
Member Since1 Feb 2020
Last VisitYesterday
Likes Given25
Likes Received19/15

#14 by Thelastair » Fri Jul 31, 2020 03:00

Arkadaşlar sonunda uzantı falan yok yanlış kişiye yazmışsınız forumda sürkeli online'ım yapmanız gereken online üyelerde aratmak anasayfada ctrl+f yapıp burdaki nickimi yazsanız çıkar hemen :)
Thelastair
Posts391
Member Since3 Jul 2014
Last VisitToday
Likes Given391
Likes Received236/183

#15 by dibuscar » Fri Jul 31, 2020 03:03

Thelastair wrote: Arkadaşlar sonunda uzantı falan yok yanlış kişiye yazmışsınız forumda sürkeli online'ım yapmanız gereken online üyelerde aratmak anasayfada ctrl+f yapıp burdaki nickimi yazsanız çıkar hemen :)
Last edited by dibuscar » Fri Jul 31, 2020 03:18 » edited 2 times in total
dibuscar
Posts46
Member Since1 Feb 2020
Last VisitYesterday
Likes Given25
Likes Received19/15

#16 by Thelastair » Fri Jul 31, 2020 03:06

dibuscar wrote:
Thelastair wrote: Arkadaşlar sonunda uzantı falan yok yanlış kişiye yazmışsınız forumda sürkeli online'ım yapmanız gereken online üyelerde aratmak anasayfada ctrl+f yapıp burdaki nickimi yazsanız çıkar hemen :)

öyle arattırdım çıkmadı istersen o kısmın linkını at oradan girelim direk odamı yasak

Malesef yasak dostum moderatör siliyor :), verdiğin nickin "_tr" kısmını sil direk profil olarak sitenin adı(dh) ve kullanıcı adımı googleye yazsanda profil çıkıyor , şu anda online üyelerde gözüküyorum zaten forumun en altında online üyeler kısmı var orada ctrl+f ile arat nickimi yazsan hemen bulur..
Last edited by Thelastair » Fri Jul 31, 2020 03:08 » edited 1 time in total
Thelastair
Posts391
Member Since3 Jul 2014
Last VisitToday
Likes Given391
Likes Received236/183

#17 by dibuscar » Fri Jul 31, 2020 03:12

Thelastair wrote:
dibuscar wrote:

Malesef yasak dostum moderatör siliyor :), verdiğin nickin "_tr" kısmını sil direk profil olarak sitenin adı(dh) ve kullanıcı adımı googleye yazsanda profil çıkıyor , şu anda online üyelerde gözüküyorum zaten forumun en altında online
ısmı var orada ctrl+f ile ar
mi yazsan hemen bulur..[/quote]
Last edited by dibuscar » Fri Jul 31, 2020 03:20 » edited 2 times in total
dibuscar
Posts46
Member Since1 Feb 2020
Last VisitYesterday
Likes Given25
Likes Received19/15

#18 by Thelastair » Fri Jul 31, 2020 03:13

dibuscar wrote:
Thelastair wrote:
dibuscar wrote:

öyle arattırdım çıkmadı istersen o kısmın linkını at oradan girelim direk odamı yasak

Malesef yasak dostum moderatör siliyor :), verdiğin nickin "_tr" kısmını sil direk profil olarak sitenin adı(dh) ve kullanıcı adımı googleye yazsanda profil çıkıyor , şu anda online üyelerde gözüküyorum zaten forumun en altında online üyeler kısmı var orada ctrl+f ile arat nickimi yazsan hemen bulur..

---
bekliyorum

Sil bunu ,moderatörden uyarı alırsın forum kuralları gereği yasak dostum.
Thelastair
Posts391
Member Since3 Jul 2014
Last VisitToday
Likes Given391
Likes Received236/183

#19 by dibuscar » Fri Jul 31, 2020 03:15

Thelastair wrote:
dibuscar wrote:
Thelastair wrote:
dibuscar wrote:

Malesef yasak dostum moderatör siliyor :), verdiğin nickin "_tr" kısmını sil direk profil olarak sitenin adı(dh) ve kullanıcı adımı googleye yazsanda profil çıkıyor , şu anda online üyelerde gözüküyorum zaten forumun en
online üyeler kısmı var orada ctrl+f
nickimi yazsan hemen bulur..

---
Last edited by dibuscar » Fri Jul 31, 2020 03:19 » edited 1 time in total
dibuscar
Posts46
Member Since1 Feb 2020
Last VisitYesterday
Likes Given25
Likes Received19/15

#20 by melek74 » Fri Jul 31, 2020 13:59

Dediğiniz siteye üye olmadan isminizi aratabiliyor muyuz acaba ben online üyeler kısmını göremedim.Üye olmadığım için mi acaba?Bende ilgileniyorum reklam tıklayarak kazanç sağlamak ile ama maalesf google da da aradım bulamadım.Online üyeler aratma kısmı sayfanın neresinde?
melek74
Posts58
Member Since23 May 2018
Last VisitYesterday
Likes Given33
Likes Received48/36
Post Reply
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Aug 9, 2020 01:21:06 EST