Please wait...
HomeForumInternationalTurkishFigure Eight account is deactivated
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Figure Eight account is deactivated

Locked

#21 by daisy_ » Fri May 04, 2018 01:59

Hayır henüz bir değişiklik yok
daisy_
Posts40
Member Since15 Feb 2018
Last Visit17 Oct 2019
Likes Given5
Likes Received7/7

#22 by fatihari3451 » Fri May 04, 2018 14:49

simurgg wrote: Bir tasktan admin flag aldım üstünede deactive oldu hesap sağ alt köşede çıkan maile yazdım oto cevap geldi mailiniz ulasti diye sonrasında 1 hafta içinde hesap geri acildi

merhaba..iyi çalışmalar...geçen cumadan beri hesabım deactivate..kaç defa supporta ve accountreview'a mail atmama rağmen ne dönüş yapıldı ne de hesap activate oldu...forumda sizin yorumu okudum da...bu noktada yardımcı olabileceğiniz bir bilginiz var mı?...tekrar iyi çalışmalar...
fatihari3451
Posts3
Member Since21 Feb 2018
Last Visit5 May 2018
Likes Given0
Likes Received0

#23 by SuziseroS » Fri May 04, 2018 15:26

simurgg wrote:
SuziseroS wrote:
sgbkrcgl wrote:
simurgg wrote: Bir tasktan admin flag aldım üstünede deactive oldu hesap sağ alt köşede çıkan maile yazdım oto cevap geldi mailiniz ulasti diye sonrasında 1 hafta içinde hesap geri acildi

alt köşede yazan maile kaç kere yazdım oto cvpla bile geri dönmediler sağolun simurgg yüreğime su serptiniz bende bu hesabın ruhuna el fatihamı okusam diye düşünüyordum :cry:

@simurugg
hiç girilemeyen sayfada dediğiniz gibide bir link yok maalesef yada bende çıkmadı

Tatildeyim forumu pek takip edemiyorum geç cevaptan dolayı kusura bakmayın

Sayfada link çıkmıyor girmeye çalıştığınızda sağ alt köşede kırmızı bir yazı belirip bir süre sonra kayboluyor mail atmaniz gereken adres o kısımda çıkıyor hesabınıza bağlı mail adresinden o adrese mail atmaniz gerekiyor

Sayfada link aramayın sağ alt köşeye bakin

tesekkürler @simurugg orasını görmüştüm hemen mail attım hatta defalarca atım ama bir gelişme yok maalesef bekliyorum ve bu çok can sıkıyor
SuziseroS
Posts32
Member Since31 Oct 2017
Last Visit7 May 2018
Likes Given5
Likes Received6/6

#24 by SuziseroS » Mon May 07, 2018 03:43

arkadaşlar task hesabım hala deactive ticketten gelen yanıta göre inceleyeceğiz diyorlar varmı hesabı açılan?neyi bekliyoruzki?
SuziseroS
Posts32
Member Since31 Oct 2017
Last Visit7 May 2018
Likes Given5
Likes Received6/6

#25 by serkan94 » Mon May 07, 2018 05:00

Arkadaşlar 2 gündür hesabıma giremiyorum facebookla bağlan seçeneği yok e postamı giriyorum geçersiz e posta şifre kombinasyonu dedi.Facebookla bağlanıyordum önceden böyle bir seçenek olmadığı için taskta yapamıyorum acaba hesap deactivated mi oldu ? Teşekkür ederim
serkan94
Posts14
Member Since17 Dec 2016
Last Visit2 Apr 2019
Likes Given0
Likes Received3/2

#26 by AKC62 » Mon May 07, 2018 06:01

hesap deactive olsa deactive mesajı görürdünüz bu başka bir durum , ben kendimce bir yol denedim söyleki;
normalde facebooka ile clixsense mailim farklıydı ama çalışıyordum sizin gibi olunca en başta clixsenseye kayıt olurken crowd flowerden facebookun mailine verify mesajı gelmiştiya o verify'e bastım çıkan task ekranında tekrar ve o maili ve şifremi yazdım direk taska girdi, halen facebooksuz hesap ve şifre bilgileriyle sorunsuz çalışmaktayım sizde öyle deneyin bende başarılı oldu
AKC62
Posts80
Member Since21 Jun 2017
Last Visit10 May 2018
Likes Given6
Likes Received9/9

