Please wait...
HomeForumInternationalTurkishTANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
TANGO CARD / VISA PREPAID CARD KABUL EDEN SİTELER

Post Reply

#101 by salsasosu » Sun Dec 23, 2018 13:18

sedadir88 wrote: Bende kaç kere denedim olmadı ama en sonunda oldu. Bence sistemsel bir sorun var. Evet sitelerinde geçiyor ama uğraşmak gerekebiliyor bazen.

6-7 kere üst üste denedim hep aynı

Payment failed
Günler There is an information error with your payment.
öneri: Please try again.
Try again | Go to AliExpress order list
salsasosu
Posts90
Member Since15 Jan 2016
Last VisitYesterday
Likes Given1
Likes Received25/20

#102 by nofearsports » Sun Dec 23, 2018 13:38

aynen bende denedim aliexpresde kaç sefer ama olmuyor avansas mobilde harcadım sorunsuz bide mobil site avansasda kargo ücretsiz kampanyası var yılbaşına kadar haberiniz olsun,

ayrıca avansasda felan yani tl olarak alışveriş yaptıktan 2 gün sonra CURRENCY CONVERSION FEE dönüşüm ücreti kesiliyor USD -0.46 yani bir günde harcamaya çalışın derim tek seferlik USD -0.46 kesinti bir şey değilde parça parça alışveriş yaptığınızda farkedebilir
Last edited by nofearsports » Sun Dec 23, 2018 15:00 » edited 1 time in total
nofearsports
Posts147
Member Since16 Nov 2018
Last VisitYesterday
Likes Given58
Likes Received66/48

#103 by nofearsports » Mon Dec 24, 2018 01:29

aliexprese yeniden üye oldum bu seferde kartın resmini ve kimlik felan istedi zaten kartta kalmış 2.21 usd bunun için kimlikmi göndericem böyle alışveriş siteside ilk kez görüyorum :D
nofearsports
Posts147
Member Since16 Nov 2018
Last VisitYesterday
Likes Given58
Likes Received66/48

#104 by salsasosu » Mon Dec 24, 2018 02:45

nofearsports wrote: aliexprese yeniden üye oldum bu seferde kartın resmini ve kimlik felan istedi zaten kartta kalmış 2.21 usd bunun için kimlikmi göndericem böyle alışveriş siteside ilk kez görüyorum :D

yaklaşık 11 tl yapıyor paran. çiçeksepeti kargo ücreti almıyor. orda güncek kur ile alışveriş yapabilirsin.
salsasosu
Posts90
Member Since15 Jan 2016
Last VisitYesterday
Likes Given1
Likes Received25/20

#105 by serkang » Mon Dec 24, 2018 06:29

Nesli34 wrote: arkadaşlar tango kartda 2.5 dolarım kaldı. kullancak yer bulamıyorum. geri clixsense iade falan olabiliyor mu ? ya da bir sonraki çekimimde yine aynı kart üzerine ekleniyor mu ?

Steam ( Oyun platformu) hesabınız varsa 12 tl lik bir oyun alabilie ya da 10 tl cep cüzdan kodu oluşturabilirsiniz.
serkang
Posts510
Member Since3 Apr 2016
Last VisitYesterday
Likes Given89
Likes Received166/121

#106 by salsasosu » Mon Dec 24, 2018 08:00

nofearsports wrote: aynen bende denedim aliexpresde kaç sefer ama olmuyor avansas mobilde harcadım sorunsuz bide mobil site avansasda kargo ücretsiz kampanyası var yılbaşına kadar haberiniz olsun,

ayrıca avansasda felan yani tl olarak alışveriş yaptıktan 2 gün sonra CURRENCY CONVERSION FEE dönüşüm ücreti kesiliyor USD -0.46 yani bir günde harcamaya çalışın derim tek seferlik USD -0.46 kesinti bir şey değilde parça parça alışveriş yaptığınızda farkedebilir

çay kahve falan almıştım, sen öyle deyince kalan 0,44 usd yi de harcadım avansas da kargo bedava olunca son 2,10 tl'lik de bant ve kalem aldım :)

Not: joom da harcayım dedim. aynı kabul etmiyor. ödeme alındı diyor. siparişlerim kısmı boş. prepaid bakiye ye baktım sonra düşmemişti. avansas da sıfırladım.
salsasosu
Posts90
Member Since15 Jan 2016
Last VisitYesterday
Likes Given1
Likes Received25/20

