Please wait...
HomeForumInternationalTurkishHırsız Anketler
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Hırsız Anketler

Locked

#1 by pegasus452 » Thu Sep 21, 2017 06:50

Son günlerde en az 8 uzun anketi tam olarak tamamladım ve parayı vermedi. Yani bedavaya neredeyse 10 dolarlık anket çözdüm az öncede cintte aynısı oldu. Bu aralar bu durum çoğunluğun başına geliyor mu toplu bir şikayet mi etsek
pegasus452
Posts24
Member Since18 Feb 2017
Last Visit23 Nov 2018
Likes Given8
Likes Received5/3

#2 by eraybaba27 » Thu Sep 21, 2017 06:52

cint ödemeyi yaptı
eraybaba27
Posts4
Member Since28 Jun 2017
Last Visit13 Mar 2021
Likes Given0
Likes Received2/1

#3 by simurgg » Thu Sep 21, 2017 07:08

anketleri açmadan önce süresine bakmalısınız bir anketin süresi 20 dakika ise ve siz anketi 10 veya 15 dakikada tamamlıyor iseniz şirketine göre ya anketin ortasında atar yada bilgilerinizi alır anketi tamamlatır ödemeyi vermez

bazı anket şirketleri ödemeyi verse bile ileride kontrolden geçtiğinde erken sürede bitirdiğiniz veya anketin içindeki tuzak soruları kaçırdığınız için ödemeyi bir süre sonra geri alır

anketin ortasında atanlar içinde süre geçerlidir 20 dakikalık bir ankettin %55 lik kısmına 12 dakikada gelmeniz gerekiyor fakat siz 7 dakikada gelmişsiniz buda ankette atılma nedenidir bazıları o kısımda direk atar bazıları tamamlatır

eskiden anketler süreye çok fazla takılmazdı ankete başlarken saate bakın öyle yapın yoksa kaç dakikada bitirdiğinizi kestiremezsiniz en azından son kısımlarına geldiğinizde anketi bekletir süresi dolduğunda gönderirsiniz
simurgg
Posts1,021
Member Since18 Sep 2016
Last Visit31 Dec 2020
Likes Given118
Likes Received436/348

#4 by pegasus452 » Thu Sep 21, 2017 07:41

simurgg wrote: anketleri açmadan önce süresine bakmalısınız bir anketin süresi 20 dakika ise ve siz anketi 10 veya 15 dakikada tamamlıyor iseniz şirketine göre ya anketin ortasında atar yada bilgilerinizi alır anketi tamamlatır ödemeyi vermez

bazı anket şirketleri ödemeyi verse bile ileride kontrolden geçtiğinde erken sürede bitirdiğiniz veya anketin içindeki tuzak soruları kaçırdığınız için ödemeyi bir süre sonra geri alır

anketin ortasında atanlar içinde süre geçerlidir 20 dakikalık bir ankettin %55 lik kısmına 12 dakikada gelmeniz gerekiyor fakat siz 7 dakikada gelmişsiniz buda ankette atılma nedenidir bazıları o kısımda direk atar bazıları tamamlatır

eskiden anketler süreye çok fazla takılmazdı ankete başlarken saate bakın öyle yapın yoksa kaç dakikada bitirdiğinizi kestiremezsiniz en azından son kısımlarına geldiğinizde anketi bekletir süresi dolduğunda gönderirsiniz

Şuan bir anketi dediğiniz şekilde dikkatlice yapmaya çalışıyorum önerileriniz için çok teşekkürler
pegasus452
Posts24
Member Since18 Feb 2017
Last Visit23 Nov 2018
Likes Given8
Likes Received5/3

#5 by pegasus452 » Thu Sep 21, 2017 07:46

pegasus452 wrote:
simurgg wrote: anketleri açmadan önce süresine bakmalısınız bir anketin süresi 20 dakika ise ve siz anketi 10 veya 15 dakikada tamamlıyor iseniz şirketine göre ya anketin ortasında atar yada bilgilerinizi alır anketi tamamlatır ödemeyi vermez

Şuan bir anketi dediğiniz şekilde dikkatlice yapmaya çalışıyorum önerileriniz için çok teşekkürler

Yine aynısı oldu :lol: :lol: :lol:
pegasus452
Posts24
Member Since18 Feb 2017
Last Visit23 Nov 2018
Likes Given8
Likes Received5/3

#6 by simurgg » Thu Sep 21, 2017 07:48

şunuda ekleme yapayım

eleme sorularında anket 3-5 şık soru sorar yaptınızmı aldınızmı vb. siz a şıkkını seçersiniz fakat anketin istediği b şıkkını seçmeniz o kısmda atmasıda yüsek ihtimal çünkü b şıkkı üzerinden devam edecektir...
simurgg
Posts1,021
Member Since18 Sep 2016
Last Visit31 Dec 2020
Likes Given118
Likes Received436/348

#7 by geocity » Thu Sep 21, 2017 08:38

Your Surveys ödeme yapmadı. Birkaç anket ardarda attı sonuncu da yakaladım sonuna kadar dikkatlice gittim. Sonunda servis hatası gibi bişi çıktı ekran görüntüsü aldım. History'e baktığımda your surveysin birsürü anketi sadece clicked yazıyor öyle bekliyordu. Hangi birine koyacağım bide servis hatası hiçbir işe yaramayacak.
Yani kısacası avcumuzu yaladık. Eskiden dürüst bir anketçiydim ama böyle olaylar yaşandıkça benden dürüst cevaplar beklemesinler. Vermezlerse de vermesinler modunda devam ediyorum
geocity
Posts219
Member Since17 Feb 2014
Last Visit19 Jan 2021
Likes Given25
Likes Received73/64

#8 by Fundaca85 » Fri Sep 22, 2017 00:44

Sabah 10 tane anket davetiyesi vardı ,ama hicbiri sonuçlanmadi -sizce nerde hata yapıyorum?
Fundaca85
Posts43
Member Since21 Aug 2016
Last Visit1 Jul 2019
Likes Given3
Likes Received8/7
Return to 'Turkish' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Apr 18, 2021 22:03:41 EST