Please wait...
HomeForumInternationalPolishBrak nagrody za zadanie
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Brak nagrody za zadanie

Locked

#1 by MisiekOsw » Fri May 08, 2020 00:43

Witam
Mam problem który potrafi bardzo zniechęcić.
Otóż naprawdę rzadko dostaję nagrodę za wykonane zadanie - przykładowo wykonałem zadanie na pobranie aplikacji
Carrefour oraz McDonald i otworzenia jej/zaakceptowania kraju.
Po wykonaniu tego zadania nie dostaję nagrody ... Czy w takim sprawach powinienem pisać do supportu ySense i zweryfikują to ręcznie ?
Minęły już 3 dni od wykonania zadania, próbowałem zrobić je 3 razy.
Wszystkie pieniądze które dostałem za zadania wpływały natychmiastowo na konto.

Pozdrawiam !
MisiekOsw
Posts3
Member Since3 May 2020
Last Visit11 May 2020
Likes Given0
Likes Received0

#2 by kliknij1000 » Fri May 08, 2020 17:13

Z FAQ:

"Wypełniłem ofertę i nie otrzymałem kredytu, co mogę zrobić?

Prosimy o podanie następujących danych w odpowiedzi na naszą prośbę.

1. Oferta firmy

2. Nazwa oferty

3. Data zakończenia oferty

4. Kwota zwrotu gotówki

5. Jeśli subskrybujesz ofertę (Gillette, Gobble, Shoedazzle, Home Fresh itp.), Do zbadania wymagane są dokumenty ze zdjęciem. Musisz dołączyć zdjęcie swojego pudełka, etykietę wysyłkową i informacje o śledzeniu. Nie możemy zaakceptować zrzutu ekranu dla tych ofert. W przypadku ofert wymagających rejestracji lub pobrania wyślij wiadomość e-mail z potwierdzeniem otrzymaną po zakończeniu oferty. *

Podając nam te informacje z góry w bilecie, będziemy mogli zaoferować Ci szybsze rozwiązanie. Jeśli nie masz pewności, która firma złożyła ofertę, daj nam znać.

Przypominamy, że możesz wypełnić ofertę kredytu tylko raz, chyba że w ofercie podano inaczej. Na przykład, jeśli zarejestrujesz się w Gillette i zlikwidujesz konto, nie możesz wrócić i zarejestrować się ponownie w celu uzyskania zwrotu pieniędzy za pośrednictwem ySense.

* Zastrzegamy sobie prawo do zażądania paragonów i potwierdzenia fotograficznego wypełnionych ofert przed lub po przyznaniu zwrotu gotówki w celu zweryfikowania z odpowiednim dostawcą, że takie uzupełnienia są ważne. W przypadku lepiej płatnych ofert może być wymagana dodatkowa dokumentacja lub weryfikacja. Do celów weryfikacji nie możemy zaakceptować kopii / wkleić potwierdzenia."

Zrodło: I completed an offer and have not received credit, what can I do? – ySense
kliknij1000
Posts275
Member Since3 Oct 2011
Last VisitToday
Likes Given164
Likes Received100/80

#3 by MisiekOsw » Sat May 09, 2020 23:13

Napisałem wiadomość, nie dostałem kredytów za 4 oferty.

Korzystając z okazji chciałem zapytać czy to normalne, że cały czas nie mam ani 1 Taska, a wszystkie ankiety jakie wykonuje są odrzucane ? Konto mam dopiero od około 7 dni i w sumie tylko za gry dostaję kredyty (momentalnie po wykonaniu zadania).
MisiekOsw
Posts3
Member Since3 May 2020
Last Visit11 May 2020
Likes Given0
Likes Received0

#4 by Tomy26 » Sat May 09, 2020 23:14

MisiekOsw wrote: Napisałem wiadomość, nie dostałem kredytów za 4 oferty.

Korzystając z okazji chciałem zapytać czy to normalne, że cały czas nie mam ani 1 Taska, a wszystkie ankiety jakie wykonuje są odrzucane ? Konto mam dopiero od około 7 dni i w sumie tylko za gry dostaję kredyty (momentalnie po wykonaniu zadania).

Najwazniejsze jest miec dobrze wypelniony profil bo to podstawa pozdrawiam
Tomy26
Posts2,010
Member Since1 Nov 2011
Last VisitToday
Likes Given880
Likes Received596/356

#5 by piools18 » Sun May 10, 2020 23:53

Cześć, zrobiłem zadania za offers. Zrobiłem wymagania z gry ale nie dostałem za nie kasy. Co mam zrobić żeby pieniądze były zaliczone za grę?
piools18
Posts1
Member Since5 May 2020
Last Visit11 May 2020
Likes Given0
Likes Received0

#6 by Tomy26 » Sun May 10, 2020 23:54

piools18 wrote: Cześć, zrobiłem zadania za offers. Zrobiłem wymagania z gry ale nie dostałem za nie kasy. Co mam zrobić żeby pieniądze były zaliczone za grę?

Jaka oferta zobacz jakie zadania trzeba wykonac czsami sama istalacja nie starczy trzeba zaliczyc odpowiedni poziom gry .
Tomy26
Posts2,010
Member Since1 Nov 2011
Last VisitToday
Likes Given880
Likes Received596/356

#7 by MisiekOsw » Tue May 12, 2020 09:43

Co dokładnie masz na myśli mówiąc, że warto mieć dobrze wypełniony profil.
Wydaje mi się że zrobiłem to dobrze ale może coś jeszcze doradzisz.

PS. czy jeżeli 40 będę miał 2 sierpnia a mam w profil wpisane, że mam już 40 to jest to złe wypełnienie ?
MisiekOsw
Posts3
Member Since3 May 2020
Last Visit11 May 2020
Likes Given0
Likes Received0

#8 by Kingulinka » Fri May 15, 2020 12:24

Mam tak samo, nie zalicza mi zadania Allegro i Mój Carrefour.
Kingulinka
Posts3
Member Since11 Mar 2018
Last Visit8 Oct 2020
Likes Given0
Likes Received0

#9 by swagger3355 » Wed May 27, 2020 23:46

Też nie dostaje ŻADNYCH pieniędzy, ten Ysense to gówno
swagger3355
Posts8
Member Since23 May 2020
Last Visit17 Aug 2020