Please wait...
HomeForumInternationalEx-YugoslaviaProblemi sa logovanjem na CS i/ili CF
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanNederlandsGreekHindiUrduBengaliFilipinoIndonesianMalayArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Problemi sa logovanjem na CS i/ili CF

Post Reply

#261 by incomehomejob » Tue Oct 30, 2018 15:28

Desavalo se i meni, ne brinite nije nista strasno. :)

Nisam pitala za ovo sto se desava u poslednje vreme tako da ovo nije odgovor od CS, vec moje misljenje.
Obicno se desava kada rade maintenance sajta/servera. Na tom ekranu koji opisujete, kod mene stoji uvek i slikica da je kod mene ok, da je net/provajder ok, ali da je problem na trecoj slikici - na izvoru podataka kojima hocemo da pristupimo.
Moze takodje da bude i da provajder koji hostuje CS radi maintenance ili da su u oba slucaja kod ma koga od njih sitni bug-ovi u pitanju.
Ovo je moje vidjenje, opet kazem, nije direktna informacija.
incomehomejob
Posts6,850
Member Since24 Jan 2015
Last VisitToday
Likes Given31,682
Likes Received12,054/4,885

#262 by vnada » Fri Nov 02, 2018 01:29

Pozdrav svima!
Više od 3 godine rešavam task-ove na Crowd Flower-u (sada Figure Eight-u). Pre par meseci promenila sam e-mail (vise ne koristim onaj sa kojim sam se registrovala na CF). Figure Eight je promenio "Policy..." i zahteva potvrdu passworda i e-maila. Ja se ne mogu logovati jer mi stara adresa više ne funkcioniše.
Išla sam direktno na njihov sajt i tražila pomoć više puta, ali mi ništa konkretno nisu odgovorili, upućivali me na slanje zahteva za pomoć u "Consumer support" (što ne mogu uraditi ako nisam ulogovana).
Kako da se vratim na rešavanje zadataka?
Hvala!
vnada
Posts16
Member Since13 Jul 2015
Last Visit18 Jul 2019
Likes Given0
Likes Received8/3

#263 by milkandcacao » Fri Nov 02, 2018 10:42

Ja sam trazila po forumu, probala sve, a i dalje nece. Zao mi je sto sam ispala bezobrazna. Vise vas necu uznemiravati.
milkandcacao
Posts5
Member Since10 Mar 2017
Last Visit2 Nov 2018
Likes Given0
Likes Received4/2

#264 by incomehomejob » Fri Nov 02, 2018 13:22

vnada wrote: Pozdrav svima!
Više od 3 godine rešavam task-ove na Crowd Flower-u (sada Figure Eight-u). Pre par meseci promenila sam e-mail (vise ne koristim onaj sa kojim sam se registrovala na CF). Figure Eight je promenio "Policy..." i zahteva potvrdu passworda i e-maila. Ja se ne mogu logovati jer mi stara adresa više ne funkcioniše.
Išla sam direktno na njihov sajt i tražila pomoć više puta, ali mi ništa konkretno nisu odgovorili, upućivali me na slanje zahteva za pomoć u "Consumer support" (što ne mogu uraditi ako nisam ulogovana).
Kako da se vratim na rešavanje zadataka?
Hvala!

Hvala sto si izabrala pravu temu. :)
Izvini, ranije bih ti tamo odgovorila u temi koju sam zatvorila, ali ne vidim ih na dnu, ne obratim paznju, jer mi ne otvaramo nove teme ovde, dok se zajednicki ne dogovorimo.

Imam potpitanje, da bih mogla bolje da pomognem.
Da li si u medjuvremenu, od trenutka menjanja mejla radila taskove, jer to je bitna stvar, u tom slucaju bi imala dva naloga sto nije dobro, ali nemoj da brines, probacemo da resimo nekako. :)
Najbolja opcija je da se nikada nisi logovala sa novim mejlom, jer nam je svima mejl jedina stvar koja definise nas nalog.
incomehomejob
Posts6,850
Member Since24 Jan 2015
Last VisitToday
Likes Given31,682

#265 by incomehomejob » Fri Nov 02, 2018 18:03

milkandcacao wrote: Ja sam trazila po forumu, probala sve, a i dalje nece. Zao mi je sto sam ispala bezobrazna. Vise vas necu uznemiravati.

Tacno, neces nas vise uznemiravati, predata si za ban, a clanovima ce biti sve prezentovano.
incomehomejob
Posts6,850
Member Since24 Jan 2015
Last VisitToday
Likes Given31,682
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Sep 18, 2019 19:48:01 EST