Please wait...
HomeForumInternationalTurkishHesap Deaktive
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Hesap Deaktive

Locked

#61 by Snorlax16 » Mon Nov 11, 2019 10:39

Hasan00 wrote:
Snorlax16 wrote: Yine açıldı hesabım bilmiyorum oyun mu oynuyorlar dalga mı geçiyorlar.. geçen ki gibi 1-2 saat sonra veya daha sonra mail atarlarsa neden kapatıp neden actıklarına dair bir bilgi paylaşırlarsa editlerim burayı veya yeni mesaj olarak paylaşırım. Ne diyeceğimi de bilmiyorum açıkcası ne yapayım görev mi yapayım sular biraz durulana kadar bekliyim mi ..

açıldığına sevindim :D umarım herkesin açılır

Umarım herkesin en hızlı sürede açılır
Snorlax16
Posts246
Member Since9 Mar 2018
Last Visit5 Mar 2021
Likes Given42
Likes Received118/81

#62 by simurgg » Mon Nov 11, 2019 10:40

Snorlax16 wrote: Yine açıldı hesabım bilmiyorum oyun mu oynuyorlar dalga mı geçiyorlar.. geçen ki gibi 1-2 saat sonra veya daha sonra mail atarlarsa neden kapatıp neden actıklarına dair bir bilgi paylaşırlarsa editlerim burayı veya yeni mesaj olarak paylaşırım. Ne diyeceğimi de bilmiyorum açıkcası ne yapayım görev mi yapayım sular biraz durulana kadar bekliyim mi ..

Gözün aydın darısı bizim başımıza olur diycem de benim kendi adım a umudum kalmadı bi bardak buzlu su içip buraları terk-i diyar etmenin vakti geldi
simurgg
Posts1,021
Member Since18 Sep 2016
Last Visit31 Dec 2020
Likes Given118
Likes Received436/348

#63 by Snorlax16 » Mon Nov 11, 2019 10:44

simurgg wrote:

Gözün aydın darısı bizim başımıza olur diycem de benim kendi adım a umudum kalmadı bi bardak buzlu su içip buraları terk-i diyar etmenin vakti geldi

Açıkcası açıldı ama ileriye dönük çok umutla bakamıyorum elbet kapanır bir daha o zamana kadar ne kadar kazanırsak o kadar iyi sende gitme boşver bekle biraz
Snorlax16
Posts246
Member Since9 Mar 2018
Last Visit5 Mar 2021
Likes Given42
Likes Received118/81

#64 by simurgg » Mon Nov 11, 2019 11:00

Snorlax16 wrote:
simurgg wrote:

Açıkcası açıldı ama ileriye dönük çok umutla bakamıyorum elbet kapanır bir daha o zamana kadar ne kadar kazanırsak o kadar iyi sende gitme boşver bekle biraz

1 - 2 hafta daha bekleyelim bakalım olmadi bir umut yilbasindan sonra appen e devir teslimden sonra bir ihtimal affa ugrariz oda kesin değil tabi
simurgg
Posts1,021
Member Since18 Sep 2016
Last Visit31 Dec 2020
Likes Given118
Likes Received436/348

#65 by Snorlax16 » Mon Nov 11, 2019 11:06

simurgg wrote:
Snorlax16 wrote:
simurgg wrote:

1 - 2 hafta daha bekleyelim bakalım olmadi bir umut yilbasindan sonra appen e devir teslimden sonra bir ihtimal affa ugrariz oda kesin değil tabi

o devir teslim nedir hiç haberim yok
Snorlax16
Posts246
Member Since9 Mar 2018
Last Visit5 Mar 2021
Likes Given42
Likes Received118/81

#66 by simurgg » Mon Nov 11, 2019 11:18

Snorlax16 wrote:
simurgg wrote:
Snorlax16 wrote:
simurgg wrote:

o devir teslim nedir hiç haberim yok

F8 Appen firmasına satıldı yıl ortalarında ancak yıl sonuna kadar f8 yönetiminde yılbaşından sonra Appen firmasına devredecekler

Ya batıcaz ya çıkıcaz
simurgg
Posts1,021
Member Since18 Sep 2016
Last Visit31 Dec 2020
Likes Given118
Likes Received436/348