#107 by nofearsports » Mon Dec 24, 2018 08:39

salsasosu wrote:
nofearsports wrote: aynen bende denedim aliexpresde kaç sefer ama olmuyor avansas mobilde harcadım sorunsuz bide mobil site avansasda kargo ücretsiz kampanyası var yılbaşına kadar haberiniz olsun,

çay kahve falan almıştım, sen öyle deyince kalan 0,44 usd yi de harcadım avansas da kargo bedava olunca son 2,10 tl'lik de bant ve kalem aldım :)

Not: joom da harcayım dedim. aynı kabul etmiyor. ödeme alındı diyor. siparişlerim kısmı boş. prepaid bakiye ye baktım sonra düşmemişti. avansas da sıfırladım.

ali expres çok uygun ssd ler felan giyim ürünleri deseniz istemediğimz kadar çok çeşit var bu sefer miktar az diye uğraşmadım bu kartla bir dahaki çekimimde onu onaylatıcam inş :))
nofearsports
Posts147
Member Since16 Nov 2018
Last VisitYesterday
Likes Given58
Likes Received66/48

#108 by salsasosu » Tue Dec 25, 2018 08:57

nofearsports wrote:
salsasosu wrote:

ali expres çok uygun ssd ler felan giyim ürünleri deseniz istemediğimz kadar çok çeşit var bu sefer miktar az diye uğraşmadım bu kartla bir dahaki çekimimde onu onaylatıcam inş :))

bence sorun sistemsel değil çünkü bazı alacaklarım vardı. sanal kredi kartımla tek tıkla ödedim.
ama prepaid card ile ödemek istediğimde hata veriyor. kimlik doğrulama falan gibi şeylere gerek yok. artık tango card geçmiyor çin sitelerinde. ( joom ve aliexpress denendi)
salsasosu
Posts90
Member Since15 Jan 2016
Last VisitYesterday
Likes Given1
Likes Received25/20

#109 by kanarya10 » Tue Dec 25, 2018 09:44

ARKADAŞLAR ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUM FAKAT www.watsons.com.tr VE www.tekzen.com.tr KESİNLİKLE KARTLAR GEÇMİYOR BİLGİNİZ OLSUN.
kanarya10
Posts5
Member Since7 May 2018
Last Visit11 Oct 2019
Likes Given0
Likes Received0

#110 by nofearsports » Wed Dec 26, 2018 02:52

salsasosu wrote:
nofearsports wrote:
salsasosu wrote:

bence sorun sistemsel değil çünkü bazı alacaklarım vardı. sanal kredi kartımla tek tıkla ödedim.
ama prepaid card ile ödemek istediğimde hata veriyor. kimlik doğrulama falan gibi şeylere gerek yok. artık tango card geçmiyor çin sitelerinde. ( joom ve aliexpress denendi)

bugün son kez deniyeyim dedim ve ödemeyi kabul etti aliexpress :)) https://i.hizliresim.com/zjljP6.png

aliexpreste kullanacak arkadaşlara önerim üyeliğinizi bilgisayar üzerinden açın mobilden açtığım hesapta fiyatları tl olarak görüyordum ve hiç bir şekilde ödeme yapamadım (kart bakiyesi usd olduğu için olabilir) bilgisayarda yeni üyelik açtım ve oldu :)))
nofearsports
Posts147
Member Since16 Nov 2018
Last VisitYesterday
Likes Given58
Likes Received66/48

#111 by Poene82 » Wed Dec 26, 2018 03:10

defacto da kabul edilmedi ( kabul edildiğini söylemişler ama bende olmadı )
decatlon da kabul edilmedi
h&m de kabul edilmedi
koton da kabul edilmedi
zara da kabul edildi
Last edited by Poene82 » Wed Dec 26, 2018 03:16 » edited 1 time in total
Poene82
Posts36
Member Since7 Sep 2018
Last Visit17 Jan 2019
Likes Given0
Likes Received3/3

#112 by peezan » Wed Dec 26, 2018 16:34

Bu gün aliexpress beni deli etti yüzlerce siparişim olmasına rağmen kabul etmedi pcden tabletten heryerden denedim en son kimlik falan istedi gönderdim ne aptallaştı bu aliexpress böyle gece gece sinirimi bozdular
peezan
Posts82
Member Since25 Jan 2013
Last Visit13 Oct 2019
Likes Given1
Likes Received21/19