#27 by summer1971 » Mon May 07, 2018 06:42

nerenin sağ alt köşesi ?? mail adresine ne ?
summer1971
Posts146
Member Since17 Feb 2011
Last Visit17 Jun 2019
Likes Given5
Likes Received18/17

#28 by bertman73 » Mon May 07, 2018 08:10

accountreview@figure-eight.com

arkadaşlar buraya mail atıyorsunuz hesabı deactive olanlar...
bertman73
Posts1,392
Member Since2 Sep 2015
Last Visit3 Oct 2019
Likes Given334
Likes Received311/248

#29 by ElifSeren » Mon May 07, 2018 09:23

hesabımda deactive yazıyor sanırım benimde başıma geldi!!! ticket attım ama ne yapılabilir başkaca?
ElifSeren
Posts4
Member Since14 Apr 2018
Last Visit29 Aug 2018
Likes Given0
Likes Received0

#30 by moneymakingways » Mon May 07, 2018 09:26

bertman73 wrote: accountreview@figure-eight.com

Cevap vermiyorlar maalesef.
moneymakingways
Posts1,979
Member Since20 Sep 2010
Last VisitYesterday
Likes Given201
Likes Received1,170/632

#31 by summer1971 » Mon May 07, 2018 16:26

moneymakingways wrote:
bertman73 wrote: accountreview@figure-eight.com

Cevap vermiyorlar maalesef.

Hi ahmet,

It appears that you have a previous ticket related to this issue. In order to speed up our overall response time and to help keep our ticket system organized, we’re going to close this ticket.

You can reopen your original ticket 689053 to add a message by replying to the email ticket from your email account.

Sincerely,

The Contributor Success Team

Please take a moment to rate your satisfaction with this ticket resolution. We’re constantly growing our team and improving our processes. Let us know how we’re doing!

CrowdFlower has become Figure Eight! Read about the decision behind our name change on our blog at CrowdFlower’s name is changing to Figure Eight! - Figure Eight Community

bana böyle bir mail geldi .. ama tam anlamadım
summer1971
Posts146
Member Since17 Feb 2011
Last Visit17 Jun 2019
Likes Given5
Likes Received18/17

#32 by okanerol » Tue May 08, 2018 16:11

Zamanında facebook ile giriş yaptığımız için şu anda tasklerin hiç birine erişemiyoruz ve hiç bir şey yapamıyoruz ne yazık ki... Nereye yazarsam yazayım cevap yok. Tam boş vakitte oturup task yapayım diyorum 3-5 kazanayım diyorum ama artık böyle bir engel var. Ne zaman çözülecek, nasıl çözülecek belirsiz.
okanerol
Posts131
Member Since21 Aug 2015
Last Visit22 Sep 2019
Likes Given3
Likes Received32/29

#33 by sgbkrcgl » Tue May 08, 2018 16:16

okanerol wrote: Zamanında facebook ile giriş yaptığımız için şu anda tasklerin hiç birine erişemiyoruz ve hiç bir şey yapamıyoruz ne yazık ki... Nereye yazarsam yazayım cevap yok. Tam boş vakitte oturup task yapayım diyorum 3-5 kazanayım diyorum ama artık böyle bir engel var. Ne zaman çözülecek, nasıl çözülecek belirsiz.

buradan girmeyi denedinizmi? tasks.figure-eight.work/sessions/new
sgbkrcgl
Posts225
Member Since6 Sep 2015
Last VisitToday
Likes Given115
Likes Received51/42

#34 by okanerol » Tue May 08, 2018 16:18

sgbkrcgl wrote:
okanerol wrote: Zamanında facebook ile giriş yaptığımız için şu anda tasklerin hiç birine erişemiyoruz ve hiç bir şey yapamıyoruz ne yazık ki... Nereye yazarsam yazayım cevap yok. Tam boş vakitte oturup task yapayım diyorum 3-5 kazanayım diyorum ama artık böyle bir engel var. Ne zaman çözülecek, nasıl çözülecek belirsiz.

