Please wait...
HomeForumInternationalEx-Yugoslaviaizgubljena zarada
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
izgubljena zarada

Locked

#1 by vojkarale » Sun Nov 13, 2016 10:45

klikala sam mesecima i došla do nekih 8 dolara a onda se stvorio problem sa logovanjem, kobajagi lozinka i mejl nisu bili tačni, a sačuvani su i mesecima su bili u redu,kad sam poslala tiket dobila sam obaveštenje da reeopen account i desilo se da nigde nema ranije zarade već sam na Mod edit 2 centa
,tj,da startujem od nule
hvala lepo,na ponovni tiket nisam ni dobila odgovor, a i ne zanima me više
Last edited by incomehomejob » Sun Nov 13, 2016 10:46 » edited 1 time in total
Reason: Foul language.
vojkarale
Posts2
Member Since12 Jan 2014
Last Visit20 Nov 2016
Likes Given0
Likes Received0

#2 by incomehomejob » Sun Nov 13, 2016 11:02

Evo da krenem redom:

1. Otvaranje novih tema ne podrzavam na forumu. Ako ostali clanovi mogu da postuju vec postojece teme, mozes i ti.
Molim te, pokazi postovanje prema ostalim clanovima.

2. Postovanje dezinformacija i neistina nije nesto sto je dozvoljeno na forumu. Molim te, procitaj Pravila Foruma.

3. Posto pominjes re-open naloga u postu - ukoliko je doslo do zatvaranja tvog naloga usled TVOJE neaktivnosti, novac koji je bio na nalgu je anuliran, procitaj Pravila Foruma.
Takodje, ClixSense ima jedan od najduzih vremenskih termina za neaktivnost naloga, tako da je samo do tebe da li ces to da ispostujes ili ne.

4. ClixSense support je jedan od boljih u online svetu i cudno mi je da ti na tiket nije odgovoreno. Medjutim, obzirom na psovku u tvom postu i ceo tvoj stav, ukoliko si to uradila i u tiketu, ne zam kako ocekujes da ti iko odgovori.

5. Da si se potrudila da ista procitas na ovom nasem forumu, videla bi da ovde ima mnogo ljudi koji su spremni da pomognu i jedino sto je bilo potrebno je da pitas za pomoc.
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720
Likes Received12,471/5,045
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 19, 2021 01:15:01 EST