#67 by Seksenler » Mon Nov 11, 2019 12:21

hesabım su anda acıldı arkadaslar ınsallah sızınkılerde acılır ;) dedıgım gıbı hırslanıp buıldınglerle top lıste gırmeyın derım cok uzulmustm actılar cok sukur. top lıste ıcın hızlı gonderım yapan arkadaslara seslenıyorum uzak durun bırıktırın paranızı gec olsun guc olsun hesap acıp level almak gercekten zulum. ıyı dusunun !
Seksenler
Posts238
Member Since4 Jan 2019
Last Visit12 Apr 2021
Likes Given85
Likes Received144/109

#68 by tantE41 » Mon Nov 11, 2019 12:26

Simurgla ben kaldim sizler adina sevindim.
tantE41
Posts444
Member Since24 Mar 2017
Last Visit16 Jun 2020
Likes Given102
Likes Received113/92

#69 by Seksenler » Mon Nov 11, 2019 12:33

tantE41 wrote: Simurgla ben kaldim sizler adina sevindim.

açılır ınsallah kardes buıldıng taskları yuzunden ıse kesınlıkle acılır hesabın. cunku ben emınım 2000 adet yapmıstım buıldınglerı ve 30 35 sn gondermıstım.

birde şu sekılde maıl at kardes; kopyala deactıve edılen maıle gonder... ben bu sekılde yazdm gonderdım tabıkı tatlı dıllı olmak cok onemlı F8 ıcın..

my account was closed a few days ago. I'm sure that my negligent behavior in a few tasks was caused. If you forgive me, I will never make this mistake again. and I will do fair and honest duties to our fellow friends. you want us not to commit fraud in your rules Of course we should never do that. I accept my mistake and I wish you to forgive on the condition that you do not repeat it again, dear management.  please review my account and I hope you give it another chance. I will never make the same mistakes I made in this task in other tasks. regards, love, precious F8.
Seksenler
Posts238
Member Since4 Jan 2019
Last Visit12 Apr 2021
Likes Given85
Likes Received144/109

#70 by tantE41 » Mon Nov 11, 2019 12:39

Seksenler wrote:

açılır ınsallah kardes buıldıng taskları yuzunden ıse kesınlıkle acılır hesabın. cunku ben emınım 2000 adet yapmıstım buıldınglerı ve 30 35 sn gondermıstım.

birde şu sekılde maıl at kardes; kopyala deactıve edılen maıle gonder... ben bu sekılde yazdm gonderdım tabıkı tatlı dıllı olmak cok onemlı F8 ıcın..

my account was closed a few days ago. I'm sure that my negligent behavior in a few tasks was caused. If you forgive me, I will never make this mistake again. and I will do fair and honest duties to our fellow friends. you want us not to commit fraud in your rules Of course we should never do that. I accept my mistake and I wish you to forgive on the condition that you do not repeat it again, dear management.  please review my account and I hope you give it another chance. I will never make the same mistakes I made in this task in other tasks. regards, love, precious F8.

Bi 2 gun daha bekliyeyim biraz degistirerek atarim sagolasin tatli dili unutmusum ben direkt my account deactivited yazdim :)
tantE41
Posts444
Member Since24 Mar 2017
Last Visit16 Jun 2020
Likes Given102
Likes Received113/92

#71 by Seksenler » Mon Nov 11, 2019 12:42

tantE41 wrote:
Seksenler wrote:

Bi 2 gun daha bekliyeyim biraz degistirerek atarim sagolasin tatli dili unutmusum ben direkt my account deactivited yazdim :)

tamam unutma gönder ''tatlı dıl yılanı delıgınden cıkartır derler'' :)
Seksenler
Posts238
Member Since4 Jan 2019
Last Visit12 Apr 2021
Likes Given85
Likes Received144/109

#72 by simurgg » Mon Nov 11, 2019 13:04

Biz türkçe tasklardan yedik kazığı olurda hesabın açıldığını görürsem tövbe ellemem

Zaten çok fazla birşey yapmıyordum yinede can sıkıcı
simurgg
Posts1,021
Member Since18 Sep 2016
Last Visit31 Dec 2020
Likes Given118
Likes Received436/348

