Please wait...
HomeForumInternationalPolishDo Admina - problemy z routerami i ankietami!
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Do Admina - problemy z routerami i ankietami!

Locked

#61 by Rezeda » Thu Jul 16, 2020 02:14

mydistanthorizon wrote: Nie dość, że niewiele robią z tą awarią, to jeszcze dostaje się ankiety, które nie wynagradzają za wypełnienie. Ja dzisiaj wypełniłem całą, żeby na sam koniec dostać stronę z pytaniami w języku, którego ani trochę nie znam. Po odpowiedziach na chybił trafił, mimo wypełnienia całej ankiety, dostałem kopa w zad, bez wynagrodzenia. Rewelacja. Ja też bym prosił o adresy stron, które mogłyby zastąpić ten panel, bo śmieszne to było jakieś 4 dni temu, teraz to już dramat. Prosiłem trochę wyżej o te adresy, ale widać moderator wywalił mój wpis. Może teraz się uda. Mój mail : mydistanthorizon@gmail.com
Dzięki.

No ja przed chwilą miałam taką sytuację. To była ankieta o Amazonie za 0,67$ z samplicio :/ Zrobiłam całą a na końcu pytania po hiszpańsku i wybierałam na chybił trafił, bo co miałam zrobić, ale mi nie zaliczyło.
Zostałam z tekstem "Sorry Not every survey can be a winner, but keep trying! (Survey #:86349046)"
Rezeda
Posts3
Member Since25 Mar 2020
Last Visit18 Jul 2020
Likes Given0
Likes Received0

#62 by ElaLS » Sat Jul 18, 2020 04:50

Ja przed chwilą miałam z PEANUT LABS i na końcu ponownie inny język i niezapłacona jak zwykle znowu!!!!!!!!!!!
ElaLS
Posts81
Member Since3 Oct 2019
Last Visit9 Sep 2020
Likes Given8
Likes Received5/5

#63 by mydistanthorizon » Sat Jul 18, 2020 11:20

Ja ją zrobiłem w sumie ze 4 razy. Naiwniak! :clap: Ani razu nie zapłacona. Nie ma co jej w ogóle ruszać. Ja się tylko zastanawiam, ile jeszcze razy, będę musiał odpowiadać na pytania "czy ja, czy któryś z moich domowników ma objawy koronawirusa"!!! :evil: :evil: :evil:
mydistanthorizon
Posts103
Member Since7 Oct 2019
Last VisitToday
Likes Given2
Likes Received20/16

#64 by dyskietka » Sun Jul 19, 2020 09:22

mydistanthorizon wrote: Ja ją zrobiłem w sumie ze 4 razy. Naiwniak!

Spokojnie, nie unoś się. To dopiero zalicza po 10 zrobionej. Tak więc keep trying! :thumbup:
dyskietka
Posts29
Member Since9 Apr 2020
Last VisitYesterday
Likes Given5
Likes Received5/5

#65 by utabet436 » Mon Jul 20, 2020 09:49

@faith2010, Dzidek23 czekałam aż znów odezwią się klakierzy ile to zarabiają naq ysense :D :D :D tylko nikt jeszcze nie pokazał z nazwiska tych przelewów. Oczywiście, że profile są wypełnione, tylko dziwnym trafem na tyle tysięcy osób tylko wy zarabiacie.
@dyskietka parę postów wcześniej narzekasz na portal, a teraz że masz sporo dolców. Może trochę konsekwencji?
Was to tylko nagrać i w telewizji puścić :D :D :D
Ja tu już jestem tylko dla fanu, żeby się pośmiać, jakim trzeba być naiwnym aby wierzyć w takie banialuki, że wszyscy mają problemy z tym portalem i nagle wyskakuje jedna dwie osoby z info, że ma 60 dolców. Serio, kto wam uwierzy. To juz nie czasy łapania poleconych.
utabet436
Posts43
Member Since18 Dec 2018
Last Visit1 Apr 2021
Likes Given0
Likes Received8/7

#66 by dyskietka » Mon Jul 20, 2020 10:29

utabet436 wrote: @faith2010, Dzidek23 czekałam aż znów odezwią się klakierzy ile to zarabiają naq ysense :D :D :D tylko nikt jeszcze nie pokazał z nazwiska tych przelewów. Oczywiście, że profile są wypełnione, tylko dziwnym trafem na tyle tysięcy osób tylko wy zarabiacie.
@dyskietka parę postów wcześniej narzekasz na portal, a teraz że masz sporo dolców. Może trochę konsekwencji?
Ja tu już jestem tylko dla fanu, żeby się pośmiać, jakim trzeba być naiwnym aby wierzyć w takie banialuki, że wszyscy mają problemy z tym portalem i nagle wyskakuje jedna dwie osoby z info, że ma 60 dolców. Serio, kto wam uwierzy. To juz nie czasy łapania poleconych.

