Please wait...
HomeForumInternationalTurkishPayoneer & Skrill Güncelleme
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Payoneer & Skrill Güncelleme

Locked

#81 by bbrkann » Tue Sep 10, 2019 03:27

POZITROM wrote: Merhaba,

Skrill eklenmiş görüyorum
Anlamak istediğim, hediye kartları ile mi işlem yapacağız..
Yoksa nakit olarak paramızı SKRILL üzerinden bir banka hesabına aktarabilecekmiyiz?
10, 25 ,50 Dolarlık rakamlar var..
Uygulama Nakit mi, Hediye kart mı?

Ayrıca;
Skrill'e aktardığımız parayı, banka hesabımıza TL. olarak alma imkanı var mı?

Nakit. Skrill hesabınıza aktarılır. Skrill hesabınızdan bankaya çekebilirsiniz. Fakat skrill den bankaya aktarırken çok fazla kesinti olur. Skrill sayfası Türkçe, oradan ücretlendirmelere bakabilirsiniz.
bbrkann
Posts13
Member Since7 Dec 2018
Last Visit29 Dec 2020
Likes Given0
Likes Received3/3

#82 by ahmethasfenerci » Tue Sep 10, 2019 03:47

816,757,326 Screened Out 10 September 2019 03:42:28 PST 2m Samplicio.us 58203682 --
815,756,917 Screened Out 9 September 2019 13:33:45 PST - Samplicio.us 58205480

Screened Out veriyor ? Ne demek bu ?
ahmethasfenerci
Posts26
Member Since17 Jul 2019
Last Visit7 Apr 2020
Likes Given3
Likes Received7/6

#83 by nesleesh » Wed Sep 11, 2019 09:54

skrill, transfer için ( başka skrill hesabına ) hesap onayı istiyor mu?
araştırdım bulamadım,
bilgisi olan var mı ?
nesleesh
Posts6
Member Since8 Aug 2016
Last Visit16 Sep 2021
Likes Given0
Likes Received0

#84 by trkmz » Wed Sep 11, 2019 10:35

Skrill hesabımda daha önceden birikmiş olan yaklaşık 400 Euro parayı Banka hesabıma aktardım.

Bugün mail hesabıma gelen yazıda "Vermiş olduğunuz banka hesap bilgilerinin hatalı olması nedeniyle paranız Skrill hesabına geri iade edilmiştir" diye bir yazıyla karşılaştım.

İlk kafamdaki soru: Daha öncede bankadan Skrill hesabından çekim yapabilmişken nasıl olur da, hesap ödemesi geri döner diye. Önceden Skrill'den Banka hesabı çekiminde hiçbir sıkıntı olmamıştı.

Asıl beni şoka uğratan, Skrill'e giriş yapmak istediğimde karşılaştığım sonuç oldu.

Önce internette Skrill sitesine giriş yapamadım. Siz de de öyle mi? (Çünkü İnternetten şu an Skrill'e Firefox, Safari, Chrome hiçbirinden giriş yapamıyorum.)

Sonrasında ise, Skrill'in mobil cep uygulamasından giriş yapabildim. Sonuç yıkıcı oldu benim için.

Çünkü Skrill'den yapmış olduğum Banka transferi, Banka hesabımdan geri dönmüş ve yaklaşık 200 Euro eksik. Bu nasıl oluyor? Aklım almadı.

Yani, 200 Euro uçmuş görünüyor. ?
trkmz
Posts142
Member Since2 Nov 2014
Last VisitYesterday
Likes Given4
Likes Received34/30

#85 by alfabeta » Wed Sep 11, 2019 11:54

trkmz wrote: Skrill hesabımda daha önceden birikmiş olan yaklaşık 400 Euro parayı Banka hesabıma aktardım.

Bugün mail hesabıma gelen yazıda "Vermiş olduğunuz banka hesap bilgilerinin hatalı olması nedeniyle paranız Skrill hesabına geri iade edilmiştir" diye bir yazıyla karşılaştım.

İlk kafamdaki soru: Daha öncede bankadan Skrill hesabından çekim yapabilmişken nasıl olur da, hesap ödemesi geri döner diye. Önceden Skrill'den Banka hesabı çekiminde hiçbir sıkıntı olmamıştı.

Asıl beni şoka uğratan, Skrill'e giriş yapmak istediğimde karşılaştığım sonuç oldu.

