Please wait...
HomeForumInternationalTurkishHesap Deaktive
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Hesap Deaktive

Locked

#41 by husein » Mon Nov 11, 2019 07:53

İlk 10'da 4 türk olması rahatsız etmiş olabilir mi?
az emek verip listede yükselemeyenler ayrımcılık yapıldığını düşünüp şikayet etmiş olabilir.

@Seksenler isimli arkadaşın dediği daha mantıklı geldi, tasklarda bi süre vardır çok hızlı yapınca problem oluyordur.
Anketler de o şekilde, çok hızlı işaretleyip diğer sayfaya geçince atıyor.
husein
Posts130
Member Since31 Oct 2019
Last Visit16 Feb 2021
Likes Given63
Likes Received74/59

#42 by tantE41 » Mon Nov 11, 2019 07:58

Snorlax16 wrote:
tantE41 wrote:
Snorlax16 wrote:
tantE41 wrote:
Snorlax16 wrote:
husein wrote:
tantE41 wrote: Thanks for your ticket. Your account was deactivated for providing dishonest answers in a Figure Eight task. We must ensure that our customers (the Task Authors) are able to received high quality data, and therefore we are unable to allow contributors who task dishonestly on the platform.

Best Regards,
The Contributor Support Team

Biletin için teşekkürler. Figür Sekiz görevinde sahtekâr cevaplar vermek için hesabınız devre dışı bırakıldı. Müşterilerimizin (Görev Yazarları) yüksek kalitede veri alabilmelerini sağlamalıyız ve bu nedenle platformda dürüst olmayan bir şekilde görev yapan katılımcılara izin veremiyoruz.

Saygılarımla,
Katılımcı Destek Ekibi

hangi task belli değil ya nasıl cevap bu.Bir daha atacağım ticket.

@Snorlax16 isimli arkadaşın da hesabı deaktive edilmiş, bu kadar emek harcayan üyelere karşı tutumları buysa eğer sıkıntı bi durum. Heves kırıcı yani, aynı şey bizim de başımıza gelebilir ki yıllanmış üyelerin önlerine böyle engel koyuyorlarsa bize ne yaparlar kimbilir. 5-50$ bonus vermemek için bunu yapmıyorlardır umarım. komik olur

Bakalım ben ne sahtekarlık yapmışım cevap verdiklerinde görücem geçmiş olsun.

accountreview@figure-eight.com contributors@figure-eight.com.Bu 2 mailede ticket atmıştım.Maili gönderen bu accountreview@contributorsupport.zendesk.com. accountreview@figure-eight.com buradan mail beklemelimiyim.Aynı kapıyamı çıkıyo bu iş yoksa.

accountreview@figure-eight.com ben buraya mesaj atmıştım önce hesabım açılmıştı sonra cevap maili gelmişti bu sabah yine mail attım aynı adrese henüz bir şey yok
Biraz daha bekleyeyim ordan atsınlar mail bakalım.Emeğimize yazık ama.

öyle tabi umarım hesapta paran kalmamıştır ben o yönden şanslı hissediyorum kendimi en son kazandığım 100 doları da çekme isteği yolladım şuan sitede 0.00 param var hesabı kapatsalar bile en azından bunları kurtarabilicem sanırım
Sitede 32 dolar var.anket cozerek 50ye tamamlarim onu.ysensei banlamazlar.
tantE41
Posts444
Member Since24 Mar 2017
Last Visit16 Jun 2020
Likes Given102
Likes Received113/92

#43 by tantE41 » Mon Nov 11, 2019 08:00

husein wrote:
az emek verip listede yükselemeyenler ayrımcılık yapıldığını düşünüp şikayet etmiş olabilir.

@Seksenler isimli arkadaşın dediği daha mantıklı geldi, tasklarda bi süre vardır çok hızlı yapınca problem oluyordur.