denedim ama aynı sorunla karşılaşıyorum maalesef :(
okanerol
Posts131
Member Since21 Aug 2015
Last Visit22 Sep 2019
Likes Given3
Likes Received32/29

#35 by simurgg » Tue May 08, 2018 16:22

okanerol wrote:
sgbkrcgl wrote:

Temiz kapanma riski olmayan bir mail adresiniz varsa şifremi unuttum deyin çıkan ekranda mail adresi yazmanızı isteyecek sistem değişmediyse tabi yeni mailinizi yazın o maile şifre linki gelecek oradan şifre belirleyip acabilirsiniz

Bu dediklerim isim değişikliğine gitmeden önce geçerliydi şu anda son durum nedir bilmiyorum bir deneyin isterseniz
simurgg
Posts1,019
Member Since18 Sep 2016
Last Visit14 Nov 2019
Likes Given118
Likes Received434/346

#36 by sgbkrcgl » Tue May 08, 2018 16:29

okanerol wrote:
sgbkrcgl wrote:

accountreview@figure-eight.com ve contributors@figure-eight.com a durumunuzu tekrar yazın şu sıralar hızlı dönüş yapıyorlar hatta memnuniyet anketi gibi bişeylerde ekliyorlar mail.e teknik sorunlar var sistemi oturtamaları biraz zaman alacak galiba
sgbkrcgl
Posts225
Member Since6 Sep 2015
Last VisitToday
Likes Given115
Likes Received51/42

#37 by okanerol » Tue May 08, 2018 16:51

simurgg wrote:
okanerol wrote:
sgbkrcgl wrote:

Temiz kapanma riski olmayan bir mail adresiniz varsa şifremi unuttum deyin çıkan ekranda mail adresi yazmanızı isteyecek sistem değişmediyse tabi yeni mailinizi yazın o maile şifre linki gelecek oradan şifre belirleyip acabilirsiniz

Bu dediklerim isim değişikliğine gitmeden önce geçerliydi şu anda son durum nedir bilmiyorum bir deneyin isterseniz

o şekilde yaptığımda da mail adresi ile ilgili hata veriyor.
okanerol
Posts131
Member Since21 Aug 2015
Last Visit22 Sep 2019
Likes Given3
Likes Received32/29

#38 by okanerol » Tue May 08, 2018 16:55

sgbkrcgl wrote:
okanerol wrote:
sgbkrcgl wrote:

accountreview@figure-eight.com ve contributors@figure-eight.com a durumunuzu tekrar yazın şu sıralar hızlı dönüş yapıyorlar hatta memnuniyet anketi gibi bişeylerde ekliyorlar mail.e teknik sorunlar var sistemi oturtamaları biraz zaman alacak galiba

yazdım bakalım yarına kadar dönüş yaparlar umarım. teşekkür ederim bilgi için.
okanerol
Posts131
Member Since21 Aug 2015
Last Visit22 Sep 2019
Likes Given3
Likes Received32/29

#39 by ata9999 » Wed May 09, 2018 14:23

Eski hesabımı kapatmak zorunda kalmıştım, yeni hesap açtım. You dont have a permission hatası alıyordum, eski hesabımdaki Figure-Eight hesabıyla girince task yapabildim fakat 3-4 saat sonra "Your Figure Eight account is deactivated." mesajı aldım, ne yapmamı önerirsiniz acaba?
ata9999
Posts11
Member Since28 Apr 2018
Last Visit30 Jul 2018
Likes Given0
Likes Received2/2

#40 by egaydanhan » Wed May 09, 2018 15:38

"Your Figure Eight account is deactivated."
o mesaj varsa maalesef bizim gibi aylarca neyi beklediğimizi bilmeden beklemek gerekiyor benim fikrim budur
egaydanhan
Posts5
Member Since26 Aug 2017
Last Visit10 May 2018
Likes Given0
Likes Received0
Locked
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Nov 16, 2019 15:52:18 EST