Önce internette Skrill sitesine giriş yapamadım. Siz de de öyle mi? (Çünkü İnternetten şu an Skrill'e Firefox, Safari, Chrome hiçbirinden giriş yapamıyorum.)

Sonrasında ise, Skrill'in mobil cep uygulamasından giriş yapabildim. Sonuç yıkıcı oldu benim için.

Çünkü Skrill'den yapmış olduğum Banka transferi, Banka hesabımdan geri dönmüş ve yaklaşık 200 Euro eksik. Bu nasıl oluyor? Aklım almadı.

skrill pişmanlıktır ..elektronik soygun
alfabeta
Posts47
Member Since13 Jun 2018
Last Visit14 Jan 2021
Likes Given0
Likes Received10/9

#86 by trkmz » Wed Sep 11, 2019 12:04

Şu an Skrill'e de hiçbir koşulda ulaşamıyorum. İyi mi?

Hem de aynı eş zamanda, hem mail bugün alıyorum ve Skrill hesabımı kontrol etmek istediğimde Bilgisayardan giriş yapayım dedim. Sonuç. Skrill açılmıyor.

Bilgisayar üzerinden de Skrill'e Giriş yapılamıyor.
trkmz
Posts142
Member Since2 Nov 2014
Last VisitYesterday
Likes Given4
Likes Received34/30

#87 by eslemhilal14 » Fri Sep 13, 2019 13:38

alfabeta wrote:
trkmz wrote: Skrill hesabımda daha önceden birikmiş olan yaklaşık 400 Euro parayı Banka hesabıma aktardım.

öncelikle geçmiş olsun .. skrill işin yolunu bulmuş bu şekilde soyuyor insanları zaten rezil bir yöntemdi iyice rezil oldu .. bende çekim yapamıyorum 35 euro istiyor çekim için ..

skrill pişmanlıktır ..elektronik soygun
eslemhilal14
Posts100
Member Since25 Aug 2018
Last Visit12 May 2020
Likes Given6
Likes Received11/11

#88 by Hattusas » Fri Sep 13, 2019 13:57

Skrill'e başvurmadan önce internetteki yorumları okumanızı söylemiştim. Çok fazla bu konuda şikayet var. 1 olumlu yorum var ise 10 kötü yorum var. Emeğinizi bu kadar riske atmak kolay mı bekleyemiyorsunuz diye? Payoneer en güvenilir yöntem. Şahsen Tango Card ekleseler onu bile Skrill'e tercih ederim. Çünkü Skrill ile ilgili hiç güven verici şeyler yok. Bu sitede bir emek bir zaman ayırımı söz konusu. Bir ayda 100 dolar kazandıysam ve hesaba 50 dolar geliyorsa o ayın 15 gününü ona vermişim gibi oluyor. Neden buradaki kazancımı kesintiler üzerinden hesaplayıp gereksiz tedirgin olayım ki? O kaybedeceğim 15 gün başka şeylere de vakit ayırabilirim, böyle düşünmek lazım.
Last edited by Hattusas » Fri Sep 13, 2019 14:09 » edited 1 time in total
Hattusas
Posts390
Member Since9 Jul 2019
Last Visit24 Aug 2021
Likes Given157
Likes Received319/197

#89 by Endless--X » Sun Sep 15, 2019 05:34

Payoneer nerde, gelsin artık kardeşim!
Endless--X
Posts10
Member Since6 Mar 2015
Last Visit17 Apr 2020
Likes Given0
Likes Received4/2

#90 by yatahaze » Wed Sep 18, 2019 01:28

3 hafta daha ertelemişler payoneer'i.daha önce olmayan paypal site yenilendiği gün hizmete giriyor ama payoneer 2 aydır yok.site el değiştirdiği günden bu yana çakallık peşinde koşmaya devam ediyor.10 anketin 2-3 tanesi para yatırıyor.şikayet ediyorsun bir şey yapamayız diyorlar,para çekimine aynı cevaplar.hiç bir soruya,soruna net cevap yok.
yatahaze
Posts257
Member Since13 Jan 2012
Last VisitToday
Likes Given115
Likes Received79/57

#91 by trkmz » Wed Sep 18, 2019 03:02

Daha önce Skrill EURO hesabımdan, Bankadaki TL. hesabına para aktarmıştım ve Param Skrill hesabıma çok büyük bir kayıpla geri dönmüştü. (Neredeyse yarı yarıya para uçtu) Banka, hesabı kabul etmediği için.

