Please wait...
HomeForumInternationalPolishBłąd przy próbie wypłaty na konto PayPal
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Błąd przy próbie wypłaty na konto PayPal

Locked

#1 by K4M1L3X » Mon Jul 27, 2020 23:58

Witam, mam problem z wypłatą 10$ PayPal. W momencie, kiedy chce wypłacić, czyli klikam przycisk "Get Rewarded", otrzymuje komunikat "An error occurred You must have a valid PayPal account to redeem a PayPal card. Please check your email, first and last name. ". Ogólnie, to mam zweryfikowane konto na PayPal poprzez powiązanie go z kontem bankowym, oraz kartą debetową, mam taki sam adres e-mail na paypal'u, co na ysense, również takie same podane imie i nazwisko (aczkolwiek co do tego nie jestem pewny, gdyż w momencie, jak chce zaaktualizować moje imie i nazwisko na profilu na ysense, to w momencie zapisywania znikają wartości podane w rubrykach, ale to moze po prostu tak musi być)
K4M1L3X
Posts1
Member Since14 Jul 2020
Last Visit30 Jul 2020
Likes Given0
Likes Received0

#2 by gallup » Tue Jul 28, 2020 00:21

Napisz do suportu w języku angielskim żeby zweryfikowali ci konto ręcznie. Opisz krótko problem jaki masz ze zdalną weryfikacją konta i że jedyną skuteczną metodą jest ich ręczna weryfikacja twojego konta. Mnie tak zrobili bo ich o to prosiłem i obecnie nie mam z tym żadnego problemu mogę robić wypłaty kiedy chcę tylko muszę mieć odpowiednią kwotę. Pozdrawiam
gallup
Posts17
Member Since21 Jun 2007
Last VisitYesterday
Likes Given0
Likes Received10/6
Return to 'Polish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Mar 3, 2021 15:46:44 EST