1dkalti gondermeyecegim acilirsa.Selan ban yememis .Ya yavas yapti building taskini yada baska tasklar yapti.
tantE41
Posts444
Member Since24 Mar 2017
Last Visit16 Jun 2020
Likes Given102
Likes Received113/92

#44 by Seksenler » Mon Nov 11, 2019 08:01

valla turklere karsı gevurların malum davranısları bellı neden olmasın ! sıkayet etme konusunda ıse sanmam ama onuda yapar ınsanoglu bellımı olur. zaten sorunda bu kardes gonderım zamanı, ve cok fazla para kasmak sıvrılmek anında ındırıyorlar. nıce ınsanlar 1 2 hafta 50 doları kapıp uzun sure kapacagını zannettı ama hesapları hep deactıve oldu. oncelerı boyle bısı yoktu ama yenı moda bu cok para kasınca durduruluyorsun. esıtlık soz konusu oyle ahmet mehmet sız cok para kasın dıye bısı yok burada dıyorkı f8 bak bunlar ıyı kastı parayı bıraz mola versınler dınlensınler. yaptıgımız tasklarda hata payım varmı dıye dusundugumde 30 ıla 35 sanıyede gonderıyordum g.cı kırık taskı ( buıldıngi ) sanırım hızlı gonderdım. hep bu uyarıyı aldım oncekı maılde ama akıllanmadım :/ adıl ve durust davranmamı ıstıyorlardı gorevlerı hızlı yapmamam konusunda.
Seksenler
Posts238
Member Since4 Jan 2019
Last Visit12 Apr 2021
Likes Given85
Likes Received144/109

#45 by Seksenler » Mon Nov 11, 2019 08:03

Quote:

1dkalti gondermeyecegim acilirsa.Selan ban yememis .Ya yavas yapti building taskini yada baska tasklar yapti.

selan arkadas yavastı bızım gıbı sıvrılmedı :) o yuzden 2.00 doları kabul ettı yoksa onunda hesap ucardı emınım.
Seksenler
Posts238
Member Since4 Jan 2019
Last Visit12 Apr 2021
Likes Given85
Likes Received144/109

#46 by tantE41 » Mon Nov 11, 2019 08:05

Seksenler wrote: valla turklere karsı gevurların malum davranısları bellı neden olmasın ! sıkayet etme konusunda ıse sanmam ama onuda yapar ınsanoglu bellımı olur. zaten sorunda bu kardes gonderım zamanı, ve cok fazla para kasmak sıvrılmek anında ındırıyorlar. nıce ınsanlar 1 2 hafta 50 doları kapıp uzun sure kapacagını zannettı ama hesapları hep deactıve oldu. oncelerı boyle bısı yoktu ama yenı moda bu cok para kasınca durduruluyorsun. esıtlık soz konusu oyle ahmet mehmet sız cok para kasın dıye bısı yok burada dıyorkı f8 bak bunlar ıyı kastı parayı bıraz mola versınler dınlensınler. yaptıgımız tasklarda hata payım varmı dıye dusundugumde 30 ıla 35 sanıyede gonderıyordum g.cı kırık taskı ( buıldıngi ) sanırım hızlı gonderdım. hep bu uyarıyı aldım oncekı maılde ama akıllanmadım :/ adıl ve durust davranmamı ıstıyorlardı gorevlerı hızlı yapmamam konusunda.

Kalici ban yazmamislar. Bana.Baktilar listede fazla task yapan yok ozaman acarlar.Para kaynaklari biziz sonucta.
tantE41
Posts444
Member Since24 Mar 2017
Last Visit16 Jun 2020
Likes Given102
Likes Received113/92

#47 by Seksenler » Mon Nov 11, 2019 08:07

tantE41 wrote:
husein wrote:

mesele 1 dk altı degıl 1 ıd atıldı ıse lsıteye lımıt 5000 test sorusu sen bunu yaparken yavas yavas yapacan 30 40 sanıyede olur ama 555 lık buıldıng taskını hem hızlı hemde cok para kasınca goze fevkalade battık.ha bazı gorevlerde ornegın lınkedın taskları olsun glossdoor taskları olsun onlarda sure var en az 3 ıla 4 bırde 2 dk var zaman surelerı.
Seksenler
Posts238
Member Since4 Jan 2019
Last Visit12 Apr 2021
Likes Given85
Likes Received144/109

#48 by tantE41 » Mon Nov 11, 2019 08:07

Seksenler wrote:
Quote:

selan arkadas yavastı bızım gıbı sıvrılmedı :) o yuzden 2.00 doları kabul ettı yoksa onunda hesap ucardı emınım.