#113 by salsasosu » Thu Dec 27, 2018 02:18

peezan wrote: Bu gün aliexpress beni deli etti yüzlerce siparişim olmasına rağmen kabul etmedi pcden tabletten heryerden denedim en son kimlik falan istedi gönderdim ne aptallaştı bu aliexpress böyle gece gece sinirimi bozdular

sabah tekrar denedim. yine kabul etmedi prepaid cartı , kendi sanal kartımı kabul ediyor. prepaid card ile alışveriş yapan arkadaşlar kimlik fotokopisi gönderip hesap onayı mı yaptılar bilmiyorum.

acaba btcturk falan kabul ediyor mu. oraya tranfer edip sonra banka banka hesabına alabiliyor muyuz. deneyen var mı?

skrill e belki yükleme yapılıyor olabilir ama, çok kesinti yapıyor. 5 euro sırf para çekim ucreti alıyor. pra birimlerindeki dönüşümlerdeki kesintiler de cabası.
salsasosu
Posts90
Member Since15 Jan 2016
Last VisitYesterday
Likes Given1
Likes Received25/20

#114 by nofearsports » Thu Dec 27, 2018 07:34

salsasosu wrote:
peezan wrote: Bu gün aliexpress beni deli etti yüzlerce siparişim olmasına rağmen kabul etmedi pcden tabletten heryerden denedim en son kimlik falan istedi gönderdim ne aptallaştı bu aliexpress böyle gece gece sinirimi bozdular

sabah tekrar denedim. yine kabul etmedi prepaid cartı , kendi sanal kartımı kabul ediyor. ile alışveriş yapan arkadaşlar kimlik fotokopisi gönderip hesap onayı mı yaptılar bilmiyorum.

acaba btcturk falan kabul ediyor mu. oraya tranfer edip sonra banka banka hesabına alabiliyor muyuz. deneyen var mı?

skrill e belki yükleme yapılıyor olabilir ama, çok kesinti yapıyor. 5 euro sırf para çekim ucreti alıyor. pra birimlerindeki dönüşümlerdeki kesintiler de cabası.

ben prepaiddigitalsolutions dan kartın gorüntüsünü atmıştım kimlik istediği yere, bide alışveriş yapmamızı zorlaştırmanız değil kolaylaştırmanız gerekiyor 2 dolarlık bir şey alacağız diye size kimlik göndercek değilim dedim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sabahında denedim son kez ve oldu
nofearsports
Posts147
Member Since16 Nov 2018
Last VisitYesterday
Likes Given58
Likes Received66/48

#115 by peezan » Thu Dec 27, 2018 09:48

dangalaklar benden geçmiş alışveriş yaptığım kartları istediler buldum ekran görüntülerini attım saati saatini tutmuyor aliexpress cevap bekliyorum hala
peezan
Posts82
Member Since25 Jan 2013
Last Visit13 Oct 2019
Likes Given1
Likes Received21/19

#116 by sera1310 » Thu Dec 27, 2018 10:04

Zara.com da visa card seçerek alışveriş yapılıyor bilginiz olsun.
sera1310
Posts2
Member Since11 Feb 2015
Last Visit9 Aug 2019
Likes Given0
Likes Received1/1

#117 by Mb3342 » Sat Dec 29, 2018 16:32

sera1310 wrote: Zara.com da visa card seçerek alışveriş yapılıyor bilginiz olsun.

Wow bu çok iyi haber :)
Mb3342
Posts17
Member Since18 Sep 2018
Last Visit1 Mar 2019
Likes Given0
Likes Received0

#118 by salsasosu » Mon Dec 31, 2018 04:29

gearbest.com da geçiyor.

denendi.
salsasosu
Posts90
Member Since15 Jan 2016
Last VisitYesterday
Likes Given1
Likes Received25/20

#119 by Gurkan123 » Sat Jan 05, 2019 15:18

avansas halen çalışıyor mu ?
Gurkan123
Posts108
Member Since6 Nov 2018
Last Visit9 Oct 2019
Likes Given31
Likes Received11/11

#120 by salsasosu » Sun Jan 06, 2019 11:29

Gurkan123 wrote: avansas halen çalışıyor mu ?

Evet ama telefondan mobil siteden sipariş de kabul ediyor
salsasosu
Posts90
Member Since15 Jan 2016
Last VisitYesterday
Likes Given1
Likes Received25/20
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 16, 2019 09:09:46 EST