Please wait...
HomeForumInternationalEx-YugoslaviaZarada na Clixsensu - sumiranje 2018. godine
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Zarada na Clixsensu - sumiranje 2018. godine

Post Reply

Kolika je bila vasa ovogodisnja zarada ?

Poll ended Wed Jan 16, 2019 15:07  »  Voted by 27 members  »  Single-choice
13
48%
5
19%
4
15%
5
19%
0
0%

#1 by Idjosko » Fri Dec 28, 2018 12:19

Kraj godine je tu, gotovo kuca iza coska, pa je red da u ovoj temi sumiramo utiske o godini koja je iza nas...
Da bi tema ovih par dana bila aktivna, evo i nekih pitanja koje bi mogli biti predmet diskusije.

a) Kako Vam se svidja novi koncept Clixsense sajta od trenutka kada je prestao da bude PTC sajt?
b) Da li ste zadovoljni vasom ovogodisnjom zaradom?
c) Da li ocekujete neke novine na Clixsensu ili Figure Eight-u tokom naredne godine?
d) Da li je bio bolji Crowdflower ili su se po Vama neke stvare poboljsale od kada su promenuli ime u Figure Eight?

Naravno ovo su samo neka od pitanja, a vi slobodno pokrenite jos neku vezanu za sveopsti utisak za ovu godinu na Clixsensu! :)
Idjosko
Posts256
Member Since21 Mar 2011
Last VisitToday
Likes Given180
Likes Received541/206

#2 by incomehomejob » Sun Jan 06, 2019 11:34

Rezervisan post za;

a) dodatke ako Idjosko odluci
b) summa summarum utisaka na kraju Ankete
c) ...
incomehomejob
Posts6,874
Member Since24 Jan 2015
Last Visit10 Oct 2019
Likes Given31,887
Likes Received12,126/4,907

#3 by incomehomejob » Sun Jan 06, 2019 11:34

Evo da krenem redom. :)

a) Kako Vam se svidja novi koncept Clixsense sajta od trenutka kada je prestao da bude PTC sajt?
- nikakav efekat na mene nema ukidanje kliktanja na oglase
- takodje, zao mi je ako su se ljudi samo time bavili i prestali su da da posecuju sajt shodno tome (ne samo nas region), jer ovde ima zarade za sve i to na razne nacine, cak i za nas region koji je 'hendikepiran' da ima samo taskove uglavnom (ruuumaaa45, podrzi me ovde. x:D )

b) Da li ste zadovoljni vasom ovogodisnjom zaradom?
- da, u odnosu na ulozeno vreme u taskovanje

c) Da li ocekujete neke novine na Clixsensu ili Figure Eight-u tokom naredne godine?
- da, ClixSense se stalno trudi da uvede nove mogucnosti zaradjivanja preko njihovog sajta ( i napomena, nemam neki konkretan info kao mod)
- da, ocekujem i od Figure Eight nove stvari

d) Da li je bio bolji Crowdflower ili su se po Vama neke stvare poboljsale od kada su promenuli ime u Figure Eight?
- licno sam emotivno bila vezana za CF; godine komunikacije su u pitanju, fenomenalni ljudi u podrsci, koji se uvek trude da pomognu i spremni da izadju u susret i izuzetno duhoviti. :xsmile: I cim vidim poruku koja pocinje sa "Hi, [moje ime], I have adjusted ... " odmah znam da mi je ispravljeno testno pitanje i ... da je u potpisu Majkl. :xsmile: (eventualno Brajan.) Tako da bih da dodam da se podrazumeva da mi je Majkl bio omiljena osoba u CF. x:D (Za one koji ne znaju moj 'prosek' slanja tiketa je jako visok, saljem tikete za svaku ispravku ako mislim da sam u pravu i za svaku 'falinku' koju nadjem u tasku = desetine i desetine strana tiketa. x:D )
- Figure Eight (bar kako meni izgleda) je skroz nova ekipa u support-u, podjednako ljubazni, spremni da pomognu i profi.
- Dodatno, i ranije je bilo nagradnih bonusa kada se prijavljuju greske u tasku, kada se napomene da nesto ne radi kako treba ili da moze bolje ili da se ukaze na broken task, ... Naravno od Majkla (bar u mom slucaju x:D ).
Medjutim uz ovu napomenu, deluje mi da su to znatno povecali i da se javlja znatno cesce, sto me jako raduje - i ucestalost i visina 'nagrade'. (koki1983 i Mprof imaju preciznije informacije za ovo. Svaka cast oboma jos jednom. :xwink: x:D )

Napomena:
- Idjosko, do sada sam razgovarala sa nekoliko nasih clanova bas u vezi ove teme i to ovako kao Anketa da bude i svaki put smo probali da razmislimo da li bi bilo 'pristojno' pitati, da li bi ljudi reagovali na ovo i naravno, kako bi reagovali.
Svi vec znaju da sam dosadno dosledna, sto bi i ovde bio slucaj - nema novih tema, pa bih te za sledeci put zamolila da iskoristis ili chat, ali bih radije da iskoristis ovu temu:
Predlozi za teme na forumu | ClixSense Forum
- Poenta mi je - ista Pravila i principi za sve nas ovde. :xsmile:

Za kraj da dodam, super da jesi 'prelomio' i otvorio temu, za sta mislim da sam pokazala slaganje sa istom u vidu eseja koji sam ispisala. x:D (Izvinjenje svima za esej.)
Last edited by incomehomejob » Sun Jan 06, 2019 12:03 » edited 1 time in total
Reason: Edit as result of reserved post, until it was filled in full.
incomehomejob
Posts6,874
Member Since24 Jan 2015
Last Visit10 Oct 2019
Likes Given31,887
Likes Received12,126/4,907

#4 by Garagos » Mon Jan 07, 2019 12:58

Evo posto smo se lepo najeli za Bozicni rucak, mozemo i da sumiramo utiske, malo i da podrzim temu ovu, koja bi mozda trebalo i da je malo aktivnija. :D

1. Meni se svidja clixsense vise od kada nema tih klikova i reklama koje su me samo nervirale i svakodnevno se ponavljale, ali sam mislio da ce njihovim izbacivanjem doci i do povecanja broja zadataka medjutim mislim da to nije bio slucaj i da je ostalo isto. :)

2. Sto se tice ovogodisnje zarade ona je najslabija, otkako sam aktivno radio zadatke na cs-u, to nije mnogo, samo tri godine, ova je ubedljivo najslabija, ali sam i najmanje radio (mozda zato sto sada imam drugi izvor zarade), ali opet bilo je vremena za zadatke, pa nisam radio toliko, nekako nema onih ,,lakih'' zadataka koji su meni donosili zaradu, ovo sve mi sada nekako previse posla, a premalo placeno (mada sam bio i lenj jako ove godine sto se cs tice).

3. Ocekujem novine, bez novina mislim da ni oni ne mogu da opstanu.

4. Crowdflower je meni bolji, jer sam na njemu vise zaradio, otkako se ime promenilo, zarada je svedena na minimum. Mada u sustini mislim da je to jedna te ista stvar, kako god da se zvali sve je isto.

P.S. Mozda je trebalo da smanjis malo ove zarade, iznenadio sam se kada sam video zaradu od 2000-3000$ (imaju dva takva clana za sada) za mene je to i dalje nemoguca misija. :D
Garagos
Posts1,318
Member Since21 Aug 2015
Last Visit2 Oct 2019
Likes Given2,061
Likes Received3,271/1,210
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 14, 2019 16:07:50 EST