Beni sonradan gelip gectin :D ban yemistim ben ozaman sen 10 aldin bende 5 alacaktim perulu arkadas gecti beni 2 dolara itti.
tantE41
Posts444
Member Since24 Mar 2017
Last Visit16 Jun 2020
Likes Given102
Likes Received113/92

#49 by Seksenler » Mon Nov 11, 2019 08:09

tantE41 wrote:

Kalici ban yazmamislar. Bana.Baktilar listede fazla task yapan yok ozaman acarlar.Para kaynaklari biziz sonucta.
elbette bızım uzerımızde prım yapıyorlar ama kaynak acık gelıyor sorun degıl onlar ıcın. sadece adıl ve durust davranmamızı ıstyorlar cok fazla yapmayacan 1 id 5000 lık task gelınce 30 40 sanıyede de gonder. ama goze batmamak cok onemlı unsur onlar ıcın para kasmakta.kalıcı ban yazmamıslar bana demıssın maıl mı geldı sana.?
Seksenler
Posts238
Member Since4 Jan 2019
Last Visit12 Apr 2021
Likes Given85
Likes Received144/109

#50 by Seksenler » Mon Nov 11, 2019 08:11

tantE41 wrote:
Seksenler wrote:
Quote:

Beni sonradan gelip gectin :D ban yemistim ben ozaman sen 10 aldin bende 5 alacaktim perulu arkadas gecti beni 2 dolara itti.

evet sonradan gelıp gectım fakat sonumuz aynı oldu :) gorunen koy klavuz ıstemez asılında farkındaydım ama sırf 102 dolar gecmek ıcın cırpındım sonuc gecemeden uctuk. senı gecmeseydım ben ıtılecektım 2.00 dolara :D
Seksenler
Posts238
Member Since4 Jan 2019
Last Visit12 Apr 2021
Likes Given85
Likes Received144/109

#51 by tantE41 » Mon Nov 11, 2019 08:16

Seksenler wrote:
tantE41 wrote:

elbette bızım uzerımızde prım yapıyorlar ama kaynak acık gelıyor sorun degıl onlar ıcın. sadece adıl ve durust davranmamızı ıstyorlar cok fazla yapmayacan 1 id 5000 lık task gelınce 30 40 sanıyede de gonder. ama goze batmamak cok onemlı unsur onlar ıcın para kasmakta.kalıcı ban yazmamıslar bana demıssın maıl mı geldı sana.?

2 sayfada var.
tantE41
Posts444
Member Since24 Mar 2017
Last Visit16 Jun 2020
Likes Given102
Likes Received113/92

#52 by Seksenler » Mon Nov 11, 2019 08:26

ha sımdı gordum ''kalıcı olarak'' yazılmamıs bu ıyı haber ıns bızımkılerde oyle olur. neyse bıraz dınlen sen bızde tabı acılır tekrar umarım
Seksenler
Posts238
Member Since4 Jan 2019
Last Visit12 Apr 2021
Likes Given85
Likes Received144/109

#53 by selan123 » Mon Nov 11, 2019 08:40

öncelikle herkese geçmiş olsun f8 ve ysense tamamen farklı bir platform yarışmayla alakalı bir ban söz konusu olduğunu düşünmüyorum build tasklarına gelecek olursak ben sadece quizlerini yapıp bırakıyorum o taskı hiç yapmadım çünkü o task çok sıkıntılı genellikle o taskı yapanları deaktive ediyorlar
selan123
Posts8
Member Since31 Aug 2018
Last Visit16 May 2020
Likes Given0
Likes Received11/4

#54 by Seksenler » Mon Nov 11, 2019 08:56

selan123 wrote: öncelikle herkese geçmiş olsun f8 ve ysense tamamen farklı bir platform yarışmayla alakalı bir ban söz konusu olduğunu düşünmüyorum build tasklarına gelecek olursak ben sadece quizlerini yapıp bırakıyorum o taskı hiç yapmadım çünkü o task çok sıkıntılı genellikle o taskı yapanları deaktive ediyorlar

sagolasın kardes. evet farklı platform ama senın ysense de yaptıgın görev sayısını f8 bılıyor bız sadece ysensede top lıst gırebılmek ıcın ugrasırken f8 de hesabın deactıve olacagını dusunmuyoruz. para kastıkca f8 de göze batıyoruz ve adıl davranmadıgımızı soylemelerınde haklılar cunku jet hızıyla gonderdık kımımız 10 20 sn kımımız 30 35 sorun bu.buıldıngler bencede tuzaklanmıs artık ısım olmaz.
Seksenler
Posts238
Member Since4 Jan 2019
Last Visit12 Apr 2021
Likes Given85
Likes Received144/109

#55 by besevler » Mon Nov 11, 2019 09:02

Ben de hesabı deaktive edilenlere geçmiş olsun diyorum. Umarım kısa sürede hesapları tekrar aktifleşir.

