Please wait...
HomeForumInternationalEx-YugoslaviaPristupanje Clixsense-u sa iste IP lokacije
Topic Rating:

Jump to
Members LoungeYour StatsSuccess StoriesPayment ProofsMember IntroductionGeneral TalkForo en EspañolCharla GeneralSoporte General y PagosInternationalPortugueseItalianFrenchGermanHindiUrduFilipinoIndonesianArabicRomanianTurkishRussianBulgarianHungarianPolishEx-Yugoslavia
Pristupanje Clixsense-u sa iste IP lokacije

Locked

#1 by DjoAn6 » Mon Apr 25, 2016 05:56

Vec sam postavio ovakav jedan topic , ali nesto sam zaboravio,pa bih zamolio za odgovor. :D

Zanima me da li je dozvoljeno da dva korisnika aktivna i da koriste istu IP adresu , a pristupaju sa razlicitih masina?

Npr:Ja sam u sobi sa bratom,i obojica pristupamo Clixsense-u,on preko desktop racunara,a ja preko laptop racunara(ili android telefona).Da li je to dozvoljeno?

Hvala unapred :D
DjoAn6
Posts5
Member Since31 Mar 2016
Last Visit30 Apr 2016
Likes Given0
Likes Received1/1

#2 by incomehomejob » Mon Apr 25, 2016 07:02

Izvini, ali namece se pitanje samo od sebe, a vezano i za tvoj prethodni post/temu. Ti si bas resio da budes sam sebi referal? :lol:
Salim se, ali moj odgovor, na druga pitanja koja mi deluju da postoje, je - nemoj to da radis. Sta god da si planirao, nemoj. CS nije sajt, vec je jako ozbiljna firma. Pri tom se sve vidi sta radimo, bukvalno sve.

Procitaj, molim te ovu temu, odgovori su od sizika66, pupijevi i SentinelOnyx. Mislim da ces pronaci tu odgovore koji te zanimaju:

MOLIM HITAN ODGOVOR!!! | ClixSense Forum

P.S.
Molim te, nemoj da otvaras nove teme, lakse nam je svima da se snadjemo ako se pise u glavnim temama na forumu.
incomehomejob
Posts7,047
Member Since24 Jan 2015
Last Visit21 Oct 2020
Likes Given32,720
Likes Received12,471/5,045
Return to 'Ex-Yugoslavia' Forum     Return to the forums index
All times displayed are EST - Server Time: Oct 25, 2021 19:06:03 EST