Bo my tak piszemy właśnie dlatego, żebyś Ty miał fun (wlaściwie chodzilo Ci o fan czy o fun?) :D :lol:
dyskietka
Posts29
Member Since9 Apr 2020
Last VisitYesterday
Likes Given5
Likes Received5/5

#67 by mydistanthorizon » Mon Jul 20, 2020 12:49

utabet436 wrote: @faith2010, Dzidek23 czekałam aż znów odezwią się klakierzy ile to zarabiają naq ysense :D :D :D tylko nikt jeszcze nie pokazał z nazwiska tych przelewów. Oczywiście, że profile są wypełnione, tylko dziwnym trafem na tyle tysięcy osób tylko wy zarabiacie.

Ktoś, kto ySense włącza wieczorami, ten za wiele ankiet nie zrobi, to chyba normalne i logiczne. Ten, kto ma np pracę przy komputerze przez większą część dnia, ma większe szanse. To też jest logiczne. A te 60$ to nie jest jakaś fortuna. Jeśli ja, dzisiaj stuknąłem 4 ankiety za prawie 3$, to zarobienie 60$ w miesiąc nie jest czymś niemożliwym do zrobienia. Nawet w pojedynkę i bez poleconych.
mydistanthorizon
Posts103
Member Since7 Oct 2019
Last VisitToday
Likes Given2
Likes Received20/16

#68 by faith2010 » Mon Jul 20, 2020 15:31

Daj maila to Ci wyslę screena ;-)
faith2010
Posts32
Member Since28 Apr 2020
Last Visit11 Mar 2021
Likes Given1
Likes Received3/3

#69 by utabet436 » Tue Jul 21, 2020 00:33

@faith2010 tutaj pokaż a nie po kątach. Wrażliwe dane zawsze idzie zamazać. Jak padło pytanie, jak to robisz nie odpowiedziałaś, a gdzie indziej narzekałaś, że nie zarabiasz. Ja z ludźmi na priv nie piszę, tylko publicznie.
@ mydistanthorizon A skąd Ty wiesz, kto ile siedzi na komputerze? Rozumiem, że jesteś administratorem ysense i masz wgląd w statystyki wszystkich userów? Ja mam komp cały czas włączony ze względu na typ pracy. Jakoś przez 2 lata nie wpadły ankiety. Napisz to tysiącom innym osób na tym forum. Mnie przekonywać nie musisz. Dałam sobie spokój z ysense. Zresztą sam ciągle narzekasz na ysense i brak ankiet. Kolejny niezdecydowany? ;)
Last edited by utabet436 » Tue Jul 21, 2020 00:36 » edited 1 time in total
utabet436
Posts43
Member Since18 Dec 2018
Last Visit1 Apr 2021
Likes Given0
Likes Received8/7

#70 by mydistanthorizon » Tue Jul 21, 2020 02:48

Nie myl jednego z drugim. Narzekałem na działanie strony a nie na brak ankiet. Na to, że poświęcasz jednak czas, ale nic za to nie dostajesz. Gdybym miał narzekać na brak ankiet, narzekałbym co drugi dzień. Ja np wolałbym dostać jedną konkretną i sensowną ankietę lepiej płatną, niż to badziewie, w którym ankieter jest traktowany jak pół-debil zmuszony kliknąć 150 razy to samo, byle przeskoczyć dalej.
Ja tylko piszę na swoim przykładzie, czyli kogoś, kto też nie siedzi non stop przy komputerze. Jestem zarejestrowany na tej stronie od października zeszłego roku i do tej pory udało mi się zarobić w sumie około 250$. Nie wiem, czy to dużo, czy śmiesznie mało, bo to nie jest mój główny dochód i nie zaczynam płakać, kiedy przez jakiś czas nic nie wypełnię. Jeśli nie traktujesz tego jako czegoś z czego co najwyżej będziesz miała co tydzień na chipsy i piwo, to nie powinno Cię to za bardzo wkur...
Swoją drogą, to byłby chyba jakiś rekord, żeby przez dwa lata nic tu nie zarobić.
mydistanthorizon
Posts103
Member Since7 Oct 2019
Last VisitToday
Likes Given2
Likes Received20/16

#71 by utabet436 » Tue Jul 21, 2020 09:59

To widocznie jestem rekordem, bo ja tu jestem od 2018 roku i zarobiłam dopiero $29,32. Jedna wypłata była gdzieś co 7-8 miesięcy. Nie korzystam już z tego panelu, bo po prostu tutaj nie ma ankiet, czy to rano, południe, wieczór noc. Profil jest wypełniony, strona sobie chodziła na osobnej zakładce i nic nie wpadało. Znam bardzo dużo osób, które też nic nie zarobiły. Nie znam nikogo właściwie, kto by tu coś zarobił.Dla mnie szkoda czasu i tyle.
utabet436
Posts43
Member Since18 Dec 2018
Last Visit1 Apr 2021
Likes Given0
Likes Received8/7