:?: Skril'e Banka hesabıma çekemediğim para için şöyle soru sordum:

--- Skrill'deki hesabım EURO, Bankada EURO hesabı açsam, Skrill'deki paramı da bu EURO hesabına aktarsam sorun çözülür mü?

Skrill'in CEVABI: "Halihazırda Skrill hesabından Türkiye'deki bankalara para çekmeler yalnız İNGİLİZ STERLİNİ olarak işlenir. Yani banka hesaplarına STERLİN gönderilir.

Banka hesabınıza sterlin gönderilmesi konusunda ödemenin kabul edilip edilmemesi konusunu lütfen bankanıza sorun."

:thumbdown: Şimdi de İNGİLİZ STERLİN'i gönderilir diye mesaj geldi. Ben EURO hesabı açıp, içerdeki paramı kurtarırım derken, bir de böyle bir saçma durum ortaya çıktı.

Yakın zamanda Skrill hesabından Bankadaki hesabına Direkt çekim yollayan var mı?
trkmz
Posts142
Member Since2 Nov 2014
Last VisitYesterday
Likes Given4
Likes Received34/30

#92 by Suber16 » Wed Sep 18, 2019 06:28

Yakın zamanda Skrill hesabından Bankadaki hesabına Direkt çekim yollayan var mı?
Neden israrla bankaya cekmeye calisiyorsunuz ? Bankaya direk cekimde para buhar airtm yada transferwise acip aktarip bankaya cekin defalarca soyledm ama her yerdeisrarla bankayi soruyorsunuz
Suber16
Posts146
Member Since17 Oct 2018
Last Visit17 Oct 2019
Likes Given32
Likes Received35/29

#93 by MarcusPocious » Wed Sep 18, 2019 06:30

Hattusas wrote: Skrill'e başvurmadan önce internetteki yorumları okumanızı söylemiştim. Çok fazla bu konuda şikayet var. 1 olumlu yorum var ise 10 kötü yorum var. Emeğinizi bu kadar riske atmak kolay mı bekleyemiyorsunuz diye? Payoneer en güvenilir yöntem. Şahsen Tango Card ekleseler onu bile Skrill'e tercih ederim. Çünkü Skrill ile ilgili hiç güven verici şeyler yok. Bu sitede bir emek bir zaman ayırımı söz konusu. Bir ayda 100 dolar kazandıysam ve hesaba 50 dolar geliyorsa o ayın 15 gününü ona vermişim gibi oluyor. Neden buradaki kazancımı kesintiler üzerinden hesaplayıp gereksiz tedirgin olayım ki? O kaybedeceğim 15 gün başka şeylere de vakit ayırabilirim, böyle düşünmek lazım.

Kesinlikle katılıyorum arkadaşım.Skrill gerçektende güvenilmez bir ödeme yöntemi, forumlar üzerinde bir sürü şikayet yazıları vs var. Komisyon, çevirilen kur vb şeylerle müşterinin parasını parça pinçik ediyorlar ve evet efendim bizim hizmetimiz budur diyorlar.Resmen soytarılık! Tabi maalesef ki insanları bu güvenilmez ödeme yönteme iten şey Ysense'in ta kendisi. Yani neredeyse ay oldu ama Payoneer yada kullanıcıyı rahatlatacak ödeme yöntemi alternatifleri hala ortalıkta yok.Bu resmen bir acemilik. Gelen gideni çok net bir şekilde arattı!
MarcusPocious
Posts65
Member Since19 Jun 2018
Last Visit20 Aug 2020
Likes Given24
Likes Received39/29

#94 by peezan » Wed Sep 18, 2019 11:07

10 dolar çektim nedir ne değildir diye banka hesabına çeksem yazık olacak.. şimdi 54.00 tl hesabıma gelmiş bu parayı nerede nasıl kullanıcaz. Sanal kart seçeneği yok. Skrill ödeme kabul eden site baktım ama kayda değer birşey yok ne olacak bu iş anlamadım.
peezan
Posts82
Member Since25 Jan 2013
Last Visit28 Apr 2021
Likes Given1
Likes Received22/20

#95 by AtaturkunTorunu » Wed Sep 18, 2019 11:24

peezan wrote: 10 dolar çektim nedir ne değildir diye banka hesabına çeksem yazık olacak.. şimdi 54.00 tl hesabıma gelmiş bu parayı nerede nasıl kullanıcaz. Sanal kart seçeneği yok. Skrill ödeme kabul eden site baktım ama kayda değer birşey yok ne olacak bu iş anlamadım.