Review Annotated Buildings taskı son zamanlarda aşırı derece yapılmaya başlandığı için Figure Eight duruma el attı diye düşünüyorum. Zira hızlı ve bir yerden sonra neredeyse ezbere yapılan bir taskın günde 700-800 tane yapılması dikkat çekmeye başlamıştı.

Ben de bu taskı biraz yapmıştım ama deaktive olayını sezince hemen bıraktım. Bıraktığım için yarışmada 10. oldum. Bırakmasam daha iyi bir derecem olacaktı ama muhtemelen hesabım deaktive olacaktı. Task olayında en önemli şey nerede duracağınızı bilmektir. Kısa vadedeki kazanca aldanıp uzun vadedeki kazancınızı riske atmayın.
besevler
Posts128
Member Since2 Nov 2018
Last Visit18 Feb 2020
Likes Given11
Likes Received93/66

#56 by simurgg » Mon Nov 11, 2019 09:05

Hiç building tasklarını yapmadım listeye de hiç girmedim bizim ipimizi de türkçe tasklardan çektiler

Daha önce 1 kere deactive ettiler bu 2 oluyor açılımı merak içindeyim

Şu da varki nasıl olursa olsun türkçe tasklardan herkesin başına birseyler geldi bi ara gezi tasklarını yapanların da hesaplar uçtu geri açıldı ama sonuçta türkçe tasklar da belalı

Heves meves bırakmadılar
simurgg
Posts1,021
Member Since18 Sep 2016
Last Visit31 Dec 2020
Likes Given118
Likes Received436/348

#57 by besevler » Mon Nov 11, 2019 09:10

simurgg wrote: Hiç building tasklarını yapmadım listeye de hiç girmedim bizim ipimizi de türkçe tasklardan çektiler

Daha önce 1 kere deactive ettiler bu 2 oluyor açılımı merak içindeyim

Şu da varki nasıl olursa olsun türkçe tasklardan herkesin başına birseyler geldi bi ara gezi tasklarını yapanların da hesaplar uçtu geri açıldı ama sonuçta türkçe tasklar da belalı

Heves meves bırakmadılar

Son zamanlarda her ne kadar o taskın yapısını değiştirdiyseler de o taska bir "work mode" taskı diyebiliriz. "Work mode" tasklarında da her zaman tehlike vardır. Uzak durmakta fayda var.
besevler
Posts128
Member Since2 Nov 2018
Last Visit18 Feb 2020
Likes Given11
Likes Received93/66

#58 by simurgg » Mon Nov 11, 2019 09:25

Flag atan task ta kalmadı artık direk deactiv

Varsa hatamız at flagını kaldırma 1 ay cezamız neyse çekelim 1 ay zırt pırt deactiv nedir

Çok kolay level veriyorlarmış gibi çok kolay hesabi kapatıyor insafsizlar sanki hiç emek harcanmamış gibi harcaniyoruz
simurgg
Posts1,021
Member Since18 Sep 2016
Last Visit31 Dec 2020
Likes Given118
Likes Received436/348

#59 by Snorlax16 » Mon Nov 11, 2019 10:22

Yine açıldı hesabım bilmiyorum oyun mu oynuyorlar dalga mı geçiyorlar.. geçen ki gibi 1-2 saat sonra veya daha sonra mail atarlarsa neden kapatıp neden actıklarına dair bir bilgi paylaşırlarsa editlerim burayı veya yeni mesaj olarak paylaşırım. Ne diyeceğimi de bilmiyorum açıkcası ne yapayım görev mi yapayım sular biraz durulana kadar bekliyim mi ..
Snorlax16
Posts246
Member Since9 Mar 2018
Last Visit5 Mar 2021
Likes Given42
Likes Received118/81

#60 by Hasan00 » Mon Nov 11, 2019 10:34

Snorlax16 wrote: Yine açıldı hesabım bilmiyorum oyun mu oynuyorlar dalga mı geçiyorlar.. geçen ki gibi 1-2 saat sonra veya daha sonra mail atarlarsa neden kapatıp neden actıklarına dair bir bilgi paylaşırlarsa editlerim burayı veya yeni mesaj olarak paylaşırım. Ne diyeceğimi de bilmiyorum açıkcası ne yapayım görev mi yapayım sular biraz durulana kadar bekliyim mi ..

açıldığına sevindim :D umarım herkesin açılır
Hasan00
Posts709
Member Since22 Oct 2019
Last Visit2 Jan 2021
Likes Given467
Likes Received326/241
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 19, 2021 00:05:42 EST