#72 by mydistanthorizon » Tue Jul 21, 2020 10:50

No to faktycznie, niewiele. Nie dziwię się, że zrezygnowałaś, skoro przez tyle czasu, zarobiłaś tylko tyle. Swoją drogą, to dziwne. Może w tym profilu zaznaczyłaś coś takiego, co nie pasuje zlecającym. Może coś nie tak wybierasz w momencie kwalifikacji do ankiet. Jak to mówią - każdą ankietę trzeba wyczuć i, niestety, ale w 50% przypadków, po prostu lekko ściemniać, że o czymś słyszałaś, z czegoś korzystałaś, czy coś chcesz np kupić. Nie mieć 70 lat, bo to żaden target dla paneli ;) Ogólnie, gdybyśmy wszyscy pisali 100% prawdy, nie zakwalifikowaliby nas do 95% ankiet. Nie próbowałaś kogoś podpytać? Przelecieć wzrokiem jakiś "poradnik ankietera"?
Last edited by mydistanthorizon » Tue Jul 21, 2020 12:54 » edited 1 time in total
mydistanthorizon
Posts103
Member Since7 Oct 2019
Last VisitToday
Likes Given2
Likes Received20/16

#73 by utabet436 » Tue Jul 21, 2020 21:59

Oczywiście że koloryzowałam, jak większość. Czytałam te wszystkie w necie poradniki. Rozmawiałam z mnóstwem ludzi. Na wielu forach, na fb. Byłam też kilkakrotnie pod różnymi osobami m. in. pod Eladrią. Każdy obiecywał dobry zarobek w okolicach $50 na mc. I co? G*wno. To najgorszy panel ze wszystkich, na jakich byłam. Na innych szło 5x tyle 5x szybciej zarobić. A profil miałam dobrze wypełniony. Ja się nie wkurzam, tylko litościwie spoglądam na tych ludzi, którzy jeszcze wierzą, że coś tu ugrają. Mnie nigdy nie zwrócono kasy za niezaliczone ankiety, a parę razy to mi nawet po 2-3 dolce cofnęli. Ci, co mnie kiedyś hejtowali że panel upadł na pysk sami teraz jojczą że faktycznie jest kiepsko. A gdy wielu innych ludzi potwierdza ten fakt, to jakoś ich ten rykoszet nie trafia. Ja tylko stwierdzam fakty. Wielu moich znajomych też nic nie zarobiło. Czytam to forum co dzień i widzę, co się dzieje.
utabet436
Posts43
Member Since18 Dec 2018
Last Visit1 Apr 2021
Likes Given0
Likes Received8/7

#74 by ElaLS » Wed Jul 22, 2020 06:06

utabet436 wrote: Oczywiście że koloryzowałam, jak większość. Czytałam te wszystkie w necie poradniki. Rozmawiałam z mnóstwem ludzi. Na wielu forach, na fb. Byłam też kilkakrotnie pod różnymi osobami m. in. pod Eladrią. Każdy obiecywał dobry zarobek w okolicach $50 na mc. I co? G*wno. To najgorszy panel ze wszystkich, na jakich byłam. Na innych szło 5x tyle 5x szybciej zarobić. A profil miałam dobrze wypełniony. Ja się nie wkurzam, tylko litościwie spoglądam na tych ludzi, którzy jeszcze wierzą, że coś tu ugrają. Mnie nigdy nie zwrócono kasy za niezaliczone ankiety, a parę razy to mi nawet po 2-3 dolce cofnęli. Ci, co mnie kiedyś hejtowali że panel upadł na pysk sami teraz jojczą że faktycznie jest kiepsko. A gdy wielu innych ludzi potwierdza ten fakt, to jakoś ich ten rykoszet nie trafia. Ja tylko stwierdzam fakty. Wielu moich znajomych też nic nie zarobiło. Czytam to forum co dzień i widzę, co się dzieje.

