Please wait...
HomeForumInternationalEx-Yugoslaviarad bi zaključil s clixsense
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
rad bi zaključil s clixsense

Locked

#1 by praufo » Thu Jan 11, 2018 09:58

imam še 8$, pa jih ne morem izplačat, najmanj 10$, ampak ostali so samo še taski, nobenih anket, pa še na paypal imam račun, ima kdo idejo kaj naj s tem
praufo
Posts5
Member Since20 Mar 2013
Last Visit15 Jan 2018
Likes Given0
Likes Received2/2

#2 by incomehomejob » Thu Jan 11, 2018 10:07

Ne otvaramo nove teme ovde, a vidim da si i duplirao istu sa glavnog foruma.

Odobrila sam post jer pitas za zatvaranje naloga, ako sam dobro razumela.

Minimum za isplatu jeste kako si napisao 10$.
Svako prebacivanje na platni procesor (ukljucujuci i PP koji je bio dostupan ranije), ima fee za prebacivanje novca, u zavisnosti koji platni procesor koristis.
Dalje, u zavisnosti koja od drzava je u pitanju, postoje i fee sa platnog procesora na bankvni racun. Ukoliko su u pitanju prebacivanja na karticu, postoji fee na bankomatima. Cak i da mozes da povuces 8$ ne znam sta bi ti ostalo i da li bi bilo uopste dovoljno za takse (neke su % od sume, neke su fiksne).

U postu na glavnom forumu si napisao da ti je nizak % na taskovima, mozda tu mozemo da pomognemo da nekako da objasnimo nesto u vezi taskova, jer tu je za nase prostore najbolja zarada.

Sledece pitanje, ukoliko imas, molim te koristi postojece teme, kao i svi ostali.

Topic locked.
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720
Likes Received12,471/5,045
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 24, 2021 23:41:35 EST