Oyun satın alıyorsan, GOG kabul ediyor Skrill ödemesini.
AtaturkunTorunu
Posts264
Member Since19 Aug 2019
Last Visit7 Sep 2021
Likes Given342
Likes Received200/133

#96 by Tamerrr » Wed Sep 18, 2019 15:12

150 euroyu Skrill kart ile 2.62euro komisyon ile cektim bir miktar daha param kaldı onu da markette harcayacagim baska care yok malum Eylül sonu kart kullanilamayacak kartı olanlar acele etsin :(

Ayrıca payoneri sanırım getiremeyecekler sürekli bir öteleme var çıkıp söylesinler artik payoner gelmeyecek anlasamadik diye. Tek çare kaliyor skrill transferwise veya skrill payoner ikilisini kullanacağız yukarıdaki okuduklarima göre.

Kısacası para çekme şartları giderek zorlaşıyor :? :?
Last edited by Tamerrr » Wed Sep 18, 2019 15:20 » edited 1 time in total
Tamerrr
Posts156
Member Since19 Feb 2018
Last Visit18 Dec 2019
Likes Given30
Likes Received26/23

#97 by galiba » Wed Sep 18, 2019 15:25

Tamerrr wrote: 150 euroyu Skrill kart ile 2.62euro komisyon ile cektim bir miktar daha param kaldı onu da markette harcayacagim baska care yok malum Eylül sonu kart kullanilamayacak kartı olanlar acele etsin :(

Ayrıca payoneri sanırım getiremeyecekler sürekli bir öteleme var çıkıp söylesinler artik payoner gelmeyecek anlasamadik diye. Tek çare kaliyor skrill transferwise veya skrill payoner ikilisini kullanacağız yukarıdaki okuduklarima göre.

Kısacası para çekme şartları giderek zorlaşıyor :? :?
skrill payonerle nasıl aktarılıyopr skrillden
galiba
Posts67
Member Since27 Feb 2019
Last Visit29 Feb 2020
Likes Given4
Likes Received12/11

#98 by selin33642 » Wed Sep 18, 2019 16:45

eğer payoneer söyledikleri gibi 3 hafta sonra gelecekce ben beklerim problem değil, skrillden bin kat iyidir
selin33642
Posts42
Member Since31 May 2019
Last Visit30 Oct 2019
Likes Given4
Likes Received36/22

#99 by Thelastair » Thu Sep 19, 2019 03:06

Payoneer'de Doğrulama Merkezinde kimlik göndermiştim o tamamda "Global payment service soru formu" bunu nasıl dolduracağız ? Websitesi istiyor zorunlu diyor oraya ne yazdınız arkadaşlar ?
Thelastair
Posts410
Member Since3 Jul 2014
Last Visit24 Feb 2021
Likes Given430
Likes Received247/192

#100 by Kymn437 » Fri Sep 20, 2019 00:53

Skrill, 5-100 dolar arasında değişen mezheplerle yaşamaktadır. Ödemeler talep edildikten 4-7 gün sonra kesilir.

Payoneer hala gelişme aşamasında ancak yakında geliyor. Lütfen anketler almaya devam edin ve fonlarınız güvende olduğundan ve önümüzdeki birkaç hafta içinde Skrill, Paypal veya Amazon'un sizin için uygun seçenek olmadığını varsaydıktan sonra para kazanabileceğinizi düşündüğünüzden görevleri ve teklifleri tamamlamaya devam edin.

En son haberleri almak istiyorsanız, en son güncellemeler için forum konuları oluşturduk. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz, ancak Payoneer tekrar yayınlandığında büyük bir ödeme kazanmaya devam edeceğinizi umuyoruz.

Not olarak, Paypal'ı denediyseniz ve parayı tamamlayamadıysanız, lütfen yardım merkezimize yazın; işleminizi tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Tekrar teşekkür ederim ve mutlu kazanın.
Kymn437
Posts19
Member Since13 Feb 2018
Last Visit21 Oct 2019
Likes Given0
Likes Received2/2
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 25, 2021 19:34:17 EST