Członek od 3 października 2019 r
Link partnerski
Earn Free Cash Online | Make Extra Money With ySense

Całkowity czas życia 199,71 $
Oczekujące kredyty 0,00 USD

Ale to FAKT,że nie płacą za wypełnione do końca ankiety i dzisiaj też miałam taką sytuację w earn bonus cents -ankieta była o grach za 0.16 centa a zapłacili mi za nią tylko 0.06 centa i robiłam ją 30 min
ElaLS
Posts81
Member Since3 Oct 2019
Last Visit9 Sep 2020
Likes Given8
Likes Received5/5

#75 by mydistanthorizon » Wed Jul 22, 2020 08:32

Fakt faktem, ten panel działa coraz gorzej. Kiedyś jednak bez częstego sprawdzania, dało się wypełnić 2-3 ankiety dziennie. Teraz trzeba polować i mieć farta do kwalifikacji i do działania ySense. Ja np, drugi dzień z kolei nie mam routera OW, z którego wpada mi najwięcej ankiet. Robi się to irytujące.
mydistanthorizon
Posts103
Member Since7 Oct 2019
Last VisitToday
Likes Given2
Likes Received20/16

#76 by elkas » Wed Jul 22, 2020 11:24

Witam wszystkich.Jestem tu osoba zupełnie nową, bo zarejestrowana od 14 lipca.Zanim pojawiłam sie w tym panelu poczytałam o nim troche i uznalam,ze cos da sie zarobić.Niestety od 14 nie mam żadnej ankiety .Nie jestem w stanie zrobić zadan, bo poprostu ich nie ma.Nie wiem,czy warto poświęcać swój czas na ten panel.Skoro zaczynam ankiete i odpowiadam na znaczną jej część to powinno być za to zapłacone, a nie w połowie wyrzuca z ankiety i dostaje komunikat,że juz nieaktualne :oops: W zadaniach wisza 3 i za kazdym razem mam komunikat,ze w tym zadaniu nie ma żadnych prac ;) dziwne.Nie wiem , czy to awaria, czy cos innego
elkas
Posts12
Member Since14 Jul 2020
Last VisitToday
Likes Given0
Likes Received1/1

#77 by faith2010 » Wed Jul 22, 2020 11:51

mydistanthorizon wrote:

Ktoś, kto ySense włącza wieczorami, ten za wiele ankiet nie zrobi, to chyba normalne i logiczne. Ten, kto ma np pracę przy komputerze przez większą część dnia, ma większe szanse. To też jest logiczne. A te 60$ to nie jest jakaś fortuna. Jeśli ja, dzisiaj stuknąłem 4 ankiety za prawie 3$, to zarobienie 60$ w miesiąc nie jest czymś niemożliwym do zrobienia. Nawet w pojedynkę i bez poleconych.

Właśnie! A ja z poleconych jeszcze dostałam :) Sprawdzam bardzo często i też mnie z wielu ankiet wywala a i tak mam już teraz prawie $75
faith2010
Posts32
Member Since28 Apr 2020
Last Visit11 Mar 2021
Likes Given1
Likes Received3/3

#78 by faith2010 » Wed Jul 22, 2020 12:11

utabet436 wrote: @faith2010 tutaj pokaż a nie po kątach. Wrażliwe dane zawsze idzie zamazać. Jak padło pytanie, jak to robisz nie odpowiedziałaś, a gdzie indziej narzekałaś, że nie zarabiasz. Ja z ludźmi na priv nie piszę, tylko publicznie.
@ mydistanthorizon A skąd Ty wiesz, kto ile siedzi na komputerze? Rozumiem, że jesteś administratorem ysense i masz wgląd w statystyki wszystkich userów? Ja mam komp cały czas włączony ze względu na typ pracy. Jakoś przez 2 lata nie wpadły ankiety. Napisz to tysiącom innym osób na tym forum. Mnie przekonywać nie musisz. Dałam sobie spokój z ysense. Zresztą sam ciągle narzekasz na ysense i brak ankiet. Kolejny niezdecydowany? ;)

Jak mam tu wkleić screena?
Apropos narzekania - tak, wiele ankiet mnie wywala a za kilka mi nie zapłacono choć ukończyłam ale i tak utłukłam 75 dolców od maja.
faith2010
Posts32
Member Since28 Apr 2020
Last Visit11 Mar 2021
Likes Given1
Likes Received3/3

#79 by pjkkielce » Wed Jul 22, 2020 13:12

Ja nie narzekam raz gorzej raz lepiej ale ciągle do przodu :)
Last edited by pjkkielce » Wed Jul 22, 2020 13:21 » edited 1 time in total
pjkkielce
Posts116
Member Since24 Jul 2010
Last Visit13 Apr 2021
Likes Given22
Likes Received30/19

#80 by faith2010 » Wed Jul 22, 2020 13:24

utabet436 wrote: @faith2010 tutaj pokaż a nie po kątach. Wrażliwe dane zawsze idzie zamazać. Jak padło pytanie, jak to robisz nie odpowiedziałaś, a gdzie indziej narzekałaś, że nie zarabiasz. Ja z ludźmi na priv nie piszę, tylko publicznie.

No udało się wkleić, zaczęłam robić od maja:
Last edited by faith2010 » Wed Jul 22, 2020 14:40 » edited 5 times in total
faith2010
Posts32
Member Since28 Apr 2020
Last Visit11 Mar 2021
Likes Given1
Likes Received3/3
Return to 'Polish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 16, 2021 21:43:29 EST