#73 by tantE41 » Tue Nov 12, 2019 10:49

Obaa hesabi acmislar :D

seksenlerin mail işe yaradı sanırım bu sabah atmıstım
Last edited by tantE41 » Tue Nov 12, 2019 10:52 » edited 1 time in total
tantE41
Posts444
Member Since24 Mar 2017
Last Visit16 Jun 2020
Likes Given102
Likes Received113/92

#74 by simurgg » Tue Nov 12, 2019 12:20

Herkese hayırlı uğurlu olsun banada geçmiş olsun hala tık yok
simurgg
Posts1,021
Member Since18 Sep 2016
Last Visit31 Dec 2020
Likes Given118
Likes Received436/348

#75 by Hasan00 » Tue Nov 12, 2019 12:32

simurgg wrote: Herkese hayırlı uğurlu olsun banada geçmiş olsun hala tık yok

biletinize sıra gelmemiştir belki umarım açılır :/
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241

#76 by simurgg » Tue Nov 12, 2019 12:39

Hasan00 wrote:

Ilk mail ile cevap verdiler falanca numaralı tasktan sahtekarlık yapmışsınız hesabınızı açmayacağız demişlerdi

Az önce yine bir mail attım açılacağını sanmıyorum ama 1 hafta daha bekleyip her gün 10 mail gönderip bıktırıcam

Maksat pislik olsun :lol:
simurgg
Posts1,021
Member Since18 Sep 2016
Last Visit31 Dec 2020
Likes Given118
Likes Received436/348

#77 by Hasan00 » Tue Nov 12, 2019 12:49

simurgg wrote:
Hasan00 wrote:

Ilk mail ile cevap verdiler falanca numaralı tasktan sahtekarlık yapmışsınız hesabınızı açmayacağız demişlerdi

Az önce yine bir mail attım açılacağını sanmıyorum ama 1 hafta daha bekleyip her gün 10 mail gönderip bıktırıcam

hesabınıza bir miktar varsa anket ile tamamlayın en azından umarım açarlar da herkesi açıp sizi neden açmıyorlarsa biraz kaba şekilde mi yazdınızki bence sizide açıcaklar herkesi açtılar galiba :roll: olmadı yasak değilse yeni f8 hesabı açmak yasakmı bilmiyorum ama yeniden başlamakta zor olur gibi açarlar umarım.
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241

#78 by simurgg » Tue Nov 12, 2019 13:04

Hasan00 wrote:
simurgg wrote:
Hasan00 wrote:

hesabınıza bir miktar varsa anket ile tamamlayın en azından umarım açarlar da herkesi açıp sizi neden açmıyorlarsa biraz kaba şekilde mi yazdınızki bence sizide açıcaklar herkesi açtılar galiba :roll: olmadı yasak değilse yeni f8 hesabı açmak yasakmı bilmiyorum ama yeniden başlamakta zor olur gibi açarlar umarım.
Yeni çekmiştim abartılacak bir miktar yok hiç kaba yazmadım hiç olmadigim kadar kibar yazdım

Kılıfına uydurursan ıp ler çakışmazsa istersen 100 hesap aç iyide kim uğraşacak şimdi yeni hesapla
simurgg
Posts1,021
Member Since18 Sep 2016
Last Visit31 Dec 2020
Likes Given118
Likes Received436/348

#79 by Hasan00 » Tue Nov 12, 2019 14:09

simurgg wrote:
Hasan00 wrote:
simurgg wrote:
Hasan00 wrote:

Yeni çekmiştim abartılacak bir miktar yok hiç kaba yazmadım hiç olmadigim kadar kibar yazdım

Kılıfına uydurursan ıp ler çakışmazsa istersen 100 hesap aç iyide kim uğraşacak şimdi yeni hesapla
aynen zaman meselesi belki yapan çoktur anlayamazlarki farklı internet olunca :) çok uğraş ister değmez de zaten
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241

#80 by Seksenler » Tue Nov 12, 2019 16:12

tantE41 wrote: Obaa hesabi acmislar :D

seksenlerin mail işe yaradı sanırım bu sabah atmıstım

dedim sana :) tatlı dil onemlı hatanı kabul etmek ve bır sans dılemek :) dıkkatlı ol bundan sonra kı bulasma o taska :)
Seksenler
Posts238
Member Since4 Jan 2019
Last Visit12 Apr 2021
Likes Given85
Likes Received144/109
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 20, 2021 13:38:57 EST